Zobraziť
na stránke
Monin Liqueur Triple Sec, 25%, 0.7 L

Monin Liqueur Triple Sec je likér a patrí medzi obľúbené drinky vďaka svojej zamatovej a dlhotrvajúcej chuti. Likér má nezameniteľnú vôňu pomaranča s citrusovými plodmi a grapefruitovou kôrou a chuť mierne nehorkého pomaranča a tangarinky.

0,00 €
Absinth St. Antoine Žufánek, 70%, 0.5 L

Legendárny, tajuplný a hriešny nápoj bohémov, umelcov a barových povaľačov, pripravený podľa pôvodného receptu a postupu. Absinthe St. Antoine sa zrodil destiláciou vybraných bylín vrátane paliny pravej (Artemisia absinthium) a paliny Pontskej (Artemisia Pontica).

0,00 €
Cachaca Velho Barreiro, 39%, 1,00 L

Cachaca Velho Barreiro, 39%, 1,00 L  ide o brazílsky alkoholický nápoj. Vyrába z cukrovej trstiny, ktorá sa lisuje, potom kvasí a nakoniec destiluje. Dozrieva v drevených sudoch po dobu 6 mesiacov.

0,00 €
Olmeca Tequila Reposado, 38%, 0.7 L

Olmeca Tequila Reposado, 38%, 0.7 L vyrába sa v Mexicu z akáve zo samotného srdca rastliny tzv.pina. Pinas sa varí tri dni a po uvarení sú rozdrvené dvojtonovým vulkanickým kameňom.

0,00 €
Don Agustin Reposado 100% Agave, 38%, 0.7 L

Tequila Don Agustin Reposado 100% Agáve starne 6 mesiacov v dubových sudoch a má intenzívnu chuť modrej agave.

0,00 €
Absinthe Tunel, 70%, 0.7 L

Absinth Tunel je jednou z najstarších značiek na svete.

0,00 €
Spišská hruška, 40%, 1 L

Ručne vyrobené medené destilačné kotly umožňujú liehovarnickým majstrom získať pomalú a starostlivú destiláciou produkt, ktorý oplýva jemným a delikátnym arómou. Hruška vás zaujme úžasnou vôňou, arómou a znamenitou chuťou.

0,00 €
Grappa Sibona Riserva Portwood, 44%, 0,50 L

Grappa Sibona Riserva Portwood, 44%, 0,50 L  je grappa, ktorá sa vyrába zo šupiek z vylisovaného hrozna Nebiollo, ktoré pochádza z najlepších viníc Roera.

0,00 €
Karloff Tatratea Apple & Pear Tea Liqueur, 67%, 0.05 L

Tatranský čaj s objemom alkoholu 67% pochádza z druhej série týchto prestížnych výrobkov, ktoré preslávili Slovensko.

0,00 €
Absinthe Naturelle 60%, 0,50 L

Absinthe Naturelle patrí medzi prémiové produkty. Je vyrobený špeciálnou technológiou, ide o prírodný produkt bez použitia umelých farbív. Na dne každej fľaške je kúsok očisteného koriandru, ktorý pred tým bol niekoľko mesiacov macerovaný.

0,00 €
Limoncello Di Capri, 32 %, 0.7 L

Limoncello je citrónový likér s výraznou chuťou po práve nazbieraných citrónoch. Limoncello sa získava spojením alkoholu, šťavy a citrónovej kôry. Citrónová šťava je vylisovaná len z čerstvého, nepoškodeného a šťavnatého ovocia, ktoré neobsahuje plesne, ktoré by šťavu degradovali.

0,00 €
Pitú Cachaca Strieborná, 40%, 0.7 L

Cachaca Pitu je brazílsky národný alkoholický nápoj, veľmi často prirovnávaný k rumu. Na výrobu sa používa zelená cukrová trstina, ktorá sa najskôr lisuje, potom sa necháva kvasiť a nakoniec prechádza destiláciou. 

0,00 €
Jubilejná hruška, 40%, 0.7 L + Pohárik ZADARMO

Ručne vyrobené medené destilačné kotly umožňujú liehovarnickým majstrom získať pomalú a starostlivú destiláciou produkt, ktorý oplýva jemným a delikátnym arómou. Hruška vás zaujme úžasnou vôňou, arómou a znamenitou chuťou.

0,00 €
Ó-Hazai Vilmoskorte, 38%, 0.5 L

Maďarský destilát z ovocia. Tento konkrétne destilát z hrušky. V balení flaše sa vo vnútri nachádza aj kúsok z hrušky, ale nie tej ktorá bola použitá na destiláciu.

0,00 €
Spiš Original Čučoriedka, 40%, 0.7 L

Čučoriedkovica patrí k jedným z najnákladnejších ovocných destilátov s ohľadom na náročnosť zberu týchto obľúbených lesných bobúľ. Pálenka sa pripravuje destiláciou čučoriedkového macerátu. Výsledná chuť a vôňa však stojí za to: je mimoriadne harmonická, s veľmi jemným čučoriedkovým tónom.

0,00 €
Disaronno Originale, 28%, 0.7 L

Disaronno Originale je likér, ktorý je ikonou svojho druhu. Vyrába sa v Taliansku. Pri výrobe dominujú mandle, marhuľové jadrá a lieskové oriešky, ktorých horko sladká chuť je vyvážená bylinnými a ovocnými arómami.

0,00 €
Kategórie