Zoradiť podľa
Zobraziť
na stránke
Baron Hildprandt Zralá Marhuľa, 40%, 0.70 L

Špecialita z kvalitného ovocia z južných Čiech sa vyrába v historickej pálenici v Blatné pod dohľadom majstra destilatéra Václava Šitner. Inšpiráciou pre jeho vznik je pôvodná receptúra z čias založenia liehovaru Františkom Hildprandtem. Destilát vyzrieval v dubových sudoch po dobu minimálne 1 roka.

0,00 €
Monin Liqueur Peach, 16%, 0.7 L

Monin Liqueur Peach je likér a patrí medzi obľúbené drinky vďaka svojej zamatovej a dlhotrvajúcej chuti. Likér má nezameniteľnú a lahodnú chuť  broskyne a zlato-oranžovú farbu.

0,00 €
Monin Liqueur Raspberry, 18%, 0.7 L

Monin Liqueur Raspberry je likér a patrí medzi obľúbené drinky vďaka svojej zamatovej a dlhotrvajúcej chuti. Likér má nezameniteľnú, lahodnú krémovú chuť  malín a svetlú rubínovo-červenú farbu a jemnú vôňu malín.

0,00 €
Monin Liqueur Blue Curacao, 20%, 0.7 L

Curacao je likér s príchuťou sušenej kôry zelených pomarančov pestovaných na ostrove Curacao. Likér má pomarančovú chuť s rôznymi stupňami horkosti.Monin Liqueur de Blue Curacao 20% 0,7 l je likér s alkoholom.

0,00 €
Monin Liqueur Litchi, 17%, 0.7 L

Monin Liqueur Litchi je likér a patrí medzi obľúbené drinky vďaka svojej zamatovej a dlhotrvajúcej chuti. Likér presne vystihuje komplexnú, zmyselnú a jemne kvetinovú arómu exotického ovocia liči a farbu, ktorá je svetlo ružová.

0,00 €
Monin Liqueur Triple Sec, 25%, 0.7 L

Monin Liqueur Triple Sec je likér a patrí medzi obľúbené drinky vďaka svojej zamatovej a dlhotrvajúcej chuti. Likér má nezameniteľnú vôňu pomaranča s citrusovými plodmi a grapefruitovou kôrou a chuť mierne nehorkého pomaranča a tangarinky.

0,00 €
Disaronno Originale, 28%, 0.7 L

Disaronno Originale je likér, ktorý je ikonou svojho druhu. Vyrába sa v Taliansku. Pri výrobe dominujú mandle, marhuľové jadrá a lieskové oriešky, ktorých horko sladká chuť je vyvážená bylinnými a ovocnými arómami.

0,00 €
Limoncello Di Capri, 32 %, 0.7 L

Limoncello je citrónový likér s výraznou chuťou po práve nazbieraných citrónoch. Limoncello sa získava spojením alkoholu, šťavy a citrónovej kôry. Citrónová šťava je vylisovaná len z čerstvého, nepoškodeného a šťavnatého ovocia, ktoré neobsahuje plesne, ktoré by šťavu degradovali.

0,00 €
Bailey´s, 17%, 0.05 L

Bailey's je originálny krémový likér, ktorý sa vyrába v Írsku.

0,00 €
Olmeca Tequila Reposado, 38%, 0.7 L

Olmeca Tequila Reposado, 38%, 0.7 L vyrába sa v Mexicu z akáve zo samotného srdca rastliny tzv.pina. Pinas sa varí tri dni a po uvarení sú rozdrvené dvojtonovým vulkanickým kameňom.

0,00 €
Mezcal Bruxo N.2 Pechuga, 46%, 0.7 L

Pechuga je plná kvetinových, čokoládových, sladkých a pikantných chutí s čistým povrchom. V dochuti tiež cítiť jemný dym, ale bohatý na slanosť.

0,00 €
Spiš Original Slivka, 40%, 0.7 L

Produkt, vyrobený z čistého kvalitného slivkového destilátu. V spojení tradičnej a modernej technológie vzniká z najlepších odrôd slivovica, s krásnou výraznou vôňou a jedinečnou čistou chuťou po slivkách. Pravý destilát s obsahom alkoholu 50% a s atraktívnym dizajnom balenia tvorí spojenie, ktoré ocenia najmä znalci. Slivovicu podávame pri teplote +10 ° C a s kúskom ovocia.

0,00 €
Nega Fulo Cachaca , 41,5 %, 0.7 L

Nega Fulô Cachaça je cenená pre svoju jemnosť, elegantné listy cukrovej trstiny a neobvykle plnou chuťou.

0,00 €
Spišská hruška, 40%, 1 L

Ručne vyrobené medené destilačné kotly umožňujú liehovarnickým majstrom získať pomalú a starostlivú destiláciou produkt, ktorý oplýva jemným a delikátnym arómou. Hruška vás zaujme úžasnou vôňou, arómou a znamenitou chuťou.

0,00 €
Kategórie