Zobraziť
na stránke
R. Jelínek Malinovica budík, 42%, 0,70 L

Výrobky spoločnosti sú známe vo všetkých kútoch Českej republiky ale aj vo svete. Na tradíciu vývozu výrobkov do zahraničia, ktorú Rudolf Jelínek započal vývozom kóšer destilátov na zámorské trhy v USA už v roku 1934, nadväzuje spoločnosť i teraz.

0,00 €
BVD Malinovica, 45%, 0.35L

Destilát z divo rastúcich lesných malín, ktoré majú výrazne odlišnú vôňu a chuť od malín pestovaných doma. Výroba tohto jedinečného nápoja začína ručným zberom lesných malín v oblasti národných parkov Slovenský raj a Slovenský kras.

0,00 €
Malinovica Spišská Original hranatá, 40%, 0,70 L

Čistý malinový destilát vypálený z kvalitných malín vo vlastnej pálenici plnený v elegantných fľašiach je vhodný aj ako darček alebo upomienkový predmet.

0,00 €
Fassbind Vieille Framboise, 40%, 0.7 L

Zrelé maliny z regiónu Walis sú po dobu šiestich týždňov macerované a potom starostlivo destilované použitím tradičných postupov. Destilát je uložený na jeden rok do dubových sudov na zrenie a potom ešte zjemnený pridaním prírodného výťažku zo sušených malín.

0,00 €
Baron Hildprandt Zralá Malina, 40%, 0.70 L

Špecialita z kvalitného ovocia z južných Čiech sa vyrába v historickej pálenici v Blatné pod dohľadom majstra destilatéra Václava Šitner. Inšpiráciou pre jeho vznik je pôvodná receptúra z čias založenia liehovaru Františkom Hildprandtem. Destilát vyzrieval v dubových sudoch po dobu minimálne 1 roka.

0,00 €
BVD Malinovica MINI, 45%, 0.05L

Destilát z divo rastúcich lesných malín, ktoré majú výrazne odlišnú vôňu a chuť od malín pestovaných doma.

0,00 €
Goral Malinovica, 42%, 0,70 L

Goral Malinovica, 42%, 0,70 L ide o malinový destilát ktorý patrí medzi výrobky so spoločným označením Goral, ktorý nás zahreje na tele aj na duši. Obsah alkoholu 42%.

0,00 €
Kategórie