Zobraziť
na stránke
Karloff Tatratea coconut, 22%, 0.05 L

Dokonalé snúbenie bieleho čaju, extraktu z kokosu a najrôznejších zmesí bylín a unikátneho slovenského Tatranského čaju vytvára dokonalý likér.

0,00 €
Lost Distillery Gerston, 43%, 0.7 L, GIFT

História destilérie Gerston je v podstate príbehom dvoch destilérok známych ako Gerston I. a Gerston II. Gerston jedna bola malá rodinná pálenica, ktorá produkovala malé množstvo whisky vysokej kvality. Bola obľúbená vo vyššej londýnskej spoločnosti a svojich fanúšikov si našla aj ďaleko za hranicami v Brazílii, či v Indii. Bola založená v roku 1796 a produkovala do roku 1882. V roku 1886 sa začala písať druhá kapitola príbehu, kedy sa z malej pálenica stala pálenica, ktorá produkovala 10-násobné množstvo whisky. V tom čase to bola najmodernejšia a najinovatívnejšia pálenica v Škótsku. Produkovala len niečo vyše 20 rokov. Nedokázala však zopakovať úspech a kvalitu prvej pálenice av roku 1914 bola zatvorená. V aróme cítiť dym a hrozienka. V chuti je cítiť zrelé ovocie, karamel a dym.

0,00 €
Drevený nosič na 1 fľašu vína, otvorený

Vrelo odporúčame využiť drevený box ako obal na víno, rum, whisky/whiskey alebo iný druh alkoholu, pretože obal bude veľkou spomienkou na narodeninový deň, firemný míting alebo svadobný deň. 

0,00 €
Auchentoshan Three Wood, 43 %, 0.7 L, GIFT

Táto jednosladová whisky z pálenice neďaleko škótskeho Glasgow zreje postupne v troch rôznych typoch sudov

0,00 €
Macallan Sienna, 43%, 0,70 L, GIFT

Macallan je z novej rady produktov s označením 1824 Collection, kde výrobca stavil na farbu výslednej whisky miesto udávania starobi. Whisky tejto rady zrejú v sudoch v európskych sudoch, v ktorých predtým zrelo sherry. Nový rad preto tvorí 4 kľúčové produkty - Gold, Amber, Sienna a Ruby - zoradené od najsvetlejšie / najmladší po najtmavšie / najstaršie.

0,00 €
Riedel Decanter "O" Thums Magnum, 1414/26

Riedel celkovo verí, že všetky vína - mladé aj staré, červené, biele alebo šumivé - sa môžu zlepšiť dekantovaním. Riedel Crystal je výrobca sklenených výrobkov so sídlom v meste Kufstein (Rakúsko), známy pre svoju kvalitu skla, ktorá je určená na zlepšenie rôznych druhov vín a destilátov.

0,00 €
Monin Curacao Blue, 1 L

Klasický starý klasický koktail, Blue Curaçao, je známy svojou hlbokou modrou farbou, pestrou príchuťou pomarančov a trópov.

0,00 €
Nestville Whisky, 40%, 0.7 L

Základom vynikajúcej kvality Whisky Nestville je voda. Získava sa z podzemných prameňov, pochádzajúcich z podtatranskej prírody, ktorá preteká paleogenním pieskovcovým podložím a dotvára jej jedinečnú chuť. Na výrobu whisky sa používajú vybrané druhy sladu a obilia. Navštívte našu expozíciu Nestville Park. whisky

0,00 €
GlenDronach 18 Y.O. Allardice Oloroso, 46 %, 0.7 L, GIFT

GlenDronach 18Y.O. bola pomenovaná podľa renomovaného zakladateľa pálenice, Jamesa Allardice.

0,00 €
Drevená truhlica na 2 flaše s drevitou vlnou

Krásna retro drevená krabica na víno alebo na akýkoľvek Vami vybraný alkohol je vyrobená z pevného dreva vďaka čomu vyzerá fľaša honosnejšie a taktiež bezpečnejšie. Perfektný doplnok k darčeku pre vašich rodinných známych alebo zamestnancov či šéfov.

0,00 €
Jack Daniel's, 40%, 0.7 L

Výrobný proces whiskey Jack Daniel's ostal nezmenený od založenia pálenice. Základné zložky tejto unikátnej whiskey - kukurica, žito a jačmenný slad sú miešané s neželezitou pramenitou vodou z Lynchburgských jaskýň a následne sú destilované.

0,00 €
Aberlour 10 Y.O., 40 %, 0.7 L, GIFT

Aróma: suché, čerstvé, ovocné s vôňou skorých jesenných jabĺk a hrušiek, doplnené jemným náznakom vanilky a mätového karamelu. Chuť: pozoruhodne hebká a smotanová, s korenenou nasládlosťou muškátového orieška a medu v kombinácii s orosenou čerstvosťou jesenného ovocia Dokončenie: dlhé, mäkké a hrejivé.

0,00 €
Nikka Super Nikka , 43 %, 0.7 L, GIFT

Ide o klasickú japonskú whisky, ktorá sa dostala na trh ešte len v roku 1962 a hneď behom pár rokov sa zaradila medzi najpredávanejšie japonské whisky.

0,00 €
Tyrconnell Irish Malt, 40%, 0.7 L, GIFT

     Farba: zlatá sa zábleskom limetkovo zelenej.     Vôňa: ovocné. Limetová kôra. Veľmi voňavá.     Telo: obilnaté, olejnaté.     Chuť: obilný. Hrantíky s vanilkou. Smotanová. Olejnaté. Ľahko dymová, ako vyprážané papričky.     Záver: chrumkavý. Byllinný. Lístky vínnej révy. Petržlen. Mäta.     Výrobca: Cooley Distillery plc. Krajina pôvodu: Írsko

0,00 €
Kategórie