Zobraziť
na stránke
Dictador XO Insolent , 40 %, 0.7 L

Je destilovaný z panenskej šťavy cukrovej trstiny v medených destilačných kotloch a zrejúci až 25 rokov na dubových sudoch po bourbone systémom solera.

0,00 €
Dictador The best of 1975, 45%, 0.7 L

Predstavujeme Vám výnimočnú zmes 43-ročných rumov z Kolumbie. Tento ročník sa majstrom z dielne destilérky Dictador skutočne podaril. Ak budete dostatočne rýchly tak sa môžete stať jedným zo štastných majiteľov tejto limitovanej edície.

0,00 €
Chivas Ultis, 40%, 0.7 L, GIFT

Chivas Regal Ultis je konečným vyhotovením najkvalitnejších zložiek Chivas Regal. Prvá miešaná sladová škótska whisky od firmy Chivas Regal - Ultis!

0,00 €
My Lady Čokoládový likér, 17%, 0,50 L

Ide o veľmi obľúbený čokoládový likér so 17% alkoholu. Vďaka čokoládovej príchuti je veľmi vyhládavaný na občasné maškrtenie.

0,00 €
Don Augustin La Cava, 38%, 0,70 L

Don Augustin La Cava, 38%, 0,70 L - ide o tequilu, ktorá sa vyrába z agáve a zreje štrnásť mesiacov v sudoch z amerického dubu.

0,00 €
A.H.Riise X.O. Port Cask, 45%, 0.7 L, GIFT

Nová vlajková loď A.H. Riise Port Cask Finish Rum sa skladá z viac ako 15 rôznych vynikajúcich rumových destilátov s priemerným vekom 20 rokov - všetko špeciálne vybrané "našim" majstrom destilérky.

0,00 €
Vodka Debowa Military 70 Premium , 40 %, 0.7 L, GIFT

Debowa Military je kvalitná vodka s jemnou chuťou, vyrábaná spoločnosťou DĘBOWA POLSKA“ Spółka Jawna Jerzy Markiewicz. Vytvoriť tento koncept trval viac ako dva roky práce.

0,00 €
Glenmorangie Quinta Ruban, 46%, 0,70 L, GIFT

Glenmorangie Quinta Ruban, 46%, 0,70 ide o sladovú whisky, ktorá nám ponúka komplexný zážitok všetkým zmyslom. Whisky zreje desať rokov v sudoch po bourbone a potom ďalšie dva roky v sudoch po rubínovom portskom.

0,00 €
A.H.Riise XO Reserva Rum, 40 %, 0.7 L, GIFT

Vyrába sa ručným miešaním niekoľkých rôznych druhov rumov, ktoré zrejú až dvadsať rokov a majú nádhernú zlatisto mahagónovú farbu.

0,00 €
Mezcal Bruxo N.3 Barril, 46%, 0.7 L

Má bohatý proces výroby z vareného ovocia z maguey, citrusov, húb a kúskov masla, popcornu s korením. Kvôli kŕdnutiu sa do karamelovej sirupovitej povrchovej úpravy dodáva tajná zložka, ktorá nie je známa.

0,00 €
Absinth St. Antoine Žufánek, 70%, 0.5 L

Legendárny, tajuplný a hriešny nápoj bohémov, umelcov a barových povaľačov, pripravený podľa pôvodného receptu a postupu. Absinthe St. Antoine sa zrodil destiláciou vybraných bylín vrátane paliny pravej (Artemisia absinthium) a paliny Pontskej (Artemisia Pontica).

0,00 €
Malecon Rare Proof Small Batch r.1998, 18 Y.O., 51,7%, 0.7 L, GIFT

Stred medzi 15 a 21 ročným rumom tejto kategórie. Malecon 18Y pochádza z Panamy, avšak je vyrábaný tradičnou kubánskou metódou. To znamená, že zreje v sude po bourbone po celú dobu. Toto zraní je zrejmé už z jeho arómu, kde prevládajú tóny duba a vanilky. V chuti potom zaujme sušené ovocie, opäť tóny starého dubového suda a jemný náznak korenia.

0,00 €
Jameson Black Barrel, 40%, 0.7 L, GIFT

Bohatá a ovocná whisky s tónmi tropického ovocia, kokosového orecha, nektárinky a sladkých obilnín. Chuť je na poschodí silná a plná s intenzívnou chuťou orechovej šupky. Poznámky broskyne, kokosu a trochu škorice. Povrchová úprava je dlhá a ovocná s tónmi škorice a muškátového orieška.

0,00 €
Reviseur Cognac VS, 40%, 0.7 L, GIFT

Koňak zo slávnej oblasti Petite Champagne. Veľmi obľúbený v škandinávskych krajinách. Farba starého zlata a veľmi svieža aromatika sliviek a mandlí. Vôňa sa ďalej vyvíja smerom k arómam sušených vlašských orechov. Podnebie je ľahké, chutné a dobre vyvážené

0,00 €
Carskoje Selo, 40%, 0,70 L

Skutočnou perlou Cárskej kolekcie je vodka Carskoje selo. Unikátna receptúra tohto exkluzívneho nápoja bola dlho považovaná za stratenú, až vďaka historickým dokumentom bola nájdená v archíve múzea Carskeho sela v letnej rezidencii domu Romanových.

0,00 €
Kategórie