Zobraziť
na stránke
Old Pulteney Single Malt 12 Y.O., 40%, 0.7 L, GIFT

Old Pulteney 12 YO je robustná delikátna whisky, pretnutá morským vzduchom. Ukazuje suchú plnú chuť so zrelou nektarinky, ľahkým pripomenutím sherry a slabým štípnutím morskej soli. Slanosť spôsobuje škótsky morský vzduch, lebo pálenica stojí priamo na pobreží. 

0,00 €
Monin Watermelon - červený melón, 0.7 L

Sirup MONN Watermelon dodáva exotickú, sviežu chuť tohto najlepšieho letného ovocia.

0,00 €
Monin Lime juice, 1 L

MONIN Lime Juice je zmes šťavy z citrusov, citrusového džúsu a cukru. Je vyrobená z minimálne 50% šťavy. Monin si zakladá na tom aby obsah cukru bol v sirupe čo najnižší a doprial Vám len prirozdenú chuť citrusov. 

0,00 €
Grant's Cherry Cask Reserve, 40%, 0.7 L

Grant's Cherry Cask Reserve, 40%, 0.7 L  ide o whisky, ktorá sa vyrába v Škótsku. Dozrieva v sudoch, kde predtým zrelo Oloroso sherry.

0,00 €
Scapa Skiren, 40%, 0.7 L, GIFT

Scapa Skiren je nový produkt z roku 2015 z Orkney distillery. Zreje v nepoužitých sudoch z amerického dubu.Aróma: čerstvé dubové drevo, morská voda, trochu parafínu, ovocného octu, citrónového zákuskov.Chuť: nádherne sladová. Ovocie (egreš, ...), earl grey, koláč, maslové sušienky a trochu morskej soli.Dokončenie: stredná. Slané maslové sušienky, trocha kávy.

0,00 €
Tomatin Cú Bócan whisky, 46%, 0.7 L, GIFT

Vo vôni vás môžu osloviť tónmi smotany s kokosovými orechmi a bylinkami (petržlenová vňať, koriander). Dym sa objavuje len náznakovo po niekoľkých minútach. Fascinujúce netradičné kombinácie vôní haseného vápna, grapefruitu, mandarínok, horkých mandlí a anízu. V chuti pokračujú ľahkej tóny medového dym, pražených mandlí s korením klinčekov, škorice a badyán.Celkově vytvára tajomnú eleganciu. Záver na Vás môže pôsobiť ako po dobrej káve latte s čerstvými kúskami čokolády zakončené jemným cigarky.

0,00 €
Monin Donut, 0.7 L

Medzi raňajkami a obedom, cez prestávku na kávu je donut perfektná desiata. Čoraz populárnejší cukrársky výrobok, sa nedávno stal najhorúcejším trendom medzi  Millennials. Jednoduchá chuť, chrumkavá vonkajšia vrstva a mäkké, nadýchané cesto, presne takto poznáme donuty z cukrárstiev.

0,00 €
Riedel Decanter Curly Pink - Restaurant Quality, 2011/04-2

Dekantované víno sa takzvane otvorí a scelí. Ak necháte teda víno po určitý čas pred konzumáciou, ako sa hovorí v Sommelierske žargóne, dýchať, budete za trpezlivosť odmenení kvalitnejším zážitkom. Riedel Crystal je výrobca sklenených výrobkov so sídlom v meste Kufstein (Rakúsko), známy pre svoju kvalitu skla, ktorá je určená na zlepšenie rôznych druhov vín a destilátov.

0,00 €
Glenmorangie 10 Y.O., 40%, 0.7 L, GIFT

Glenmorangie 10 Y.O je vynikajúca o sladová whisky, ktorá nám ponúka komplexný zážitok všetkým zmyslom. Whisky zreje desať rokov v sudoch po bourbone.

0,00 €
Monin Pyré Mango, 1 L

Mango prezývajú niektorí aj "jablko trópov" a jeden z najčastejšie zjedených plodov v tropických krajinách po celom svete. Mango je lahodné jednoducho olúpateľné a zjednotené ovocie.

0,00 €
Chivas Regal Royal Salute 21 Y.O., 40 %, 0.7 L, GIFT

K šesťdesiat ročnému diamantovému výročiu korunovácie kráľovnej Alžbety II. vytvoril Royal Salute Diamond Jubilee Limited Edition.

0,00 €
Chivas Ultis, 40%, 0.7 L, GIFT

Chivas Regal Ultis je konečným vyhotovením najkvalitnejších zložiek Chivas Regal. Prvá miešaná sladová škótska whisky od firmy Chivas Regal - Ultis!

0,00 €
Johnnie Walker Red, 40%, 1 L

Johnnie Walker Red Label je najpredávanejšia škótska whisky na svete. Mieša sa z viac ako 35 sladových a obilných whisky z celého Škótska. Každá whiskey, z ktorej sa mieša nie je mladšie ako 5 rokov.Jej "pravá chuť škótskej" získala aj kráľovskú pečať a mnoho ocenení na svetových súťažiach liehovín. Vôňa je osobitá a korenistá s náznakom vanilky a trpkého dymového sladu. Je vhodná aj do miešaných nápojov.

0,00 €
Monin Orange Spritz, 0.7 L

Monrin Orange Spritz sirup zachytáva podstatu tohto sofistikovaného a zvodného kokteilu. Neodolateľne pútavý, dokonale sa spája so šťavnatou kyslou chuťou pomarančov s jemnými tónmi bieleho vína a správnym množstvom horkosti. 

0,00 €
Monin Concombre - uhorka, 0.7 L

Veľmi silný uhorkový sirup od značky Monin, ktorý dokonale obohatí Vaš letný drink alebo koktejl.

0,00 €
Caol Ila Distillers Edition 2013/2001 Moscatel Finish, 43 %, 0.7 L, GIFT

Súčasťou sortimentu Diageo Distillers Edition je vinobranie sladovej škótskej whisky z Caol Ila z roku 2001, ktoré dozrelo v americkom dube a skončilo v sudoch na víno Moscatel. Limitované vydanie.

0,00 €
Kategórie