Zobraziť
na stránke
Monin Winter Spice, 0.7 L

Nenechajte sa zmiasť názvom tohto pikantného sirupu. Nielenže to bude robiť zázraky vo vašich zimných koktejloch, pretože ich premení na exotické koktejly počas zimného obdobia.

0,00 €
Monin Vanille, 1 L

Na základe najkvalitnejšieho čistého výťažku vanilky z Madagaskaru má sirup MONIN Vanilla vynikajúcu, prémiovú chuť. MONIN Vanilka je jedným z najuniverzálnejších príchutí sirupu, zvyšuje úroveň takmer akýkoľvek nápoja a môžete si vďaka nemu vytvoriť rôzne dezertné nápoje a koktaily.

0,00 €
Monin Čierna Baza, 1 L

Jeden z najpredávanejších sirupov od značky Monin v Nemecku, kvôli obľúbenosti kokteilu Hugo.

0,00 €
Monin Pure Sugar Cane - cukrová trstina, 1 L

Základný sirup pre mnohé klasické kokteily - MONIN Pure Cane Sugar sirup dodáva rovnakú chuť a arómu ako domáca verzia vyrobená zo 100% čistého cukru z cukrovej trstiny a filtrovanej vody.

0,00 €
Monin Pyré Jahoda, 1 L

Jahoda je prvým jarným ovocím. Každý sa teší na koniec zimy a na túto sladkú a chutnú bobuľovú chuť. Vychutnajte si ju po celom svete! Vynikajúce jahody sa jedia čerstvé alebo sa používajú pri výrobe šťavy, dezertov, džemu, vína a sirupu. MONIN Jahoda prinesie nápojom dokonalú chuť a textúru kedykoľvek počas roka.

0,00 €
Fassbind Vieille Poire, 40%, 0.7 L

Táto pálenka zo zrelých hrušiek odrody Williams je po destilácii uložená do dubových sudov, kde zreje 12 až 18 mesiacov. Výsledný destilát je potom ešte zjemnený pridaním prírodného výťažku zo sušených hrušiek Williams.

0,00 €
Monin Pumpkin spice - tekvica, 0.7 L

Tekvica je spojená s jesennou a zberovou sezónou a s rôznymi rodinnými tradíciami. V kuchyni a teraz v tomto prémiovom sirupe je dýňová zmes zmiešaná s jemnými koreniami pre lahodnú kombináciu chutí.

0,00 €
Monin Lemongrass - citrónová tráva, 0.7 L

MONIN Lemongrass sirup zachytáva chutnú arómu a osviežujúcu prirodzenú chuť čerstvej rezanej citrónovej trávy zozbieranej zo zelených ázijských polí. Teraz sa stala populárnou zložkou po celom svete a je široko používaná barmanmi na výrobu čerstvých koktailov.

0,00 €
Hruškovica Pyrum, 52%, 0.5 L

HRUŠKOVICA je skvelý destilát vyrábaný podľa tradičných osvedčených receptúr. Každá hruška sa starostlivo vyberá a následne kvasí prirodzeným spôsobom. Má typickú hladkú a vyrovnanú chuť a nádhernú arómu.

0,00 €
Monin Coco, 1 L

Orech z kokosovej palmy, kokos má pôvod vo viac ako 80 tropických a subtropických krajinách, ako je Indonézia, India a Thajsko, kde sa považuje za nevyhnutné ho pestovať. V skutočnosti v niekoľkých rôznych jazykoch názov kokosovej palmy znamená, že všetky časti stromu sú užitočné nejakým spôsobom.

0,00 €
Monin Pyré Passion Fruit - Maracuja, 1 L

Toto ovocie je pestované v mnohých tropických a miernych oblastiach, vášeň ovocia je známa mnohými exotickými zvukovými názvami, ako je Maracuja, Chinola ... Ovocie vášne je jedným z najsilnejšie voňajúceho ovocia.

0,00 €
Nicolaus Exclusive Hruškovica Conference, 42%, 0.5 L

HRUŠKOVICA je skvelý destilát vyrábaný podľa tradičných osvedčených receptúr. Každá hruška sa starostlivo vyberá a následne kvasí prirodzeným spôsobom. Má typickú hladkú a vyrovnanú chuť a nádhernú arómu.

0,00 €
Monin Maple Spicy - javorový, 0.7 L

Javorová šťava a sirup sa získava z javorového muštu. Sirup sa tradične používa v kulinárskych aplikáciách, najmä na palacinky a wafle. Ale existuje veľa možností, kde sa dá lahodná javorová príchuť použiť, okrem klasických jedál, alebo raňajok. MONIN Maple Spice ponúka výrazná chuť a vytvára perfektnú zmes v teplých alebo ľadových nápojoch.

0,00 €
Hruškovica pravý destilát v dreve - tmavá etiketa, 52%, 1.5 L

Hruškovica Williams je známa u nás a takisto u našich českých bratov viac ako 100rokov.

0,00 €
Monin Pyré Mrkva, 1 L

Mrkva je veľmi prospešná zelenina, obsahuje betakarotén, ktorý sa v organizme vitamín A. Nesmieme zabudnúť ani na vitamín B, C, D a E. Je zdrojom magnézia, vápnika aj železa. Okrem toho obsahuje aj vlákninu a je plná antioxidantov. Práve toto mrkvové pyré dodá vášmu koktejlu alebo drinku ten správny šmrnc.

0,00 €
Brusnicový džem s levaduľou, 220 G

Je vyrobený z čistého ovocia, levanduľového macerátu vyrobeného z čerstvých kvetov levandule, pridaným cukrom a kyselinou citrónovou. Brusnice fungujú ako silný antioxidant a majú protizápalový účinok.

0,00 €
Kategórie