Zoradiť podľa
Zobraziť
na stránke
Jim Beam Red Stag, 40%, 0.7 L

Nevšednou kombináciou originálnej straight bourbon whiskey Jim Beam a čiernych višní vznikol Red Stag by Jim Beam® so svojou jemne vyváženou višňovo-vanilkovou chuťou.

0,00 €
Jameson Caskmates IPA, 40%, 0.7 L

Ďalším skvelým IPA je....whisky. Predstavujeme Jameson Caskmates IPA Edition - whisky, ktorá dozrieva v pivových sudoch IPA pre kvetinové a jemné tóny.

0,00 €
Jack Daniel's Bottled In Bond, 50%, 1 L

Jack Daniel' s Bottled in Bond má za úlohu vzdávať hold druhej polovicu 19.storočia, keď Jack Daniel's začal plniť svoju vynikajúcu whiskey do typickej fľaše, akú poznáme dnes.

0,00 €
Kilchoman Islay Single Malt Scotch Whisky Machir Bay, 46%, 0.7 L, GIFT

Whisky zrejúca 4-5 rokov v sudoch po bourbone, pričom 4-ročné whisky dozrievali pred zmiešaním niekoľko týždňov v sudoch po sherry. Predchádzajúci ročník je držiteľom zlatej medaily IWSC 2012.

0,00 €
Jack Daniel's Single Barrel - Barrel Strength, 64,5 %, 0.7 L

Ide o limitovanú edíciu od značky Jack Daniel's, ktorá je na trhu od roku 2017. Whiskey sa fľaškuje z jedného sudu, teda ide o nemiešajú whiskey.

0,00 €
Monin Peach - broskyňa, 1 L

Domnieva sa, že broskyne pôvodne pochádzajú z Číny a legenda vraví, že ho konzumovali nesmrteľní ľudia. Každý rok letná sezóna signalizuje príchod šťavnatých, sladkých broskýň. Objavte, ako MONIN Peach môže zdokonaliť vaše nápoje s ovocnou a lahodnou chuťou!

0,00 €
Monin Cannele - škorica, 0.7 L

Táto voňavá korenistá chuť evokuje sny o horúcich škoricových koláčoch z rúry. Škorica sa odoberá z kôry vždyzeleného stromu, ktorý pochádza zo Srí Lanky, škorica je jedným z najstarších známych korenín.

0,00 €
Monin Pyré Passion Fruit - Maracuja, 1 L

Toto ovocie je pestované v mnohých tropických a miernych oblastiach, vášeň ovocia je známa mnohými exotickými zvukovými názvami, ako je Maracuja, Chinola ... Ovocie vášne je jedným z najsilnejšie voňajúceho ovocia.

0,00 €
Monin Curacao Triple Sec, 0.7 L

Jednen z prvotriednych sortimentov MONIN, Triple Sec Curaçao sirup je nealkoholická verzia slávneho hnedo-oranžového likéru.

0,00 €
Monin Mure - černica, 0.7 L

Pochutnajte si na černiciach počas celého roku vďaka vynikajúcemu sirupu od spoločnosti MONIN.

0,00 €
Monin Pyré Malina, 1 L

Maliny sú pestované na trhu s čerstvým ovocím. Vo väčšine prípadov sú to divoké ovocie, ktoré majú tendenciu sa šíriť, ak nie sú prerezané. Vychutnajte si ich jedinečnú chuť a textúru, nečakajte na sezónu, aby ste si mohli vychutnať čerstvé, zrelé malinové príchute vo všetkých nápojoch! MONIN pyré z maliny pridá perfektnú arómu a chuť!

0,00 €
Monin Pyré Višňa, 1 L

Od staroveku boli čerešne skutočným favoritom medzi ovocím a na celom svete si mohli vychutnať takmer na každom mieste. Pokiaľ ide o nápoje, existuje veľmi málo možností na obnovenie hlbokej letnej čerešňovej chuti s perfektnou šťavnatou, sladkou rovnováhou po celý rok.

0,00 €
Kategórie