Zobraziť
na stránke
Myers´s Original Dark, 40%, 0,70 L

Extra tmavý jamajský rum zmiešaný z deviatich vybraných jamajských rumov. Tento rum je najpredávanejším importovaným rumom v USA.

0,00 €
Coruba Jamaica , 40 %, 0.7 L

Coruba je tmavo silnejší ochutený rum. S náznakmi korenia a karamelového podtextu. Skvelý spôsob, ako pridať hĺbku svojím nápojom a trochu farby.

0,00 €
Appleton Estate Rare Blend 12 Y.O., 43%, 0.7 L, GIFT

Nezameniteľný jemný rum pôvodom z Jamajky vyrábajúci sa tradičnou metódou "Copper Pot-Stylle" už 250 rokov. Vzniká zmiešaním rumov, ktoré môžu byť viac ako osemnásť rokov staré. Má chuť s plnosťou ovocia, marhúľ, vanilky a korenia.

0,00 €
Rum Nation Jamaica White Pot Still, 40%, 0.7 L

Rum Nation Jamaica White Pot Still je vynikajúci rum, ktorý má lesklú až kristáľovo čistú farbu. Pre niektorých môže rum pôsobiť jemne aromaticky, kvôli dlhému procesu kvasenia. Chuť je intenzívna, ale nie veľmi ostrá a dá sa ucítiť závan korenia, olív, palmových listov a rastlinných aromatických bylín.

0,00 €
Michlers Rum Overproof White, 63%, 0.7 L

Michler's Jamaican & Trinidad Artisanal Overproof White Rum je vyroben z čistej Jamajskej a Trinidadskej melasy a je destilovaný metodou Pot Still. Následne destiláty zrejú až 3 roky v sudoch z bieleho dubu. Z dôvodu dosiahnutia čirosti je v závere filtrovaný cez drevené uhlie a kokosi, tým získa čirosť a ojedinelú jemnosť.Michler's Overproof White Rum sa často používa v luxusných koktejloch.  

0,00 €
Michlers Rum Artisanale White, 40%, 0.7 L

Michler's Jamaican & Trinidad Artisanal Overproof White Rum je vyroben z čistej Jamajskej a Trinidadskej melasy a je destilovaný metodou Pot Still. Následne destiláty zrejú až 3 roky v sudoch z bieleho dubu. Z dôvodu dosiahnutia čirosti je v závere filtrovaný cez drevené uhlie a kokosi, tým získa čirosť a ojedinelú jemnosť.

0,00 €
Rum Nation 10 Y.O. Barbados, 40%, 0.7 L, GIFT

Rum Nation 10 Y.O. Barbados je naozaj úžasný rum s nádhernou svetlo pomarančovou farbou a perfektnou vyváženou chuťou. Rum sa vyrába v Barbadose a destiluje sa na kotlíkovom destilačnom zariadení v destilačnej kolóne. Proces zrenia sa tradične odohráva v amerických sudoch z bieleho dubu, v ktorých pred tým zrel bourbon.

0,00 €
Appleton Estate Signature Blend, 40%, 0.7 L

Appleton Estate Signature Blend rum sa skladá z 15 zmesí rumu, ktoré boli destilované z melasy v medených destilačných prístrojoch. Tieto zmesy zrejú v dubových sudoch 5-10 rokov. Rum má medovo-zlatú farbu so žiarivým leskom.

0,00 €
Navy Island XO Reserve, 40%, 0.7 L, GIFT

Bohatá a živá história ostrova Navy Island bola inšpiráciou pre tento jamajský rum. Navy Island XO má zvodnú arómu jamajských rumov a vyváženú chuť s tónmi vanilky, šťavnatého zrelého ovocia (banánov, pečených jabĺk) a karamelu. Záver je dlhý, harmonický a príjemne suchý.

0,00 €
Plantation Rum Jamaica 2002, 42%, 0.7 L

Na prvý pohľad vás upúta originálne spracovaná fľaša. Destilát vnútri sa pýši elegantnou, mahagónovú farbou so zlatými odleskami. Tento Plantation je vskutku zaujímavý. Ponúkne elegantný a štýlovú chuť plnú protikladov. A práve ich krehká rovnováha činí rum Plantation Jamaica 2002 výnimočným.

0,00 €
Appleton Estate Special Jamaican Rum 21 Y.O., 40%, 0.7 L, GIFT

Appleton Estate Jamaican Rum Special Gift 21 Y.O. patrí pod značku Appleton Estate, ktorá už od 18.storočia zaraďujeme k špičke medzi rumami. Tento rum sa klasicky vyrába z cukrovej trstiny, následne sa fermentuje s dokonale mäkkou vodou, a získava svoju špecifickú arómu, ktorá je poznačená vanilkami, horkou čokoládou a tú elegantne dopĺňa espresso a chai čaj.

0,00 €
Kategórie