Zobraziť
na stránke
Hubert Club polosladké, 11,5%, 0.75 L

Hubert Club polosladké je príjemný slovenský sekt, ktorý sa vyznačuje príjemným perlením a dynamickou chuťou.

0,00 €
Martini Rosé, 9,5%, 0.75 L

Zrodené zo spolupráce dvoch veľmi schopných mužov: Alessandra, ako rodeného podnikateľov a Luigiho, čoby majstra plného inšpirácie, ktorí zdieľali spoločnú víziu o budúcnosti ich spoločnosti: vytvoriť jedinečný produkt, reprezentujúci tú najlepšiu taliansku kvalitu a štýl. 

0,00 €
Moët & Chandon Ice Impérial Rosé, 12%, 0.75 L

Predstavujeme vám jedinečné Champagne Moet & Chandon Ice Impérial Rosé, ktoré ako jedno z mála sa má vychutnávať spolu s ľadom.

0,00 €
Moët & Chandon Brut Impérial, 12%, 1.5 L

Moët Chandon Brut Imperial je tvorený vyváženou zmesou troch odrôd vína. Brut postupne odhaľuje elegantné a hormonické dojmy, svieža zrelosť, jemné a vycibrenej línie, ktoré navodzujú pocit pohody a príjemného rozpoloženia. Ide o suché víno svetložltej farby so zeleným nádychom tvorenej zmesi Chardonnay, Pinot Noir a Pinot Meunier. Vôňa je jemne vinná s nástupom hrozien a kvetov lipy. Chuť má jemne vyvážená, zanecháva pocit šťavnatej harmónie. Brut Impérial sa dá piť od aperitívu až po dezert.

0,00 €
Moët & Chandon Rosé Vintage 2006, 12%, 0.75 L

Moët & Chandon Grand Vintage Rosé 2006 vznikol ako pocta s cieľom upozorniť na okrúhle 40.výročie ročníkových ružových vín značky Moët & Chandon.

0,00 €
Moët & Chandon Ice Impérial Rosé + 2 poháre, 12%, 0.75 L GIFT

Vychunajte si Vašu obľúbenú značku Champagne vína spolu s ľadom. 

0,00 €
Hubert Johann E., 12%, 0.75 L + 2 poháre na šampanské Hubert

Hubert Johann E. z limitovanej edície je kvalitný slovenský sekt s jemným perlením, vyrobený tradičnou metódou. Toto jedinečné víno predstavuje unikátne skĺbenie Veltlínu zeleného a Rulandského bieleho.

0,00 €
Mionetto Prosecco D.O.C., 11%, 0.75 L

Špičkové Prosecco apelácie D.O.C. Treviso v kategórii Brut. Vyniká svojou sviežosťou, jemným dlhotrvajúcim perlením a sviežou chuťou s tónmi jablka a citrusu.

0,00 €
Prosecco Bottega Gold, 11%, 0.75 L

Bottega Gold Prosecco pochádza z vrchov Valdobbiadene, ako regiónu s dlhou históriou viniča s klíme, ktoré je ideálne pre túto odrodu hroznu. Vynikajúci obal zlatej fľaše má nielen silný emocionálny efekt, takže je skutočne prestižným darčekom, ale zároveň chráni víno pred akýmkoľvek zdrojom svetla a tak si zachováva svoju mimoriadnu arómu a sviežosť.

0,00 €
Hubert Grand Rosé, 11,5%, 0.75 L

Vynikajúce šumivé víno, ktoré má nežnú a veľmi atraktívnu chuť a skrýva v sebe vysoko kvalitné odrody Svätovavrineckého vína. Počas vychutnávania vína tiež ucítite jemný náznak škorice a príjemnú zamatovú chuť, ktorá sa hodí k mäasovým jedlám.

0,00 €
Kategórie