Zobraziť
na stránke
Pyrat Rum Reserve X.O., 40%, 0.7 L

Pyrat je kvalitný rum pochádzajúci z karibského ostrova Anquily a mieša sa z rumov starších ako pätnásť rokov. Aróma je ťažká a sladká v ktorej je cítiť pomaranč, vanilku a škoricu. Chuť je jemná s príchuťou vanilky, sladkého korenia, citrusov a marcipánu.

0,00 €
Presidente Martí 15 Años, 40%, 0.7 L, GIFT

Tento 15 ročný rum zrel v sudoch z amerického bieleho duba po bourbone a dozrieva po sherry. Krásna mahagónová farba, objemné aróma karameliek a čokolády. Chuť je zo začiatku tiahla karamelová, prechádza ľahko do vanilky, zakončená čokoládovými tónmi, na konci ľahko pikantná.

0,00 €
Damoiseau Rhum Gold, 40%, 0.7 L

Damoiseau je jednotkou na francúzskom trhu vo svojej kategórii. Jeho výroba pochádza z karibského ostrova Quadeloupe (French West Indies) a ako francúzske zámorské uzemie pre neho patrí všetka francúzska legislatíva zaručujúca rovnaké normy ako pre označovanie koňakov.

0,00 €
Appleton Estate Rare Blend 12 Y.O., 43%, 0.7 L, GIFT

Nezameniteľný jemný rum pôvodom z Jamajky vyrábajúci sa tradičnou metódou "Copper Pot-Stylle" už 250 rokov. Vzniká zmiešaním rumov, ktoré môžu byť viac ako osemnásť rokov staré. Má chuť s plnosťou ovocia, marhúľ, vanilky a korenia.

0,00 €
Captain Morgan White, 37,5 %, 1 L

Captain Morgan® White Rum je so svojou stredne plnou a hladkou chuťou perfektným základom všetkých rumových koktailov a drinkov. Výborne sa hodí na miešanie s colou alebo na prípravu mojita.

0,00 €
Mulata Silver Dry, 40 %, 0.7 L

Ron Mulata Silver Dry je pravý biely kubánsky trstinový rum s bohatou tradíciou a nezameniteľnou chuťou.

0,00 €
Damoiseau Rhum Blanc, 50%, 1 L

Pure Rhum Blanc je základným poľnohospodársky rum, ktorý sa vyrába z čistej šťavy, pochádzajúcej z najlepších rastlín cukrovej trstiny. Odporúčame použitie v kokteile Caipirinha, ktorému dodá lahodnú chuť a arómu.

0,00 €
Pink Pigeon Original , 40 %, 0.7 L

Rum Pink Pigeon sa vyrába z cukrovej trstiny tej najvyššej kvality, ktorá sa pestuje v tropickom raji Indického oceánu, na ostrove Maurícius. Meno získal po vzácnom ružovom holubovi.

0,00 €
Plantation Trinidad Dark Rum, 40%, 0.7 L

Najväčšou devízou Plantation Original Dark Rumu je jeho bohatá chuť a predovšetkým jeho technika dvojitého zrenia. Plantation Original Dark zahŕňa elegantné trinidadské rumy, ktoré sú destilované a potom zrejúce pri vysokých teplotách v tropickom prostredí Karibiku v sudoch z amerického dubu.

0,00 €
Havana Club 3 Y.O., 40%, 1 L

Havana Club 3 Y.O. je jediný rum, ktorý dodá vášmu Mojitu jeho autentickú kubánsku chuť! Havana Club 3 Y.O. sa vyrába a dozrieva na Kube, v jej teplom a vlhkom podnebí, obklopený láskyplnou starostlivosťou kubánskych "Maestros Roneros".

0,00 €
Matusalem Gran Reserva 15 Y.O., 40%, 0.7 L, GIFT

Matusalem Gran Reserva 15 Y.O  je pätnásťročný rum výnimočnej jemnosti, ktorej exotická a silná chuť nám pripomína zlaté časy na Kube.

0,00 €
Dos Maderas 5+5 Y.O. + 2 poháre, 40%, 0.7 L, GIFT

Dos Maderas 5+5 je 100% trstinový, karibský rum, ktorý zreje päť rokov v Karibiku na ostrove Barbados. Potom sa presúva do Španielska kde ešte dozrieva v sudoch po sladkom sherry.

45,00 €
Bacardi Reserva, 40%, 0,70 L

Bacardi Reserva, vznikol v roku 1862 po 10 rokoch práce Dona Facunda v snahe zdokonaliť  rum, ktorý bol predtým drsný a hrubý. Bacardi Rezerva, má príchuť vanilky, banánu a sladkého karamelu.

0,00 €
A.H.Riise Cream, 17%, 0.7 L

Likér od A. H. Riise X.O. Rezerva je miešaný spolu s čerstvým krémom, v ktorom nájdete nádych vanilky, karamelu a kakaa a chuť zaokrúhľuje skutočný trstinový cukor.

0,00 €
Unhiq XO Non Plus Ultra, 42%, 0.5 L, GIFT

Jedná sa o unikátny sladký rum plnej, vyváženej, karamelovej chuti s nádychom vanilky a medu. Má lahodnú vôňu s orechovým až mandľovým buketom. UNHIQ očarí každého, kto ocení jedinečnosť sladších rumov.

0,00 €
Kategórie