Zobraziť
na stránke
Orita Tequila Gold, 38%, 0.7 L

Orita Tequila Gold, 38%, 0.7 L sa vyrába z exotickej plodiny agáve. Ide o tradičný mexický nápoj. Pri Orita Tequila Gold je použitý číry destilát z agáve, ktorý potom dozrieva v dubových sudoch po koňaku.

0,00 €
Grey Goose Vodka, 40%, 3,00 L

Grey Goose Vodka, 40%, 3,0 L ide o vodku, ktorá sa vyrába a plní do fliaš vo francúzskom Cognacu. Destiluje sa spôsobom „ Pot Still“ a filtrácia prebieha cez aktívne uhlie.

0,00 €
BVD Malinovica MINI, 45%, 0.05L

Destilát z divo rastúcich lesných malín, ktoré majú výrazne odlišnú vôňu a chuť od malín pestovaných doma.

0,00 €
Austrian Empire Navy Rum Solera 25, 40%, 0.7 L, GIFT + Mini Austrian Empire Navy 1863

Austrian Empire Navy Rum Solera 25, 40%, 0.7 L, kvalitný rum z karibskej cukrovej trstiny, ktorý zrel  systémom solera v Dominikánskej republike. Má vyváženú sladkosť, ovocné tóny a príjemnú arómu.

0,00 €
Cassovia Zlatá borovička, 40%, 0.7 L

CASSOVIA Zlatá borovička je veľmi populárna, kvôli svojej vynikajúcej chuti a aróme. Základnou surovinou pre výrobu borovičky je kvalitný borievkový destilát a extra jemný lieh. Extrakty z borievky dodávajú borovičke zlatistú farbu.

0,00 €
ABK6 Cognac VS Pure Single, 40%, 0.7 L, GIFT

Rodinný podnik ktorý bol založený v 90. rokoch, no s viac ako sto ročnou tradíciou produkcie tohto vzácneho destilátu. Tento producent koňaku, označuje svoje produkty ako Single Estate Cognac a to z toho dôvodu že na rozdiel od väčšiny výrobcov v regióne, on vyrába všetko na vlastnom majetku a z vlastného hrozna.

0,00 €
BVD Jablkovica, 45%, 0.5L

Jablko je považované za jedno z najbežnejších druhov ovocia. Zamatová chuť je doplnená jemným nádychom medu.

0,00 €
Gold Cock Single Malt 8 Y.O., 49,2%, 0.7 L, GIFT

Pri výrobe 8 ročnej miešanej whisky sa používa moravský jačmeň a krištáľovo čistá pramenitá voda. Po destilácii táto Gold Cock whisky zreje v dubových sudoch aspoň 8 rokov.

0,00 €
Kappa Pisco, Double Distilled, 42,5%, 0.7 L

Kappa Pisco je tradičným spiritom, ktorý je možné vyrábať len v Peru, alebo Chile. Vtedy je možné Pisco nazývať Piscom. Pisco je dvakrát destilovaný z hrozna.

0,00 €
Talisker Port Ruighe, 45,8%, 0,70 L, GIFT

Talisker Port Ruighe Whisky je novinka roku 2013.Talisker je skvelá a zároveň niečím výnimočná, čo je hlavný dôvod, prečo Talisker je medzi fanúšikmi tak obľúbená. Port Ruighe sa vezie na vlne obľuby sudov po portskom či sherry, hoci klasický pikantné korenistý štýl

0,00 €
Rebellion Spiced, 37,5 %, 0.7 L

Rebellion Rum je obzvlášť jemný blend autentických karibských rumov, ktorý svojou chuťou vychádza z tradície klasických rumov. Rebellion Spiced perfektne uspokojuje súčasný dopyt po plnšej chuti rumov.

0,00 €
Connemara Single Malt Peated + pohár, 40%, 0.7 L, GIFT

Connemara Single Malt Peated ide o írsku single malt whisky. Chuť má jemnú s medovým začiatkom, nasleduje chuť sladu, rašeliny a ovocia. Dlhý záver s tónom medu a rašeliny. Obsah alkoholu 40%.

0,00 €
A.H. Riise Family Reserve, 40 %, 0.7 L, GIFT

A.H. Riise Family Reserva je - ako to naznačuje názov - vzácny a jedinečný rum. S rodinným striebrom sa zriedka obchodovalo, a tak tomu bolo aj s týmto rumom. Po určitom čase sa rodina dohodla uvoľniť tento vzácny recept v niekoľkých limitovaných vydaniach - ročne sa vyrába iba 3 000 fliaš a pritom má tento druh obrovský úspech a zákazníci chcú viac a viac. Častokrát je tento rum označovaný za najlepší a nejexkluzívnejší z domu farmaceuta Riise. Výrobné šarže a najlepšie sudy sú potom zrejúce metódou Solera v priemere 25 rokov.

0,00 €
Amundsen, 37,5%, 0.7 L

Amundsen je 6x destilovaná vodka a má škandinávsky pôvod. Amundsen vodka je súčasťou všetkých príchutí Amundsen ochutených vodiek.

0,00 €
Caney rum Carta Superiore rum 3 Y.O., 38%, 0.7 L

Rum so začínajúcou históriou v roku 1862 dozrievajúci v dubových sudoch v bývalej destilérií Bacardi.

0,00 €
Bols Creme De Cassis Liquer, 17%, 0.7 L

Bols Creme de Cassis je likér z čiernych ríbezlí.  Jedná sa o starú značku destilátov vo svete. Spoločnosť Lucas Bols sa sústreďuje na výrobu prémiových likérov z kvalitných ingrediencií.

0,00 €
Kategórie