Zobraziť
na stránke
Kilchoman Islay Single Malt Scotch Whisky Machir Bay, 46%, 0.7 L, GIFT

Whisky zrejúca 4-5 rokov v sudoch po bourbone, pričom 4-ročné whisky dozrievali pred zmiešaním niekoľko týždňov v sudoch po sherry. Predchádzajúci ročník je držiteľom zlatej medaily IWSC 2012.

0,00 €
Monin Čierna Baza, 1 L

Jeden z najpredávanejších sirupov od značky Monin v Nemecku, kvôli obľúbenosti kokteilu Hugo.

0,00 €
Timorous Beastie, 46,8%, 0.7 L GIFT

Malosériová blendovaná whisky, ktorá vzniká miešaním prvotriednych whisky z destilérek ako Dalmore, Glengoyne a Glen Garioch. Timorous Beastie, pôvodne ""malá plachá poľná myš"", ku ktorej sa spočiatku dala prirovnať značka sa behom pár rokov dostala do popredia a stala celosvetovým hitom.

0,00 €
Monin Chocolat, 1 L

Klasická príchuť koktailu, sirup MONIN Chocolate prináša upokojujúcu, luxusnú chuť čokolády, ktorú požíva ľudstvo už tisíce rokov. Počiatky čokolády je možné vystopovať už pred štyrmi tisíckami rokov až do roku 1900 pred naším letopočtom

0,00 €
The Glenlivet 15 Y.O. French Oak Reserve, 40 %, 0.7 L, GIFT

Nádherne štruktúrovaná súhrou ovocia a korenia. Vôňa je intenzívna a sladká s náznakom citrusových plodov. Plná chuť a jemné zakončenie sú výsledkom selektívneho dozrievania v dubových sudoch francúzskeho regiónu Drodogne.

0,00 €
Drevená truhlica na 6 fliaš vína/rumu

Vybrali ste si viac fliaš vína alebo rumu a rozmýšlate ako ich pekne zabaliť? Tu ste správne. Ponúkame Vám praktickú truhlicu s drevitou výpľňou, do ktorej sa zmestí dokonca až 6 fliaš.

0,00 €
Edradour Single Malt 10 Y.O., 40%, 0.7 L, GIFT

V roku 2002 bola kúpená spoločnosťou Signatory. Voda používaná na výrobu pochádza z prameňa A Spring on Ben Vrackie. Výrobný proces je založený dvoch destilačných zariadeniach a ako jediná a posledná distilérka používa klasický Mortonov chladič.

0,00 €
Monin Concombre - uhorka, 0.7 L

Veľmi silný uhorkový sirup od značky Monin, ktorý dokonale obohatí Vaš letný drink alebo koktejl.

0,00 €
Isle of Jura 21 Y.O., 40%, 0.7 L, GIFT

Isle of Jura bola založená v r. 1810, ale podľa historických dôkazov dochádzalo k nelegálnemu pálenie na tomto odľahlom ostrove už od začiatku 16. storočia, takže neoficiálne by mohlo ísť o najstaršie pálenicu v Škótsku. Single malt sa stáča v starobe 10, 16 a 21 rokov, špecialitami sú Superstition (bez udania starobe plnená v roku 2002) a Jura 1984 (19-ročná whisky vyrobenú k výročiu narodenia Georgea Orwella, ktorý na tomto ostrove napísal svoj román 1984.)

0,00 €
Timorous Beastie, 46,8%, 0.7 L

Malosériová blendovaná whisky, ktorá vzniká miešaním prvotriednych whisky z destilérek ako Dalmore, Glengoyne a Glen Garioch. Timorous Beastie, pôvodne "malá plachá poľná myš", ku ktorej sa spočiatku dala prirovnať značka sa behom pár rokov dostala do popredia a stala celosvetovým hitom.

0,00 €
Monin Curacao Blue, 1 L

Klasický starý klasický koktail, Blue Curaçao, je známy svojou hlbokou modrou farbou, pestrou príchuťou pomarančov a trópov.

0,00 €
Monin Rantcho, 0.7 L

Citrón je primárne známy pre svoju osviežujúcu vôou a chuťu podobnú limetke. Jeho skutočný domov je neznámy, hoci niektorí ho spájali s Indiou. Citrónová šťava má veľmi vysoký obsah vitamínu C a má veľa kulinárskych použití.

0,00 €
Monin Gingerbread - perník, 1 L

V Severnej Amerike sa slovo zázvor často spája s perníkovými cookies. Všetky tieto perníčky sú spojené s pocitom tepla a pohody počas zimných prázdnin. Vytvorte si znovu útulný pocit tepla okolo krbu, keď ochutnáte svoje nápoje so zázvorom MONIN!

0,00 €
The Glenlivet Founders Reserve, 40%, 0.7 L, GIFT

The Glenlivet Founder's Reseve si najlepšie vychutnáte, ako väčšinu ostatných single malt whisky v čistej podobe poprípade s kvapkou vody či na ľade.

0,00 €
Johnnie Walker Red Whisky, 40%, 0.05 L

Johnnie Walker Red Label patrí pod spoločnosť Pioneer Blend, ktorá uviedla túto whisky do sveta.

0,00 €
Kategórie