Zobraziť
na stránke
Ron Cayo Grande Blanco, 37,5%, 0.7 L

Ron Cayo Blanco je vynikajúci španielsky rum, ktorý je destilovaný z cukrovej trstiny. Ide o veľmi jemný rum s lichotivou arómou a príjemnou chuťou. Rum môžete piť samostatne alebo ho môžete zakomponovať do niektorého z drinkov.

0,00 €
Dos Maderas 5+3, 40 %, 0.7 L

Dos Maderas 5 + 3 je karibský rum zrejúci 5 rokov v karibiku na ostrove Barbados a Guyana a následne zreje už v Španielsku v pivniciach Williams & Humbert opäť v dubových sudoch 3 roky v ktorých 20 rokov zrelo sladké Sherry z odrody Pedro Ximenes.

0,00 €
Ron Arehucas Club 7 Y.O., 40%, 0,70 L

Arehucas je najznámejšia značka rumov vyrábaných na Kanárskych ostrovoch. Zreje v dubových sudoch v tamojších pôvodných legendárnych pivniciach, je stredne tmavý a jedným zo zástupcov európskych rumov vďaka vybrané cukrovej trstine z Kanárskych ostrovov.

0,00 €
Ingenio Manacas Rum, 38%, 0.7 L, GIFT

V roku 1948 Sanchez Romate poslal svojho zamestnanca Juana Jimeneza Vilalba na Kubu aby mu dohliadol na predaj vína a alkoholu. Juan zistil, že sudy v ktorých zrelo sherry sú vhodné na zrenie rumu, ktorý bol vyrábaný lokálnou kubánskou destilérkou.

0,00 €
Rum & Cane West Indies Spain XO, 46%, 0.7 L, GIFT

Rum & Cane West Indies Spain XO je vynikajúci španielsky rum, ktorý si hneď získa vaše srdce. Chuť vás zaujme príjemným sladký tónom po cukre a vanilke, ktorý má bohatý a dlhý záver. Rum je bez pridaných farbív a aditív, teda farbu získava pri zrení v dubových sudoch.

0,00 €
Ron Cayo Grande Dorado, 37,5%, 0.7 L

Ide o zmes rôznych rumových destilátov z rôznych krajín sveta (Kuba, Martinik, Venezuela, Dominikánska republika). Ale to najdôležitejšie, zrenie, prebieha niekoľko mesiacov v Španielsku.

0,00 €
Kategórie