Hľadať Registrácia
Môj košík 0,00 €
Zoradiť podľa
Zobraziť
na stránke
Vodka Red Army Kalashnikov GIFT , 40 %, 1.2 L

Vodka vytvorená na počet konštruktéra Kalašnikova má výborné chuťové kvality.

0,00 €
Vodka Beluga Gold Line Carton, 40 %, 0.7 L, GIFT

Vodka Beluga Gold Line je majstrovským dielom vo výrobe vodky. Vyžaduje veľa času a úsilia, technologický proces vytvárania tohto výrobku vyžaduje veľké množstvo ručnej práce, ktorá zaisťuje veľmi starostlivé spracovanie každého prvku.

0,00 €
Carskaja Imperial Gold, 40%, 1,75 L

Carskaja Imperial Gold bola vyrobená na počesť tridsiateho jubilea St. Peterburgu a spoločne s vodkou Carskaja Prémium patria medzi prémiové vodky, pre kvalitu, jemnosť a lahodnú chuť. Pri jej výrobe je používaná špeciálne upravovaná voda z Ladošského jazera a najkvalitnejšie prírodné ingrediencie.

0,00 €
Russian Standard Pavlovo Posad, 40%, 1 L

Ruskij Standard Pavlovo Posad je limitovaná edícia obľúbenej ruskej vodky s unikátnym dizajnom fľaše. Ide o pravú ruskú vodku špičkovej kvality a pri jej tvorbe mala slovo aj uznávaná Ruská vedecká spoločnosť.

0,00 €
Beluga, 40%, 1 L

Beluga je majstrovské dielo vo výrobe vodky, je vyrábaná výlučne manuálne, v súlade so svojim jedinečným receptom. Recept na vodku je veľmi zložitý. Proces výroby tejto vodky trvá až tri mesiace.

0,00 €
Czar´s cranberry, 40%, 0.7 L

Máte radi kvalitný alkohol a chuť brusníc? Tak to ste na správnom mieste! Brusnicová vodka od značka Czar je to "pravé brusnicové", čo ešte viac vylepší Váš skvelý letný drink.

0,00 €
Vodka Zelyonaya Marka Kedrovaya, 40%, 0.5 L

V 20. storočí ruská vláda zaviedla prísne regulačné a kontrolné režimy týkajúce sa garancia kvality výroby vodky. Len tie výrobky, ktoré dodržali všetky prísne zásady a predpisy, dostali štátny súhlas od dozornej agentúry - vytúženú pečať excelentnosti nazvanú "Zelyonaya Marka" (Green Mark).

0,00 €
Mamont vodka, 40%, 0.7 L

Dizajn fľaše je odvodený od tvaru kla mamuta. Jedná sa o skutočný sibírsky produkt od začiatku do konca.

0,00 €
Russian Standard Platinum, 40%, 1 L

Vodka Russian Standard je pripravená tradičným spôsobom z komponentov tej najvyššej možnej kvality- najlepších odrôd pšenice z centrálnej oblasti Ruska - čistá, nedestilovaná, mäkká voda zo severných oblastí Ruska, ktorá je trpezlivou filtráciou dovedená k dokonalosti.

0,00 €
Beluga Transatlantic, 40%, 0.7 L, GIFT

Beluga Transatlantic, 40%, 0,70 L je majstrovské dielo vo výrobe vodky, je vyrábaná výlučne manuálne, v súlade so svojim jedinečným receptom. Recept na vodku je veľmi zložitý. Proces výroby tejto vodky trvá až tri mesiace.

0,00 €
Beluga Vodka, 40%, 6 L

Beluga vodka znovuobnovila svoju produkciu v roku 2002, čo robí z tejto vodky jednu z tých mladších, ale tento fakt jej vôbec neuberá na kvalite, pretože receptúru čerpá z tej pôvodnej z roku 1900.

0,00 €
Legend of Kremlin Vodka Kniha, 40%, 0,70 L, GIFT

Prémiová ruská vodka Legend of Kremlin v exkluzívnom a hlavne originálnom balení je vyrobená z obilia tej najvyššej kvality a jemnej pramenitej vody z artézskych studní.

0,00 €
Czar´s currant, 40%, 0.7 L

Už pri otváraní fľaše originálnej Currant Czar vodky pocítite sviežu arómu čiernej ríbezle. Veľká hladká chuť vodky a dlhá vôňa sušených čiernych ríbezlí ešte vylepší váš koktejl a spríjemní večierok.

0,00 €
Beluga Gold Line kožený set, 40%, 0.7 L, GIFT

Beluga Gold Line je produkt limitovanej edície. Netreba dodávať, že je venovaný skutočným znalcom so silným duchom. Na rozdiel od ostatných druhov vodky Beluga, v tejto sérií, prechádza zmes artezijskej vody a sladového liehu nie troma, ale dokonca piatimi filtráciami.

0,00 €
Carskoje Selo, 40%, 0,70 L

Skutočnou perlou Cárskej kolekcie je vodka Carskoje selo. Unikátna receptúra tohto exkluzívneho nápoja bola dlho považovaná za stratenú, až vďaka historickým dokumentom bola nájdená v archíve múzea Carskeho sela v letnej rezidencii domu Romanových.

0,00 €