Zobraziť
na stránke
Captain Morgan Black Spiced, 40%, 0.7 L

Captain Morgan® Black Spiced predstavuje silnejšiu a tmavšiu verziu originálneho rumu Captain Morgan s výraznou chuťou a prekvapivo jemným záverom.

0,00 €
A.H.Riise Black Barrel, 40%, 0.7 L, GIFT

Značka A.H.Riise vyrobila nový prémiový Navy Spiced Rum na základe ich viac ako sto sedemdesiatpäť rokov starého know-how v šikovnom miešaní a výbere rumu svetovej triedy.

0,00 €
A.H.Riise Danish Navy, 55%, 0.7 L, GIFT

Tento rum je ručne miešaný v malých sériách niekoľkých až 20 rokov starých rumov, ktoré sa destilujú metódou typu "Vedderburn and Plummer", čo je rum z melasy vyrobený veľmi pomalým kvasením.

0,00 €
A.H.Riise XO Reserva Rum, 40 %, 0.7 L, GIFT

Vyrába sa ručným miešaním niekoľkých rôznych druhov rumov, ktoré zrejú až dvadsať rokov a majú nádhernú zlatisto mahagónovú farbu.

0,00 €
Rebellion Spiced, 37,5 %, 0.7 L

Rebellion Rum je obzvlášť jemný blend autentických karibských rumov, ktorý svojou chuťou vychádza z tradície klasických rumov. Rebellion Spiced perfektne uspokojuje súčasný dopyt po plnšej chuti rumov.

0,00 €
A.H. Riise 1888 Copenhagen Gold Medal Rum, 40 %, 0.7 L, GIFT

Rum A.H.Riise 1888 Gold Medal sa mieša zo zmesí karibských rumov podľa starej receptúry pána A.H. Riise, ktorú vytvoril špeciálne pre svetovú výstavu v Kodani, v roku 1888.

0,00 €
A.H. Riise Fregatten Jylland Rum, 45%, 0.35 L, GIFT

Jylland Edition je poctou dánskeho farmaceuta A-H-Riise ku kráľovskému dánskemu námorníctvu.

0,00 €
A.H.Riise X.O. Sauternes, 42%, 0.7 L, GIFT

A. H. Riise X.O. "Sauternes Cask" je vynikajúci rum z bývalých dánskych západných ostrovov. Je ručne zmiešaný s rôznymi rumovými destilátmi, ktoré majú až 20 rokov a majú krásnu zlatú farbu.

0,00 €
A.H.Riise Caramel Cream, 17%, 0.7 L

Likér od A. H. Riise X.O. Rezerva je miešaný spolu s čerstvým krémom, v ktorom nájdete nádych vanilky, karamelu a kakaa a chuť zaokrúhľuje skutočný trstinový cukor.

0,00 €
Captain Morgan Spiced Gold, 35%, 1.5 L

Unikátna zmes korenia a tajných prírodných ingrediencií robí z Captain Morgan® Original Spiced Gold vlajkovú loď medzi karibskými rumami.

0,00 €
Captain Morgan Black, 40%, 1,00 L

Captain Morgan Black predstavuje silnejšiu a tmavšiu verziu originálneho rumu Captain Morgan s výraznou chuťou a prekvapivo jemným záverom. Je vyrobený z výberového korenia a kvalitného karibského rumu destilovaného z BlackStrap melasy.

0,00 €
A.H.Riise Cream, 17%, 0.7 L

Likér od A. H. Riise X.O. Rezerva je miešaný spolu s čerstvým krémom, v ktorom nájdete nádych vanilky, karamelu a kakaa a chuť zaokrúhľuje skutočný trstinový cukor.

0,00 €
A.H. Riise Family Reserve, 40 %, 0.7 L, GIFT

A.H. Riise Family Reserva je - ako to naznačuje názov - vzácny a jedinečný rum. S rodinným striebrom sa zriedka obchodovalo, a tak tomu bolo aj s týmto rumom. Po určitom čase sa rodina dohodla uvoľniť tento vzácny recept v niekoľkých limitovaných vydaniach - ročne sa vyrába iba 3 000 fliaš a pritom má tento druh obrovský úspech a zákazníci chcú viac a viac. Častokrát je tento rum označovaný za najlepší a nejexkluzívnejší z domu farmaceuta Riise. Výrobné šarže a najlepšie sudy sú potom zrejúce metódou Solera v priemere 25 rokov.

0,00 €
Sailor Jerry Spiced, 40%, 0.7 L

Sailor Jerry Spiced Rum je tmavý rum so stredne sladkou chuťou. Je trochu ostrejší a to vďaka vanilke, škorici a klinčeku. Tento rum nie je klasický, tropický sladký rum - je to rum pre ozajstných tetovaných námorníkov!

0,00 €
A.H.Riise Celebration, 45% 0.7 L, GIFT

A. H. Riise Celebration Rum je špeciálny rum s limitovaným počtom kusov, ktorý sa vyrobil pri príležitosti 100. výročia odovzdania bývalých dánskych západných ostrovov Spojeným štátom americkým, ktoré sa uskutočnilo konkrétne 31. marca 1917..

0,00 €
Captain Morgan Spiced Gold, 35%, 0.7 L

Unikátna zmes korenia a tajných prírodných ingrediencií robí z Captain Morgan® Original Spiced Gold vlajkovú loď medzi rumami.

0,00 €
Kategórie