Zobraziť
na stránke
Apimed Barrique Medovina, 13,5%, 0.375 L

Medovina Apimed Barrique dozrievala 6 mesiacov v barikových sudoch, ktoré sú z troch druhov duba a za zmienku stojí výnimočný slovenský dub, ktorý má svoju značku Boswell Polónyi. Farba je zlatá získaná z agátového medu s arómou po koňaku, ktorá sa prelína do vône žltej hrušky.

0,00 €
Beefeater Gin, 40%, 1 L

V samom srdci Londýna sa Beefeater London Dry vyrába podľa tradičného receptu Jamesa Burrougha už takmer 200 rokov. S použitím tých najlepších surovín, overených postupov a schopnosťami skúseného Gin Master Distillera obstál Beefeater London Dry gin v skúške časom a stal sa jedným z najpredávanejších ginov na svete.

0,00 €
Tequila Jose Cuervo Gold Especial , 38 %, 0.7 L

José Cuervo Especial Gold je farby zlata, sladkastej vôňa s príjemnou pripomienkou agávy. Chuť je sladká s ozvenou dubového dreva a vanilky. Záver veľmi dobre vyvážený, krátky a jemný

0,00 €
Talisker Port Ruighe, 45,8%, 0,70 L, GIFT

Talisker Port Ruighe Whisky je novinka roku 2013.Talisker je skvelá a zároveň niečím výnimočná, čo je hlavný dôvod, prečo Talisker je medzi fanúšikmi tak obľúbená. Port Ruighe sa vezie na vlne obľuby sudov po portskom či sherry, hoci klasický pikantné korenistý štýl

0,00 €
Rum Nation Jamaica White Pot Still, 40%, 0.7 L

Rum Nation Jamaica White Pot Still je vynikajúci rum, ktorý má lesklú až kristáľovo čistú farbu. Pre niektorých môže rum pôsobiť jemne aromaticky, kvôli dlhému procesu kvasenia. Chuť je intenzívna, ale nie veľmi ostrá a dá sa ucítiť závan korenia, olív, palmových listov a rastlinných aromatických bylín.

0,00 €
Trois Rivieres Blanc Cuveé de l'Océan, 42%, 0.7 L

Elegantný a vyvážený 10 ročný rum miešaný z "eaux de vie" zrejúcich vo francúzskych a amerických dubových sudoch. Trstina, spolu so špeciálnymi technikami fermentácie, utvára rum s jedinečným chuťovým profilom. Je prekvapivo minerálne a skvele sa v ňom dopĺňajú morské tóny s herbálnym nádychom cukrovej trstiny.

0,00 €
English Harbour 5 Y.O., 40%, 0.7 L

Prvé záznamy produkcie rumu v Antigue siahajú až do roku 1700.

0,00 €
Jameson Black Barrel, 40%, 0.7 L, GIFT

Bohatá a ovocná whisky s tónmi tropického ovocia, kokosového orecha, nektárinky a sladkých obilnín. Chuť je na poschodí silná a plná s intenzívnou chuťou orechovej šupky. Poznámky broskyne, kokosu a trochu škorice. Povrchová úprava je dlhá a ovocná s tónmi škorice a muškátového orieška.

0,00 €
Karloff Tatratea bitter, 35%, 0.7 L

Tatratea je pôvodne Tatranský čaj a je to unikátny alkoholický nápoj čajového typu. Koncentrát je z liehu, extraktov bylín, ovocných destilátov a tekutého cukru. Pravá originálna liehovina na čajovom základe zo Slovenska. 

0,00 €
Bushmills Original, 40%, 0,70 L

Bushmills Original, 40%, 0,70 L ide o pravú írsku whiskey, ktorá sa vyrába v mestečku Busmills. Busmills je mestečko v Severnom Írsku. Po trojnásobnej destilácii je whiskey uložená do dubových sudoch po sherry a bourbonu .

0,00 €
La Cofradia Tequila Blanco 100% de Agave, 38%, 0.7 L

Tequila La Cofradía Añejo Blanco má číru farbu a pretrvávajúcu chuť agáve. Tequila je ovocná, mierne sladká, suchá a veľmi jemná.

0,00 €
Bailey's Chocolat Luxe, 15,7%, 0.5 L

Bailey's Chocolat Luxe ide o najpredávanejší írsky likér s belgickou čokoládou. 80% surovín pochádza z Írska. Bailey's Chocolat Luxe je zložený z čerstvej smotany, mlieka a alkoholu - írska whisky. Obsah alkoholu 15,7%.

0,00 €
Tequila Jose Cuervo 1800 Silver 100% Agave , 38 %, 0.7 L

1800 Tequila Silver (alebo Blanco) je mladá tequila s príchuťou korenia, citrusov a byliniek. Všeobecne platí, že čím mladšia tequila, tým je jej chuť ohnivejšia a menej viskózna.

0,00 €
Cartron Creme De Mure, 18%, 0.7 L

Joseph Cartron trvá na použití iba divokých černíc, ktoré sú typické svojou aromatickou výraznosťou a jemnú kyslosťou. Chuť tohto likéru Vám pripomenie zbieranie černíc pri ceste počas detstva.

0,00 €
Ximénez- Spínola Liquor de Brandy Diez Mil, 40%, 0.7 L, GIFT

Pozoruhodné Brandy de Jerez z jednej odrody. Rodinná, takmer manufaktúrna produkcia s nezameniteľným senzorickým prejavom. Hroznový základ ako podstata každého kvalitného brandy.

0,00 €
Kategórie