Zobraziť
na stránke
Gold Cock Single Malt 8 Y.O., 49,2%, 0.7 L, GIFT

Pri výrobe 8 ročnej miešanej whisky sa používa moravský jačmeň a krištáľovo čistá pramenitá voda. Po destilácii táto Gold Cock whisky zreje v dubových sudoch aspoň 8 rokov.

0,00 €
Talisker Port Ruighe, 45,8%, 0,70 L, GIFT

Talisker Port Ruighe Whisky je novinka roku 2013.Talisker je skvelá a zároveň niečím výnimočná, čo je hlavný dôvod, prečo Talisker je medzi fanúšikmi tak obľúbená. Port Ruighe sa vezie na vlne obľuby sudov po portskom či sherry, hoci klasický pikantné korenistý štýl

0,00 €
Connemara Single Malt Peated + pohár, 40%, 0.7 L, GIFT

Connemara Single Malt Peated ide o írsku single malt whisky. Chuť má jemnú s medovým začiatkom, nasleduje chuť sladu, rašeliny a ovocia. Dlhý záver s tónom medu a rašeliny. Obsah alkoholu 40%.

0,00 €
Oban Single Malt 14 Y.O., 43%, 0,70 L, GIFT

Farba: zlatá až jantárová. Aróma: kamienky z pláže, ako vyhlásil jeden degustátor, závan mora, ale aj tón čerstvé rašeliny, sladové. Chuť: spočiatku klame lahodná chuť, parfumová, slabý náznak ovocie a morských rias, potom ľahko vosková až dymová, suchá. Dokončenie: aromatické, jemné, lahodné.

0,00 €
Bruichladdich Octomore 61,57%, 0,70 L, GIFT

Bruichladdich Octomore 61,57%, 0,70 L ide o whisky so silným rašelinovým charakterom na svete. Chuť má rašelinovú  suchú. Počet fliaš je limitovaný.

0,00 €
Ardbeg 10 Y.O., 46%, 0.7 L, GIFT

Ardbeg 10 Y.O je desaťročná whisky, ktorá sa vyrába v Škótsku. V chuti je cítiť dym, slanosť jódovú suchosť a miernu nasládlosť. Zreteľná aróma sviežich citrusov s príznakmi bieleho vína.

0,00 €
Monin Chataigne - gaštan, 0.7 L

Monin je špecialista na výrobu nápojov s množstvom chuti ako sirupy, sladidlá alebo ovocné pyré. Vyrobené z najkvalitnejších surovín a čistého trstinového cukru aby sa dosiahla vysoko koncentrovaná chuť a všetky nápoje sú ideálne na výrobu najlepších gastronomických nápojov. Vychutnajte si chuť pravého gaštanu nielen počas jeho sezóny.

0,00 €
Elijah Craig, 47%, 0.7 L

Elijah Craig bol menovaný po reverendovi, ktorý žil vo Virgínii. Tento reverend mal sklad, kde skladoval sudy a jedného deň zažil zničujúci požiar. Použil spálené sudy bez ohľadu na to, a zistil, že im prinášajú krásnu chuť a arómu. Jedná sa o skvelý 12-ročný bourbon, pomenovaný na jeho počesť.

0,00 €
Ballantine's Finest Whisky, 40%, 1 L

Je to typicky miešaná škótska whisky s chuťou moderného štýlu. Má nezameniteľnú chuť s náznakmi sladových druhov whisky z oblastí Miltonduff a Glenburg, je veľmi vyvážená, žiadna zo zložiek nemá dominantné postavenie.

0,00 €
Riedel Decanter Flamingo, Restaurant Quality, 1.8 L, 2007/01-2

Klasický ručne vyrobený dekantér sa vyznačuje elegantným a komplexným dizajnom. Riedel Crystal je výrobca sklenených výrobkov so sídlom v meste Kufstein (Rakúsko), známy pre svoju kvalitu skla, ktorá je určená na zlepšenie rôznych druhov vín a destilátov.

0,00 €
Monin Lime juice, 1 L

MONIN Lime Juice je zmes šťavy z citrusov, citrusového džúsu a cukru. Je vyrobená z minimálne 50% šťavy. Monin si zakladá na tom aby obsah cukru bol v sirupe čo najnižší a doprial Vám len prirozdenú chuť citrusov. 

0,00 €
Timorous Beastie, 46,8%, 0.7 L GIFT

Malosériová blendovaná whisky, ktorá vzniká miešaním prvotriednych whisky z destilérek ako Dalmore, Glengoyne a Glen Garioch. Timorous Beastie, pôvodne ""malá plachá poľná myš"", ku ktorej sa spočiatku dala prirovnať značka sa behom pár rokov dostala do popredia a stala celosvetovým hitom.

0,00 €
Chivas Regal 25 Y.O., 40%, 0.7 L, GIFT

Prvé vydanie tejto whisky bolo v roku 1909, Chivas Regal 25 Y.O. bola prvá luxusná whisky na svete. Dnes je táto whisky miešaná v rovnakom štýle pôvodného majstrovského diela z roku 1909.

0,00 €
Jack Daniel's Honey, 35%, 0,70 L + 2 poháre, GIFT

Jack Daniel's Honey je unikátna kombinácia legendárnej Tennessee Whiskey a prírodného medu. Každá kvapka ja najskôr pomaly filtrovaná cez trojmetrovú vrstvu dreveného uhlia a potom je zjemnená medom.

0,00 €
Glenfiddich Solera Reserve 15 Y.O. + 2 poháre, 40%, 0,70 L, GIFT

Glenfiddich 15 Y.O. Solera je typickým dôkazom inovatívej tradície rodiny Grantov. Tento single malt zreje tzv. Systémom Solera, technikou ktorá dotvára chuťový charakter v obrovskej solera kadi.

0,00 €
Kategórie