Zobraziť
na stránke
Hruškovica pravý destilát v dreve - svetlá etiketa, 52%, 1.5 L

Hruškovica Williams je známa už dlhé roky aj na Slovensku aj v Čechách.

0,00 €
Monin Curacao Blue, 1 L

Klasický starý klasický koktail, Blue Curaçao, je známy svojou hlbokou modrou farbou, pestrou príchuťou pomarančov a trópov.

0,00 €
Monin Menthe Verte - zelená mäta, 0.7 L

Jednou z najobľúbenejších príchutí vo Francúzsku je sirup MONIN Mäta ktorý sa používa na prípravu osviežujúcej zmesi vody alebo limonády a sirupu, známeho ako "Diabolo".

0,00 €
Monin Passion Fruit - Maracuja, 1 L

Tropické ovocie má určitú vášeň, ktorá každého z nás svojim spôsobom priťahuje. Tropické ovocie pochádza prevažne z Brazílie, Paraguaja a severnej Argentíny.

0,00 €
Vilmos Pear, 37,5%, 0.7 L

Tradičný maďarský hruškový destilát, ktorý má veľmi znamenitú intenzívnu chuť a vôňu. Vyrába sa podľa tradičnej maďarskej receptúry a vytvára ultra lahodný produkt s výraznou chuťou Williamsiek.

0,00 €
Monin Pistache - pistácia, 0.7 L

Jeden z troch orechov spomenutých v biblii, pistácie pochádzajú zo stromu z Iránu a Iraku s biblickým dôkazom o konzumácii pistáciových orechov z roku 6750 pred naším letopočtom.

0,00 €
Monin Pyré Čučoriedka, 1 L

To, že ovocie pôvodne pochádza zo severnej Ameriky je známe, že čučoriedky majú jeden z najvyšších antioxidantov medzi všetkými druhmi ovocia, to je už menej známy fakt. Ich zreteľnú, mierna sladkosť už nejeden krát pocítili vaše chuťové poháriky.

0,00 €
Monin Orange Spritz, 0.7 L

Monrin Orange Spritz sirup zachytáva podstatu tohto sofistikovaného a zvodného kokteilu. Neodolateľne pútavý, dokonale sa spája so šťavnatou kyslou chuťou pomarančov s jemnými tónmi bieleho vína a správnym množstvom horkosti. 

0,00 €
Monin Chai Tea, 0.7 L

Masala Chai - alebo Chai, skrátka, znamená korenený čaj. Chai sa už niekoľko storočí teší popularite v Indii; hoci je pripravený inak a existujú viaceré regionálne rozdiely. Zložky nápoja Chai všeobecne zahŕňajú čaj, plnotučné mlieko, niekoľko korenín a sladidlo.

0,00 €
Monin Pyré Višňa, 1 L

Od staroveku boli čerešne skutočným favoritom medzi ovocím a na celom svete si mohli vychutnať takmer na každom mieste. Pokiaľ ide o nápoje, existuje veľmi málo možností na obnovenie hlbokej letnej čerešňovej chuti s perfektnou šťavnatou, sladkou rovnováhou po celý rok.

0,00 €
Monin Kiwi sirup, 1 L

Kiwi pochádza pôvodne z Číny, ale momentálne sa najviac pestuje na Novom Zélande. Žiadne iné ovocie neposkytuje intenzívnejšiu smaragdovozelenú farbu ako práve kiwi. Jeho dužina je takmer krémová v konzistencii s povzbudzujúcou chuťou pripomínajúcou jahody, melóny a banány, ale svojou jedinečnou sladkou chuťou.

0,00 €
Hruškovica pravý destilát v drevenej kazete, 45%, 1.5 L, GIFT

Hruškovicu Williams pravý destilát poznali už niekoľko generácií pred tou našou a je známa rovnako u nás ako v Čechách viac ako 100 rokov.

0,00 €
Monin Donut, 0.7 L

Medzi raňajkami a obedom, cez prestávku na kávu je donut perfektná desiata. Čoraz populárnejší cukrársky výrobok, sa nedávno stal najhorúcejším trendom medzi  Millennials. Jednoduchá chuť, chrumkavá vonkajšia vrstva a mäkké, nadýchané cesto, presne takto poznáme donuty z cukrárstiev.

0,00 €
Monin Watermelon - červený melón, 0.7 L

Sirup MONN Watermelon dodáva exotickú, sviežu chuť tohto najlepšieho letného ovocia.

0,00 €
Monin Gingerbread - perník, 1 L

V Severnej Amerike sa slovo zázvor často spája s perníkovými cookies. Všetky tieto perníčky sú spojené s pocitom tepla a pohody počas zimných prázdnin. Vytvorte si znovu útulný pocit tepla okolo krbu, keď ochutnáte svoje nápoje so zázvorom MONIN!

0,00 €
Kategórie