Hľadať Registrácia
Môj košík 0,00 €
Zoradiť podľa
Zobraziť
na stránke
A.H. Riise Family Reserve, 40 %, 0.7 L, GIFT

A.H. Riise Family Reserva je - ako to naznačuje názov - vzácny a jedinečný rum. S rodinným striebrom sa zriedka obchodovalo, a tak tomu bolo aj s týmto rumom. Po určitom čase sa rodina dohodla uvoľniť tento vzácny recept v niekoľkých limitovaných vydaniach - ročne sa vyrába iba 3 000 fliaš a pritom má tento druh obrovský úspech a zákazníci chcú viac a viac. Častokrát je tento rum označovaný za najlepší a nejexkluzívnejší z domu farmaceuta Riise. Výrobné šarže a najlepšie sudy sú potom zrejúce metódou Solera v priemere 25 rokov.

0,00 €
A.H.Riise XO 175 Anniversary, 42 %, 0.7 L, GIFT

A.H. Riise XO Reserve 175 Years Anniversary Edition je vynikajúci rum z karibskej oblasti. Je ručne zmiešaný z niekoľkých rôznych rumov, ktoré sú staré až 20 rokov. Jedná sa o single barrel, preto je každá fľaša označená číslom suda.

0,00 €
A.H.Riise Black Barrel, 40%, 0.7 L, GIFT

Značka A.H.Riise vyrobila nový prémiový Navy Spiced Rum na základe ich viac ako sto sedemdesiatpäť rokov starého know-how v šikovnom miešaní a výbere rumu svetovej triedy.

0,00 €
A.H. Riise 1888 Copenhagen Gold Medal Rum, 40 %, 0.7 L, GIFT

Rum A.H.Riise 1888 Gold Medal sa mieša zo zmesí karibských rumov podľa starej receptúry pána A.H. Riise, ktorú vytvoril špeciálne pre svetovú výstavu v Kodani, v roku 1888.

0,00 €
A.H.Riise XO Reserva Rum, 40 %, 0.7 L, GIFT

Vyrába sa ručným miešaním niekoľkých rôznych druhov rumov, ktoré zrejú až dvadsať rokov a majú nádhernú zlatisto mahagónovú farbu.

0,00 €
A.H.Riise Cream, 17%, 0.7 L

Likér od A. H. Riise X.O. Rezerva je miešaný spolu s čerstvým krémom, v ktorom nájdete nádych vanilky, karamelu a kakaa a chuť zaokrúhľuje skutočný trstinový cukor.

0,00 €
Captain Morgan Jamaica, 40%, 0.7 L

Captain Morgan® Jamaica Rum žije duchom dávnych pirátskych barových zábav a je tým pravým drinkom pre moderného piráta, ktorý hľadá so svojou partiou poriadnu zábavu. Captain Morgan® Jamaica Rum je tmavšou a silnejšou verziou obľúbeného jamajského rumu Captain Morgan.

0,00 €
Captain Morgan Black, 40%, 1,00 L

Captain Morgan Black predstavuje silnejšiu a tmavšiu verziu originálneho rumu Captain Morgan s výraznou chuťou a prekvapivo jemným záverom. Je vyrobený z výberového korenia a kvalitného karibského rumu destilovaného z BlackStrap melasy.

0,00 €
Captain Morgan Black Spiced, 40%, 1 L

Captain Morgan® Black Spiced predstavuje silnejšiu a tmavšiu verziu originálneho rumu Captain Morgan s výraznou chuťou a prekvapivo jemným záverom.

0,00 €
Rebellion Spiced, 37,5 %, 0.7 L

Rebellion Rum je obzvlášť jemný blend autentických karibských rumov, ktorý svojou chuťou vychádza z tradície klasických rumov. Rebellion Spiced perfektne uspokojuje súčasný dopyt po plnšej chuti rumov.

0,00 €
A.H.Riise Caramel Cream, 17%, 0.7 L

Likér od A. H. Riise X.O. Rezerva je miešaný spolu s čerstvým krémom, v ktorom nájdete nádych vanilky, karamelu a kakaa a chuť zaokrúhľuje skutočný trstinový cukor.

0,00 €
Captain Morgan Spiced Gold, 35%, 0.7 L

Unikátna zmes korenia a tajných prírodných ingrediencií robí z Captain Morgan® Original Spiced Gold vlajkovú loď medzi rumami.

0,00 €
Captain Morgan Spiced Gold, 35%, 1.5 L

Unikátna zmes korenia a tajných prírodných ingrediencií robí z Captain Morgan® Original Spiced Gold vlajkovú loď medzi karibskými rumami.

0,00 €
Captain Morgan White, 37,5 %, 1 L

Captain Morgan® White Rum je so svojou stredne plnou a hladkou chuťou perfektným základom všetkých rumových koktailov a drinkov. Výborne sa hodí na miešanie s colou alebo na prípravu mojita.

0,00 €
Goslings Gold Bermuda, 40 %, 0.7 L

Prvý nový produkt tejto značky po viac ako 100 rokoch. Stal sa výsledkom mnohých rokov popíjania a zdokonaľovania

0,00 €
Pink Pigeon Original , 40 %, 0.7 L

Rum Pink Pigeon sa vyrába z cukrovej trstiny tej najvyššej kvality, ktorá sa pestuje v tropickom raji Indického oceánu, na ostrove Maurícius. Meno získal po vzácnom ružovom holubovi.

0,00 €