Zoradiť podľa
Zobraziť
na stránke
Vodka Red Army Kalashnikov GIFT , 40 %, 1.2 L

Vodka vytvorená na počet konštruktéra Kalašnikova má výborné chuťové kvality.

0,00 €
Vodka Debowa Military 70 Premium , 40 %, 0.7 L, GIFT

Debowa Military je kvalitná vodka s jemnou chuťou, vyrábaná spoločnosťou DĘBOWA POLSKA“ Spółka Jawna Jerzy Markiewicz. Vytvoriť tento koncept trval viac ako dva roky práce.

0,00 €
Grey Goose, 40%, 1 L

Grey Goose, 40%, 1 L ide o vodku, ktorá sa vyrába a plní do fliaš vo francúzskom Cognacu. Destiluje sa spôsobom „Pot Still“ a filtrácia prebieha cez aktívne uhlie.

0,00 €
Vodka Beluga Gold Line Carton, 40 %, 0.7 L, GIFT

Vodka Beluga Gold Line je majstrovským dielom vo výrobe vodky. Vyžaduje veľa času a úsilia, technologický proces vytvárania tohto výrobku vyžaduje veľké množstvo ručnej práce, ktorá zaisťuje veľmi starostlivé spracovanie každého prvku.

0,00 €
Koskenkorva Peach vodka, 21%, 0.7 L

Značka Koskenkorva je známa predovšetkým svojou čírou a jemnú vodkou. V súčasnosti vyrába aj iné skvosty, medzi ktoré patrí aj ochutená vodka Koskenkorva Peach. 

0,00 €
Carskaja Imperial Gold, 40%, 1,75 L

Carskaja Imperial Gold bola vyrobená na počesť tridsiateho jubilea St. Peterburgu a spoločne s vodkou Carskaja Prémium patria medzi prémiové vodky, pre kvalitu, jemnosť a lahodnú chuť. Pri jej výrobe je používaná špeciálne upravovaná voda z Ladošského jazera a najkvalitnejšie prírodné ingrediencie.

0,00 €
Vodka Grey Goose Night Vision Limited Edit.+Led Osvietenie , 40 %, 1 L

Táto ultraprémiová vodka pochádza z Francúzska, z oblasti Cognac. Je to vysoko kvalitná vodka, ktorá vyhrala prestížnu súťaž "World Spirit Championship". Voda, ktorá je potrebná pre výrobu Grey Goose vodky, sa berie z francúzskych Álp z prameňa zvaného "Gente Springs". Destiluje sa spôsobom "Pot Still".

0,00 €
Gentle Jam s Bentiannou - hruškový, 200 g

Hruškový džem s Bentianna medovo-bylinným likérom.

0,00 €
Ciroc, 40%, 0.7 L

Ciroc, 40%, 0.7 L ide o päťkrát destilovanú prémiovú vodku, ktoré sa vyrába vo Francúzsku. Použité je hroznové víno odrody Mauzac Blanc a Ugni Blanc, z ktorého sa získava mušt, ktorý sa potom kvasí v chlade.

0,00 €
Finlandia Vodka + 2 poháre, 40%, 0,70 L, GIFT

Finlandia Vodka + 2 poháre, 40%, 0,70 L   ide o fínsku vodku, ktorá sa vyrába z šesťradového jačmeňa a minerálnej vody z ľadovcového nánosu.

0,00 €
Absolut, 40%, 1 L

Vodka Absolut je hrdá na švédske korene. Vyrába sa procesom kontinuálnej destilácie vysoko kvalitnej ozimnej pšenice a získaný destilát sa riedi vodou, aby sa ustálilo jeho percento alkoholu.

0,00 €
Goral vodka Master, 40%, 0.7 L

Goral vodka Master, 40%, 0.7 L ide o sedem krát destilovanú a sedem krát filtrovanú vodku, ktorá je vyrobená z vybranej odrody pšenice. Výrobca je dôsledný i pri plnení do fliaš.

0,00 €
Goral vodka Master Cranberry, 40%, 0.7 L

Goral vodka, 40%, 0.7 L  ide o sedem krát destilovanú a sedem krát filtrovanú vodku, ktorá je vyrobená z vybranej odrody pšenice a s príchuťou brusníc. Výrobca je dôsledný i pri plnení do fliaš

0,00 €
Finlandia Cranberry, 37,5%, 0.7 L

Finlandia Cranberry je vodka s brusnicovou príchuťou. Ide o prémiovú vodku, ktorú si obľúbia aj ľudia, ktorí inak vodke neholdujú, príchuť brusníc zjemní ostré hrany nápoja, a preto sa táto vodka hodí i pre ženy.

0,00 €
Kategórie