Zobraziť
na stránke
Plymouth Gin, 41,2 %, 0.7 L

Plymouth Original je unikátny druh ginu vyrábaný patentovaným spôsobom, ktorý pochádza z Plymouthu, mestečka v juhozápadnom Anglicku.

0,00 €
Dictador The best of 1975, 45%, 0.7 L

Predstavujeme Vám výnimočnú zmes 43-ročných rumov z Kolumbie. Tento ročník sa majstrom z dielne destilérky Dictador skutočne podaril. Ak budete dostatočne rýchly tak sa môžete stať jedným zo štastných majiteľov tejto limitovanej edície.

0,00 €
Kilchoman Islay Single Malt Scotch Whisky Machir Bay, 46%, 0.7 L, GIFT

Whisky zrejúca 4-5 rokov v sudoch po bourbone, pričom 4-ročné whisky dozrievali pred zmiešaním niekoľko týždňov v sudoch po sherry. Predchádzajúci ročník je držiteľom zlatej medaily IWSC 2012.

0,00 €
Jim Beam Red Stag, 40%, 0.7 L

Nevšednou kombináciou originálnej straight bourbon whiskey Jim Beam a čiernych višní vznikol Red Stag by Jim Beam® so svojou jemne vyváženou višňovo-vanilkovou chuťou.

0,00 €
The Glenlivet 15 Y.O. French Oak Reserve, 40 %, 0.7 L, GIFT

Nádherne štruktúrovaná súhrou ovocia a korenia. Vôňa je intenzívna a sladká s náznakom citrusových plodov. Plná chuť a jemné zakončenie sú výsledkom selektívneho dozrievania v dubových sudoch francúzskeho regiónu Drodogne.

0,00 €
Čerešňa Golden Imperator, 42%, 0,50 L

Čerešňa Golden Imperator, 42%, 0,50 L  ide o destilát s príchuťou čerešne. Liehovina je jemne sladká s príchuťou čerešne.

0,00 €
Sarajishvili XO, 40%, 0,70 L

SARAJISHVILI XO je vyrobený s použitím klasickej technológie z pätnástich rôznych najstarších destilátov vínnych brandy z jedinečnej zbierky Davida Sarajishviliho. Priemerný vek týchto destilátov sa pohybuje v rozmedzí 14-18 rokov. Destiláty zrejúce až 30 rokov sú v tejto kompozícii tiež obsiahnuté, aby dodali výslednému produktu ešte bohatší chuť. Vyniká temne jantárovou farbou, príjemnými tónmi duba, vanilky a čokolády a jemnú zamatovú chut

0,00 €
Depaz Rhum Martinique XO, 45%, 0.7 L, GIFT

Pri chuti a vôni rum poukažuje na svoj sofistikovaný, elegantný a osobitý štýl. Dlho zrejúci premium rum z Martiniku opisuje sladké poznámky a drevitú pikantnosť dubu. Rum ponecháva priestor pre rozvoj ďalších nuáns takých ako ovocie.

0,00 €
Jack Daniel's Bottled In Bond, 50%, 1 L

Jack Daniel' s Bottled in Bond má za úlohu vzdávať hold druhej polovicu 19.storočia, keď Jack Daniel's začal plniť svoju vynikajúcu whiskey do typickej fľaše, akú poznáme dnes.

0,00 €
Fee Brothers Bitter Whiskery Barrel, 17,5%, 0.15L

Tento výnimočný bitter sa pripravoval istú dobu následne bol premiestnený a nechal sa zrieť vo vyprázdnených dubových sudoch z rôznych amerických liehovarov, ktorých predtým bola whisky alebo bourbon. Ideálne okorení váš drink alebo koktejl.

0,00 €
Hubert Club polosladké, 11,5%, 0.75 L

Hubert Club polosladké je príjemný slovenský sekt, ktorý sa vyznačuje príjemným perlením a dynamickou chuťou.

0,00 €
Kategórie