Zobraziť
na stránke
Suntory The Chita, 43%, 0.7 L, GIFT

Chita je tiež známa ako Silent Distillery, pretože nie je otvorená pre verejnosť. Používa sa kombinácia bourbon, sherry a japonských sudov.

0,00 €
Nikka Super Nikka Rare Old, 43%, 0.7 L

Super Rare Old je slávna japonská zmes od spoločnosti Nikka. Obsahuje vysoký podiel sladu z liehovarov Yoichi a Miyagikyo.

0,00 €
Mars Maltage Cosmo, 43%, 0.7 L, GIFT

Cosmo z Marsu Maltage je whisky, ktorá zahŕňa zmes sladov z Shinshu v Japonsku. Veľký hit, ktorý bol vydaný na medzinárodnej výstave v Tokiu v roku 2015.

0,00 €
Nikka All Malt Whisky, 40%, 0.7 L

V roku 1934 sa Masataka Taketsuru rozhodol osamostatniť, založil spoločnosť Nippo Kajute, nechal postaviť liehovar Yoichi na ostrove Hokkaidó a ešte v tom istom roku začal vyrábať prvé Blend. V roku 1952 spoločnosť Nippo Kajute definitívne prijala názov Nikka Whisky.

0,00 €
Nikka Super Revival Whisky, 43%, 0.7 L

Nový smer pre klasickú značku japonskej whisky "Super Nikka" s obmedzeným vydaním. Spája Sherry s vyspelými whisky Nikka a Yoichi v špeciálnom balení pre Európu.

0,00 €
Nikka Super Nikka , 43 %, 0.7 L, GIFT

Ide o klasickú japonskú whisky, ktorá sa dostala na trh ešte len v roku 1962 a hneď behom pár rokov sa zaradila medzi najpredávanejšie japonské whisky.

0,00 €
Nikka from the Barrel, 51,4 %, 0.5 L, GIFT

Farba: Jantárovo zlatá  Aróma: Výrazne ovocno-kvetinová s náznakom korenia. Chuť: Komplexná a jemná. Karamelové cukríky, vanilka sú doplnené tmavou čokoládou a muškátovým orieškom. Zakončenie: Dlhé, hrejivé a výrazne krémové. Ucítite výraznú drevitosť doplnenú naozaj pikantným zakončením. 

0,00 €
Nikka Coffey Malt, 45%, 0.7 L, GIFT

Whisky Nikka Coffey Malt bola predstavená v roku 2014. Bohatá a chutná, je to skvelý prírastok fantastického sortimentu Nikky.

0,00 €
Togouchi Premium 40%, 0.70 L, GIFT

Togouchi premium je miešaná whisky škótskeho a kanadského charakteru, ale s typickou japonskou dušou.

0,00 €
Nikka 12 Y.O., 43%, 0.7 L, GIFT

Fantastická 12 ročná zmiešaná japonská whisky od spoločnosti Nikka predstavená vo fľaši, ktorá preberá svoj dizajn z výstrihu kimono. Vychutnajte si ju čistú alebo s ľadom.

0,00 €
Nikka Blended, 40%, 0.7 L, GIFT

Jednoducho nazvaná miešaná whisky odráža zručnosti spoločnosti v miešaní viac, než akékoľvek iné fľaše. Balenie je plné ovocia a je ideálnym vstupom do sveta japonských whisky.

0,00 €
Akashi Meisei, 40%, 0.5 L, GIFT

Zmiešaná japonská whisky z bieleho dubu, o ktorej sa hovorí, že sa vyrába 45% v americkom dube. Taktiež vieme, že Meisei sa v japončine prekladá zhruba ako "celebrita".

0,00 €
Nikka Pure Malt Black Whisky, 43%, 0.5 L, GIFT

Túto whisky si môže vychutnať naozaj každý. Nájdete v nej celý chuťový profil. Jedná sa o čistý slad, ktorý vyhovuje veľa príležitostiam a možnostiam, ako je napríklad po dobrom jedle, alebo dokonca celkom pohodlne vo večerných hodinách. Nikka PureMalt Black sa nachádza v jasnej 0,5 litrovej flaši a nájdeme v nej nádherný odtieň Pure sladov, ktorý je pre Pure malt charakteristický. Flaša je zabalená v elegantnej krabici a je preto vhodný aj ako darček pre skutočného milovníka whisky.

0,00 €
Nikka Pure Malt Red Whisky, 43%, 0.5 L, GIFT

Nikka Pure Malt Whisky RED je mierne slanšia oproti svojim predchodcom, ale prináša opäť jeho zemité a rašelinové zvuky,ktoré sú pre whisky veľmi charakteristické. Konzumácia tejto mnohostrannej whisky je skutočne dobrodružstvo a dokonalý pôžitok. Designer fľaše sa s ňou naozaj pohral a preto je táto flaša vhodná aj ako skvelý darček.

0,00 €
Kategórie