Hľadať Registrácia
Môj košík 0,00 €
Zoradiť podľa
Zobraziť
na stránke
Monin Pyré Passion Fruit - Maracuja, 1 L

Toto ovocie je pestované v mnohých tropických a miernych oblastiach, vášeň ovocia je známa mnohými exotickými zvukovými názvami, ako je Maracuja, Chinola ... Ovocie vášne je jedným z najsilnejšie voňajúceho ovocia.

0,00 €
Monin Pyré Malina, 1 L

Maliny sú pestované na trhu s čerstvým ovocím. Vo väčšine prípadov sú to divoké ovocie, ktoré majú tendenciu sa šíriť, ak nie sú prerezané. Vychutnajte si ich jedinečnú chuť a textúru, nečakajte na sezónu, aby ste si mohli vychutnať čerstvé, zrelé malinové príchute vo všetkých nápojoch! MONIN pyré z maliny pridá perfektnú arómu a chuť!

0,00 €
Monin Pyré Višňa, 1 L

Od staroveku boli čerešne skutočným favoritom medzi ovocím a na celom svete si mohli vychutnať takmer na každom mieste. Pokiaľ ide o nápoje, existuje veľmi málo možností na obnovenie hlbokej letnej čerešňovej chuti s perfektnou šťavnatou, sladkou rovnováhou po celý rok.

0,00 €
Monin Pyré Litchi, 1 L

Pôvodne staré ovocie z Číny, liči sa stalo ovocím, ktoré sa veľmi rýchlo rozšírilo po celej Ázii, a najmä dnes, nový trend v chuti. Lychee sú známe ako vynikajúci zdroj vitamínu C.

0,00 €
Monin Pyré Čučoriedka, 1 L

To, že ovocie pôvodne pochádza zo severnej Ameriky je známe, že čučoriedky majú jeden z najvyšších antioxidantov medzi všetkými druhmi ovocia, to je už menej známy fakt. Ich zreteľnú, mierna sladkosť už nejeden krát pocítili vaše chuťové poháriky.

0,00 €
Monin Pyré Ananás, 1 L

Tropický ananás pochádza z južnej Brazílie. Ananás je tvrdé ovocie, charakteristické svojím špicatým pancierom, farbou zlaté ovocie, ktoré šťavnate praská a ponúka bohatú chuť trópov.

0,00 €
Monin Pyré Mrkva, 1 L

Mrkva je veľmi prospešná zelenina, obsahuje betakarotén, ktorý sa v organizme vitamín A. Nesmieme zabudnúť ani na vitamín B, C, D a E. Je zdrojom magnézia, vápnika aj železa. Okrem toho obsahuje aj vlákninu a je plná antioxidantov. Práve toto mrkvové pyré dodá vášmu koktejlu alebo drinku ten správny šmrnc.

0,00 €
Monin Pyré Mango, 1 L

Mango prezývajú niektorí aj "jablko trópov" a jeden z najčastejšie zjedených plodov v tropických krajinách po celom svete. Mango je lahodné jednoducho olúpateľné a zjednotené ovocie.

0,00 €
Monin Pyré Rakytník, 1 L

Rakytník rešetliakovitý je ker, ktorý pochádza z Ázie, kde ho oddávna využívali v tradičnej medicíne, rozšíril sa však po celej Európe a darí sa mu aj v našich podmienkach, napriek tomu ho v našich záhradách často nenájdeme.

0,00 €
Monin Pyré Rebarbora, 1 L

Rebarbora je jednou z najzdravších druhov zeleniny. Jej chuť je kyslá, spoznáte ju podľa krvavočervenej stonky. Obsahuje kyselinu listovú, potrebnú pre našu krv a činnosť mozgu a nervov. Aké sú jej ďalšie pozitíva? Obsahuje nadpriemer vápnika, potrebného pre ženy v menopauze. Vysoký obsah draslíka pomáha zasa odvodňovať organizmus. Vychutnajte si túto skvelú zeleninu nie len v čase jej úrody, ale už dnes.

0,00 €
Monin Pyré Zelené jablko, 1 L

Prebudnite svoje chuťové poháriky, s osviežujúcou krehkosťou nového zeleného jablka Le Fruit de MONIN. Jablká sú jedným z najpopulárnejších a trvalých druhov ovocia s viac ako 7500 rôznymi odrodami, od farby od zelenej cez zlatú až červenú.

0,00 €
Monin Pyré Banán, 1 L

Banán je najznámejšie tropické ovocie. Jeho biela, aromatická buničina sa teší obľube po celom svete. Mnohí z nás užívajú banány ako občerstvenie po celý deň. Pyré MONIN Banana je vynikajúcou možnosťou vychutnať si bohatú štruktúru a vkus v nespočetných nápojoch.

0,00 €
Monin Pyré Cvikla, 1 L

Cvikla, alebo aj červené zlato je veľmi zaujímavé ovocie, ktoré nemá veľa ľudí v láske. Cvikla je skutočný bojovník, čo sa týka jej prežitia a aj s bojom proti chorobám. 

0,00 €
Monin Pyré Kokos, 1 L

Kokos je ovocie kokosovej palmy, veľmi vysokej palmy najviac spojené s tropickými krajinami. Výživný kokos a jeho mlieko sú široko používané v nápojoch a varení, pretože sladká, ale všestranná chuť funguje dobre so sladkou, horkou a slanou chuťou.

0,00 €
Monin Pyré Kiwi, 1 L

Ovocie kivi, pôvodne z Číny, sa pestuje prevažne na Novom Zélande. To je dôvod, prečo sa toto ovocie označuje ako "kiwi", podobne ako bezchybný a dlý zobák vták, ktorý je symbolom Nového Zélandu, ktorý je zvyčajne spájaný s exotickými krajinami.

0,00 €
Monin Pyré Jahoda, 1 L

Jahoda je prvým jarným ovocím. Každý sa teší na koniec zimy a na túto sladkú a chutnú bobuľovú chuť. Vychutnajte si ju po celom svete! Vynikajúce jahody sa jedia čerstvé alebo sa používajú pri výrobe šťavy, dezertov, džemu, vína a sirupu. MONIN Jahoda prinesie nápojom dokonalú chuť a textúru kedykoľvek počas roka.

0,00 €