Zobraziť
na stránke
Pavelka Tramín červený 2014, 12,5%, 0.75 L

Veľmi vážená odroda, dopestovaná v našich vinohradoch na južných svahoch Malých Karpát. Má príjemnú sviežu žltozelenkastú farbu. Vo vôni dominuje marhuľovo-medová aróma, ktorú dopĺňajú rozkvitnuté biele ruže. V chuti sú jemné kyselinky vyvážené cukrom s korenistou dochuťou, ktorá dotvára plnosť tohto vína.

0,00 €
Angostura Gold 5 Y.O., 40%, 0.7 L

Angostura 5 ročný rum je zmes ľahkých a ťažkých rumov starých minimálne 5 rokov, zrejúcich v sudoch z amerického dubu po bourbone. Má jantárovo-zlatú farbu. V chuti nájdeme karamel, kakao a vanilku. Koniec je teplý a veľmi upokojujúci.  

0,00 €
Hennessy Richard, 40%, 0,70 L, GIFT

Viac ako 100 výnimočných eaux-de-vie zrejúcich až do dvesto rokov tvorí tento výnimočný koňak. Najjemnejšie nuansy vanilky a korenia sú kombinované s vôňou sviežej jemnej rosy.

0,00 €
Borovička Jelínek, 37,5%, 0,70 L

Borovička Jelínek, 37,5%, 0,70 L  ide tradičný výrobok vizovického regiónu. Je to destilát, ktorý sa získava opakovanou destiláciou vyzretého čierneho jalovca. Vo vôni a v chuti dominujú plody čiernej borievky.

0,00 €
G.H. Mumm Le Rosé, 12%, 0.75 L, GIFT

Toto šampanské má krásnu svetlo lososovú farbu s ľahko oranžovými odleskami a iskrivé bohaté bublinky. Uprostred vône lesných plodov a ružového grepu nájdete tóny jahôd a ríbezlí. Záver odhaľuje jemnú karamelizovanú vanilku. Hodí sa ako aperitív, ale aj k dezertom a k červenému ovociu. Živé a pritom jemné a decentné šampanské.

0,00 €
Absint La Fee Blanche, 53%, 0.7 L

La Fée Absinthe Blanche je založený na starej francúzskej receptúre z roku 1800. Ide o báječný, sladký, bylinný a staromódny biely absint s ľahko nižším obsahom alkoholu.

0,00 €
G'Vine Gin Floraison, 40%, 0.7 L

G'Vine Gin Floraison, 40%, 0.7 L- zásadne sa líši od tradičných dry ginov borievkového základu, svojim všestranným použitím. Spojením starej metódy destilácie a máčania spolu s pridaním vzácneho zeleného vinného kvetu je exkluzívny štandard v elegantnej super prémiovej kategórii liehovín.

0,00 €
Vodka Beluga Gold Line Carton, 40 %, 0.7 L, GIFT

Vodka Beluga Gold Line je majstrovským dielom vo výrobe vodky. Vyžaduje veľa času a úsilia, technologický proces vytvárania tohto výrobku vyžaduje veľké množstvo ručnej práce, ktorá zaisťuje veľmi starostlivé spracovanie každého prvku.

0,00 €
Alkkemist Gin, 40%, 0.7 L

Alkkemist Gin, 40%, 0.7 L je produkt, ktorý sa vyrába trojitou destiláciou z obilia. Destiluje sa počas splnu mesiaca. Ingrediencie, ktoré sa používajú pri výrobe ginu je aj 21 druhov rastlinných výťažkov z muškátového hrozna, citrónová a pomarančová kôra, mäta, tymián, fenikel.

0,00 €
Gold Cock Apricot Brandy Finish 2008, 61,5%, 0.7 L, GIFT

Rok 2008 bol z pohľadu českej značky Gold Cock významný, pretože je to prvý rok, kedy sa destilovalo priamo vo Vizoviciach. Naflaškovaných bolo presne 333 fliaš a teda každá flaša je zberateľský kúsok. Whisky získala veľmi príjemný ovocný nádych, pretože záver dozrievania prebiehal v sudoch po marhuľovici.

0,00 €
Kategórie