Zobraziť
na stránke
Ferdinand´S Saar Dry Gin, 44%, 0.50 L

Špičkový moselský dry gin v originálne flaši, s ktorým prichádza čas na miešanie prvotriednych drinkov. Môžete začať špičkovým Gin & Tonic a prebudiť v sebe skrytý talent barmana! Tento gin sa vyrába z 30 rôznych bylín vrátane tymiánu, trnky a šípok.

0,00 €
Monkey 47 Dry Gin, 47%, 0.5 L

Monkey 47 je prémiový, luxusný gin vynikajúcej chuti, ktorú získava kombináciou bobúľ a koreňov zo Schwarzwaldského pohoria a unikátneho korenia z Indie. Základnou ingredienciou je borievka, ktorú dopĺňa 47 bylín, korenie,plody, kvety, angelika, levanduľa i pomelo.

0,00 €
Michlers Gin Orange, 44%, 0.7 L

Michler´s Gin Orange je zaujímavý tým, že v poslednej etape destilačného procesu Michler´s Ginu Orange sa pridá pomarančová kôra. Gin vás očarí príjemnou vôňou citrusov a borievky a neuveriteľne lahodnou chuťou.

0,00 €
Michlers Gin Green, 44%, 0.7 L

Michler's Gin Green je jedným z troch jedinečných oranžových, zelených a pravých ginov. Každý variant má nezameniteľnú arómu a jemnú výraznú chuť. Vo všetkých variantoch je základná aróma a chuť typicky ginová, to znamená, po jalovci, ale tieto variácie sa ďalej rozchádzajú.

0,00 €
Michlers Gin Genuine, 44%, 0.7 L

Michlers Gin Genuine patrí do kolekcie troch špeciálnych ginov - Orange, Green a práve Genuine. V každej variante je prevládajúci chuť Ginu, ale ďalej sa jednotlivé druhy ginov líšia svojou nezameniteľnou arómou a typickou chuťou. Michlers Gin je destilovaný šiestimi rôznymi destilačnými procesmi, v každej z fáz je do neho pridávané špecifické korenie a bylinky.

0,00 €
The Duke Munich Dry Gin, 45%, 0.7 L, GIFT

The Duke Munich Dry Gin je prvotriedny nemecký gin vyrábaný v bavorskej paliarni Mnichov Persephone. Obsahuje celkom 13 bylín a korenín z čisto biologického pestovania.

0,00 €
Monkey 47 Sloe Gin, 29%, 0.5 L

Predstavujeme Vám zaujímavo zabalený Monkey 47 Sloe gin. Gin sa vyrába maceráciou mäty a niekoľkých ďaľších bylín po dobu minimálne tri mesiace.

0,00 €
Kategórie