Zobraziť
na stránke
Beluga Vodka, 40%, 6 L

Beluga vodka znovuobnovila svoju produkciu v roku 2002, čo robí z tejto vodky jednu z tých mladších, ale tento fakt jej vôbec neuberá na kvalite, pretože receptúru čerpá z tej pôvodnej z roku 1900.

0,00 €
Kalinka Vodka, 40%, 0.7 L

Tradičná ruská vodka vyrobená na destilácie pšeničného kvasu a vody z vyše 35 metrovej hĺbky. Veľmi jemná, neutrálna vodka, vhodná na popíjanie, ale aj do miešaných nápojov.

0,00 €
Beluga Vodka, 40%, 0.05 L

Beluga vodke pomáha pri výrobe nielen veľmi čistá voda z artézskych sibírskych studní, ale taktiež vynikajúca geografická poloha. Pôvodná pálenica bola založená v roku 1900 a tak vodka čerpá receptúru z tej pôvodnej.

0,00 €
Beluga, 40%, 0.7 L

Beluga, 40%, 0.7 L je majstrovské dielo vo výrobe vodky, je vyrábaná výlučne manuálne, v súlade so svojim jedinečným receptom. Recept na vodku je veľmi zložitý. Proces výroby tejto vodky trvá až tri mesiace.

0,00 €
Zelyonaya Marka Kedrovaya, 40%, 1 L

V 20. storočí ruská vláda zaviedla prísne regulačné a kontrolné režimy týkajúce sa garancia kvality výroby vodky. Len tie výrobky, ktoré dodržali všetky prísne zásady a predpisy, dostali štátny súhlas od dozornej agentúry - vytúženú pečať excelentnosti nazvanú "Zelyonaya Marka" (Green Mark). V novej ére moderného Ruska sa v ľuďoch prebudil sentiment k tradíciám. 

0,00 €
Vodka Kauffman Hard, 40 %, 0.7 L, GIFT

Ruská prvotriedne vodka. Vyrába sa vždy z jedinej úrody pšenice, z regiónu, ktorý má pre daný rok tie najlepšie podmienky. Každé zrnko musí byť najlepší kvality. Tejto ročníkové vodky bolo vyrobených iba 5000 fliaš. Jej aróma pripomína aníz, sladké drievko a trochu medu. Med sa prejaví ľahko aj v chuti.

0,00 €
Vodka Beluga Allure Set, 40 %, 0.7 L

Vodka Beluga Allure je majstrovským dielom vo výrobe vodky. Vyžaduje veľa času, úsilia a veľké množstvo ručnej práce, ktorá zaisťuje veľmi starostlivé spracovanie.

0,00 €
Czar´s cranberry, 40%, 0.7 L

Máte radi kvalitný alkohol a chuť brusníc? Tak to ste na správnom mieste! Brusnicová vodka od značka Czar je to "pravé brusnicové", čo ešte viac vylepší Váš skvelý letný drink.

0,00 €
Carskaja Imperial Gold, 40%, 1,75 L

Carskaja Imperial Gold bola vyrobená na počesť tridsiateho jubilea St. Peterburgu a spoločne s vodkou Carskaja Prémium patria medzi prémiové vodky, pre kvalitu, jemnosť a lahodnú chuť. Pri jej výrobe je používaná špeciálne upravovaná voda z Ladošského jazera a najkvalitnejšie prírodné ingrediencie.

0,00 €
Beluga Vodka, 40%, 3 L

Beluga vodka je ultraprémiová vodka z Ruska, ktorá je naozaj to najlepšie, čo si môžete v tejto cenovej relácií zaobstarať. Kľúčovým prvkom pri výrobe vodky je voda, ktorá predstavuje až 60% jedinečnej receptúry.

0,00 €
Stolichnaya, 40%, 0.5 L

Stolichnaya je autentická ruská vodka, ktorá sa vyrába priamo v Moskve. Na výrobu vodky sa používa ozimná pšenica, čo jej dodáva komplexnú a elegantnú vôňu a charakteristické sladkasté tóny v chuti.

0,00 €
Stolichnaya Vodka Vanil, 37,5%, 0.7 L

Stolichnaya je vodka vyrobená zo pšenice a zrna. Stolichnaya je celosvetovo známa značka vodky. Je plnená v Lotyšsku pomocou lotyšskej vody. Ochutená Stolichnaya Vanilla Vodka je s vôňou krémovej vanilky.

0,00 €
Russian Standard Platinum, 40%, 1 L

Vodka Russian Standard je pripravená tradičným spôsobom z komponentov tej najvyššej možnej kvality- najlepších odrôd pšenice z centrálnej oblasti Ruska - čistá, nedestilovaná, mäkká voda zo severných oblastí Ruska, ktorá je trpezlivou filtráciou dovedená k dokonalosti.

0,00 €
Czar´s currant, 40%, 0.7 L

Už pri otváraní fľaše originálnej Currant Czar vodky pocítite sviežu arómu čiernej ríbezle. Veľká hladká chuť vodky a dlhá vôňa sušených čiernych ríbezlí ešte vylepší váš koktejl a spríjemní večierok.

0,00 €
Russian Standard Platinum, 40%, 0.7 L

Vodka Russian Standard je pripravená tradičným spôsobom z komponentov tej najvyššej možnej kvality- najlepších odrôd pšenice z centrálnej oblasti Ruska - čistá, nedestilovaná, mäkká voda zo severných oblastí Ruska, ktorá je trpezlivou filtráciou dovedená k dokonalosti.

0,00 €
Russian Standard Lyubavin Edition, 40%, 1 L

Russian Standard Lyubavin Edition je najnovšia limitka z radu Russian Standard. Ide o jedinečnú ruskú vodku najvyššej kvality, na ktorú dohliada aj samotná Ruská vedecká spoločnosť.

0,00 €
Kategórie