Zobraziť
na stránke
Vodka Debowa Military 70 Premium , 40 %, 0.7 L, GIFT

Debowa Military je kvalitná vodka s jemnou chuťou, vyrábaná spoločnosťou DĘBOWA POLSKA“ Spółka Jawna Jerzy Markiewicz. Vytvoriť tento koncept trval viac ako dva roky práce.

0,00 €
Zubrowka, 40%, 0.7 L

Zubrowka Vodka, alebo tiež Bison Grass Vodka, pochádza z Poľska.

0,00 €
Zubrowka, 40%, 1 L

Zubrowka Vodka, alebo tiež Bison Grass Vodka, pochádza z Poľska. Jej legenda siaha až do 13. storočia, kedy vtedajší liehovarníci začali macerovať tunajší druh trávy obilného destilátu pre jej afrodiziakálne účinky. Tento druh trávy rastie len na poľských pláňach, bývalej domovine Bison európskeho. Súčasná Zubrowka vodka je pripravovaná klasickou technológiou niekoľkonásobné destilácie a filtrácie zaručujúce špičkovú kvalitu finálnej vodky. Výťažok z trávy dávajú vodke Zubrowka unikátnu chuť a farbu. Do každej fľaše je naviac vložené steblo tejto trávy pochádzajúce z legendami opradeného Bialowiezského lesa.

0,00 €
Pravda vodka, 40%, 0.7 L

Pravda Vodka je poľská super prémiová vodka, ktorej korene siahajú až do roku 1743. Vyrába sa vo svetovo preslávenom okresu Bielskobiala. Vodka dostáva v každej svojej oblasti to najlepšie z južných Karpát. Najčistejšie karpatská voda, neskorý zber neošetreného a prírodného raže dáva mäkšie a jemnejšie chuť. Unikátnych päť krokov destilácie činí vodku najhladšie a najčistejšie vodkou sveta, ktorá kedy bola vyrobená.

0,00 €
Belvedere Raspberry, 40%, 0,70 L

Belvedere Raspberry, 40%, 0,70 L je luxusná vodka, ktorá sa vyrába v Poľsku. V malých sériách je vyrábaná podľa tradičnej receptúry. Vodka sa štyrikrát destiluje a to výhradne z jedného druhu obilia a to raže.

0,00 €
Ultimat vodka, 40%, 0.7 L

Ultimat vodka v sebe kombinuje to najlepšie, čo môže poľská vodka ponúknuť. Pšenica, raž a zemiaky, tri základné ingrediencie, ktoré dali vzniknúť tomuto nápoju.

0,00 €
Belvedere vodka, 40%, 1,75 L

Belvedere vodka, 40%  0,70 L je luxusná vodka, ktorá sa vyrába v Poľsku. V malých sériách je vyrábaná podľa tradičnej receptúry. Vodka sa štyrikrát destiluje a to výhradne z jedného druhu obilia a to raže.

0,00 €
Wyborowa vodka, 40%, 0,70 L

Wyborova je vodka vyrábaná iba z ražu. Táto poľská vodka je trikrát čistená, trikrát destilovaná a trikrát filtrovaná. Výsledkom je brilantný destilát bez akýchkoľvek postranných alebo zvyškových chuťí. Je ľahko rozpoznateľná vďaka unikátnej aróme ražného zrna. Je čistá, jemná a elegantná.

0,00 €
Belvedere Pure, 40%, 0.7 L

Belvedere Pure, 40%, 0.7 L je luxusná vodka, ktorá sa vyrába v Poľsku. V malých sériách je vyrábaná podľa tradičnej receptúry. Vodka sa štyrikrát destiluje a to výhradne z jedného druhu obilia a to raži.

0,00 €
Kategórie