Zobraziť
na stránke
Amundsen Blackberry, 37,5%, 0.7 L

Amundsen Blackberry, 37,5%, 0.7 L ide o kombináciu  6x destilovanej vodky a vyváženej chute černice. Vodka má škandinávsky pôvod. Amundsen vodka je súčasťou všetkých príchutí Amundsen ochutených vodiek.

0,00 €
Kalashnikov Premium Vodka, 40%, 0.7 L

Majstrovská kreácia na počesť konštruktéra Kalašnikova má výborné chuťové kvality. Všetky prvky dizajnu obalu sú rýdze, krásne, elegantné, zdokonalené inžiniermi. Pri výrobe tejto vodky sa používa nielen najlepšie suroviny, prísady, zariadenia, ale aj najmodernejšie technologické vymoženosti. Vynaložili sme veľké úsilie na to, aby sme uspokojili požiadavky našich spotrebiteľov a dosiahli s touto sériou produkcie úrovne spotrebiteľov XXI. storočia.

0,00 €
Gentle Jam s Hendrick's ginom - ríbezľový, 200 g

Ríbezľový džem s Hendrick´s ginom.

0,00 €
Finlandia vodka, 40%, 0,50 L

Základnou surovinou Fínskej vodky je šesťradový jačmeň. Jačmeň, ktorý požíva FINLANDIA sa vyznačuje najnižším možným obsahom prírodných mastných olejov, ktoré spôsobujú zápach a pachuť mnohých vodiek.

0,00 €
Vodka Zelyonaya Marka Kedrovaya, 40%, 0.5 L

V 20. storočí ruská vláda zaviedla prísne regulačné a kontrolné režimy týkajúce sa garancia kvality výroby vodky. Len tie výrobky, ktoré dodržali všetky prísne zásady a predpisy, dostali štátny súhlas od dozornej agentúry - vytúženú pečať excelentnosti nazvanú "Zelyonaya Marka" (Green Mark).

0,00 €
Finlandia Vodka + 2 poháre, 40%, 0,70 L, GIFT

Finlandia Vodka + 2 poháre, 40%, 0,70 L   ide o fínsku vodku, ktorá sa vyrába z šesťradového jačmeňa a minerálnej vody z ľadovcového nánosu.

0,00 €
Goral vodka Master, 40%, 0.7 L

Goral vodka Master, 40%, 0.7 L ide o sedem krát destilovanú a sedem krát filtrovanú vodku, ktorá je vyrobená z vybranej odrody pšenice. Výrobca je dôsledný i pri plnení do fliaš.

0,00 €
Czar´s citron, 40%, 0.7 L

Originálna citrónová CZAR Vodka sa pripravuje bez pridania akýchkoľvek príchutí. Vodka sa vyrába z čerstvého destilátu z citrónovej kôry, zmiešanej s prvotriednou pšeničnou vodkou.

0,00 €
Absolut Ruby Red, 40%, 0.7 L

Absolut Ruby red, 40%, 0.7 L je vodka, ktorá sa vyrába vo Švedsku. Vyrába sa z ozimnej pšenice. Úspech vodky Absolut spočíva v jedinečnom procesu spracovania pšenice, ktorému sa hovorí destilácia, po destilácii je produkt podrobený štvorfázovému filtračnému procesu.

0,00 €
Vodka Debowa Military 70 Premium , 40 %, 0.7 L, GIFT

Debowa Military je kvalitná vodka s jemnou chuťou, vyrábaná spoločnosťou DĘBOWA POLSKA“ Spółka Jawna Jerzy Markiewicz. Vytvoriť tento koncept trval viac ako dva roky práce.

0,00 €
Stumbras Centenary, 40%, 0.7 L

Prvá prémiová organická vodka vyrábaná v Litve.

0,00 €
Tito's vodka, 40%, 0.7 L

Tito's Vodka sa vyrába ručne v Austine v Texase v najstaršej legálnej pálenici. Vyrába sa za pomoci starodávne pot stills metódy. Má jemnú a vyváženú chuť. Proces výroby, podobný tým, ktoré používajú na výrobu jemných single malt škótskych a high-end francúzskych koňakov, vyžaduje viac zručností a úsilia, než ostatní, ale stojí za to.

0,00 €
Vodka Beluga Gold Line Carton, 40 %, 0.7 L, GIFT

Vodka Beluga Gold Line je majstrovským dielom vo výrobe vodky. Vyžaduje veľa času a úsilia, technologický proces vytvárania tohto výrobku vyžaduje veľké množstvo ručnej práce, ktorá zaisťuje veľmi starostlivé spracovanie každého prvku.

0,00 €
Purity vodka, 40%, 0.7 L

Purity vodka s obsahom alkoholu 40% sa vyrába v malých sériách na juhu Švédska na špeciálne navrhnutých destilačných zariadeniach a iba z miestneho obilia. Počas 34-násobné destilácie dochádza k 90% stratám (zo 100 litrov obilného liehu sa destiláciou získa iba 10 litrov vodky). 

0,00 €
Absolut Oak, 40%,1L

Oak by Absolut je Absolut vodka zrejúce cca 6 mesiacov v dubových sudoch.

0,00 €
Tri borievky Premium vodka, 40%, 0.7 L

Tri Borievky je prestížna slovenská značka vodky spájajúca tri z najhlavnejších slovenských čŕt. 1)výberová esencia z tokaju 2)lieh z kvalitného obilia 3)jemný dotyk slovenských borievok

0,00 €
Kategórie