Zobraziť
na stránke
Drevená kazeta na 1 fľašu vína, s okienkom

Drevená kazeta na 1 fľašu vína dokonale poslúži ako darček pre Vášho blízkeho. Vďaka okienku v tejto kazete sa fľaša veľmi pekne odprezentuje.

0,00 €
Aberlour 12 Y.O., 40%, 0.7 L, GIFT

Aberlour 12 Y.O je dvanásťročná single malt whisky, ktorá zreje nielen v tradičných dubových sudoch, ale aj v sudoch po sherry. Má jemné a zaoblené aróma s ovocným jablkovým nádychom. V chuti cítiť zrelosť po sherry.

0,00 €
Talisker Port Ruighe, 45,8%, 0,70 L, GIFT

Talisker Port Ruighe Whisky je novinka roku 2013.Talisker je skvelá a zároveň niečím výnimočná, čo je hlavný dôvod, prečo Talisker je medzi fanúšikmi tak obľúbená. Port Ruighe sa vezie na vlne obľuby sudov po portskom či sherry, hoci klasický pikantné korenistý štýl

0,00 €
Glenlivet 18 Y.O., 43%, 0.7 L, GIFT

Sladová whisky nezameniteľnej chuti, zrelosti a hĺbky. Tento vynikajúci osemnásťročný slad od spoločnosti Glenlivet je klasickým speysidovým dramom a taktiež získal tiež dve zlaté ocenenia na Medzinárodnej súťaži pre víná a liehoviny(IWSC).

0,00 €
Riedel Decanter Curly Pink - Restaurant Quality, 2011/04-2

Dekantované víno sa takzvane otvorí a scelí. Ak necháte teda víno po určitý čas pred konzumáciou, ako sa hovorí v Sommelierske žargóne, dýchať, budete za trpezlivosť odmenení kvalitnejším zážitkom. Riedel Crystal je výrobca sklenených výrobkov so sídlom v meste Kufstein (Rakúsko), známy pre svoju kvalitu skla, ktorá je určená na zlepšenie rôznych druhov vín a destilátov.

0,00 €
Jameson Black Barrel, 40%, 0.7 L, GIFT

Bohatá a ovocná whisky s tónmi tropického ovocia, kokosového orecha, nektárinky a sladkých obilnín. Chuť je na poschodí silná a plná s intenzívnou chuťou orechovej šupky. Poznámky broskyne, kokosu a trochu škorice. Povrchová úprava je dlhá a ovocná s tónmi škorice a muškátového orieška.

0,00 €
Bushmills Original, 40%, 0,70 L

Bushmills Original, 40%, 0,70 L ide o pravú írsku whiskey, ktorá sa vyrába v mestečku Busmills. Busmills je mestečko v Severnom Írsku. Po trojnásobnej destilácii je whiskey uložená do dubových sudoch po sherry a bourbonu .

0,00 €
Ballantine´s 17 Y.O, 40 %, 0.7 L, GIFT

Pôsobivá zmes whisky vo veku 17 rokov a viac je ideálna na zdieľanie s priateľmi. Škótska whisky aby sa mohla nazývať škótskou musí zrieť v dubových sudoch najmenej tri roky. To umožňuje whisky interagovať so sudmi a vytvoriť špecifické chute a farby.

0,00 €
Monin Grenadine, 1 L

Grenadíne je zďaleka najbežnejším a všestranným sladidlom a arómou v klasickej barovej mixológii. Veľa koktailov obsahuje grenadín. Pridáva peknú červenú farbu a mierne sladkú chuť, ktorú si deti a dospelí veľmi obľúbili.

0,00 €
Nestville Whisky 6 Y.O., 40%, 0.7 L, GIFT

Historicky prvá slovenská whisky, vyzretá v sudoch z bieleho duba, jedinečná svojim pôvodom, zložením a charakterom. Nestville whisky blended 6 ročná je veľmi jemná až hebká, sladkastá po kukurici, s krásnou zlato hnedastou farbou. Nestville whisky zanecháva bohatú chuť po vanilke, výťažku z dreva s výraznými tónmi po slade.

0,00 €
Johny Barral Western, 40%, 0.7 L

Nápoj typu whisky s vysokým podielom pravého whisky destilátu, zjemnený veľmi jemným rafinovaným liehom a dobudovaný prírodným whisky arómou.

0,00 €
Monin Noisette - lieskový orech, 1 L

Perfektné spárovanie kávy a čokolády, chuti karamelizovaného lieskového orecha s kyslou chuťou je kulinársky a nápojový strop. Sirup od spoločnosti Monin z lieskových orieškov zdokonaľuje širokú škálu nápojov od mochas a lattes až po smoothies a kokteily. 

0,00 €
Nikka Blended, 40%, 0.7 L, GIFT

Jednoducho nazvaná miešaná whisky odráža zručnosti spoločnosti v miešaní viac, než akékoľvek iné fľaše. Balenie je plné ovocia a je ideálnym vstupom do sveta japonských whisky.

0,00 €
Clontarf 1014 Classic Blend Irish whisky, 40%, 0.7 L

V bitke pri Clontarf v roku 1014 írsky kráľ Brian Boru porazil hrôzostrašných Vikingov a poslal ich naspäť tam odkiaľ prišli

0,00 €
Glenmorangie Original 10 Y.O. + 2 poháre (2015), 40%, 0,70 L, GIFT

Glenmorangie 10 Y.O., je sladová whisky, ktorá nám ponúka komplexný zážitok všetkým zmyslom. Whisky zreje desať rokov v sudoch po bourbone.

0,00 €
Kategórie