Zobraziť
na stránke
Crown Royal Whisky, 40%, 1 L

Crown Royal Whisky, 40%, 1 L ide o kanadskú whisky. Je to zmes, ktorá je namiešaná z viac ako 50 druhov whisky. Farbu má jantárovo zlatú, vo vôni cítiť ovocie, med, karamelky a korenie, chuť je plná, kde cítiť ovocie a dub. Obsah alkoholu 40%.

0,00 €
Black Velvet Whiskey, 40%, 0.7 L, GIFT

Black Velvet Whiskey, 40%, 0.7 L ide o kanadskú whisky, ktorá je charakteristická jemne smotanovou chuťou a korenistou vôňou. Farba je bledo zlatá , vo vôni je cítiť obilný destilát a sladké karamelky,

0,00 €
Fireball Cinnamon Whisky Liqueur, 33%, 0.7 L

Fireball je lahodný nápoj na báze whisky s príchuťou pálivej škorice. Milovníci pálivých a korenených nápojov si teda určite prídu na svoje a ak vám chutí Jack Daniel's Fire, určite vyskúšajte Fireball. Zlé jazyky tvrdia, že Jackovi tak zachutil Fireball, že vytvoril jeho kópiu, spomínaný Jack Daniel's Fire. Ide teda o prvý whisky nápoj so škoricou na svete. 

0,00 €
Canadian Club 5 Y.O., whisky, 40%, 0.7 L

Najpredávanejšia whisky tejto značky začala svoju púť už v roku 1858 a od tej doby sa whisky zviditeľnila po celom svete. Whisky zreje 5 rokov v dubových sudoch a vďaka tomu má dokonale hladkú chuť. 

0,00 €
Imported Canadian Special Old, 40%, 0.7 L

Whisky Canadian Special Old je miešaná kanadská whisky je jedným z mála zástupcov kanadskej whisky na našom trhu. Tvorí obľúbený základ koktailov a long drinkov.

0,00 €
Kategórie