Zobraziť
na stránke
Centenario Añejo Especial 7 Años, 40%, 0.7 L

Centenario Añejo Especial 7 Años je sedemročný rum, ktorý sa vyrába z trstiny a dozrieva v najkvalitnejších sudoch z dubu. Má karamelovú farbu, špecifickú vôňu, chuť je vyvážená, sladká po karamele.

0,00 €
Centenario 12 Años Gran Legado, 40%, 0.7 L, GIFT

Ron Centenario 12 Añejo je zmes jemných rumov zrejúcich v menších sudoch z bieleho duba po dobu minimálne 12 rokov, počas ktorej rum získa svoju jedinečnú a nezameniteľnú chuť. Jeho ušľachtilosť a kvalita daná tradičnou výrobou robí z tohto rumu jeden z najobľúbenejších v danej kategórii. Centenario pochádza z Kostariky, kde sa teší neotrasiteľnej pozícií jednotky na trhu.

0,00 €
Ron Centenario Edition Limitada 30 Y.O., 40 %, 0.7 L

Táto značka je vlajková loď rumov z Kostariky. Boli použité tie najstaršie sudy a vo výsledku ide o neopakovateľnú zmes jemných ultraprémiových rumov vyrábaných metódou solera. Rum zreje v sudoch z bieleho amerického dubu po bourbone.

0,00 €
Centenario Fundación 20 Y.O., 40%, 0.7 L

Centenario Fundación 20 Y.O., 40%, 0.7 L zreje obľúbenou metódou Solera, procesom pomalého stáčania v amerických sudoch z bieleho dubu. Ide o tmavý rum s kategórie Oscuro s obsahom alkoholu 40%. Má exkluzívny vzhľad a elegantné balenie.

0,00 €
Kategórie