Zobraziť
na stránke
Monin Grenadine, 1 L

Grenadíne je zďaleka najbežnejším a všestranným sladidlom a arómou v klasickej barovej mixológii. Veľa koktailov obsahuje grenadín. Pridáva peknú červenú farbu a mierne sladkú chuť, ktorú si deti a dospelí veľmi obľúbili.

0,00 €
Monin Noisette - lieskový orech, 1 L

Perfektné spárovanie kávy a čokolády, chuti karamelizovaného lieskového orecha s kyslou chuťou je kulinársky a nápojový strop. Sirup od spoločnosti Monin z lieskových orieškov zdokonaľuje širokú škálu nápojov od mochas a lattes až po smoothies a kokteily. 

0,00 €
Monin Rantcho, 0.7 L

Citrón je primárne známy pre svoju osviežujúcu vôou a chuťu podobnú limetke. Jeho skutočný domov je neznámy, hoci niektorí ho spájali s Indiou. Citrónová šťava má veľmi vysoký obsah vitamínu C a má veľa kulinárskych použití.

0,00 €
Hruškovica pravý destilát, 52%, 0,70 L

HRUŠKOVICA je skvelý destilát vyrábaný podľa tradičných osvedčených receptúr. Každá hruška sa starostlivo vyberá a následne kvasí prirodzeným spôsobom. Má typickú hladkú a vyrovnanú chuť a nádhernú arómu.

0,00 €
Monin Pyré Kokos, 1 L

Kokos je ovocie kokosovej palmy, veľmi vysokej palmy najviac spojené s tropickými krajinami. Výživný kokos a jeho mlieko sú široko používané v nápojoch a varení, pretože sladká, ale všestranná chuť funguje dobre so sladkou, horkou a slanou chuťou.

0,00 €
Hruškovica pravý destilát v drevenej kazete, 45%, 1.5 L, GIFT

Hruškovicu Williams pravý destilát poznali už niekoľko generácií pred tou našou a je známa rovnako u nás ako v Čechách viac ako 100 rokov.

0,00 €
Monin Orange Spritz, 0.7 L

Monrin Orange Spritz sirup zachytáva podstatu tohto sofistikovaného a zvodného kokteilu. Neodolateľne pútavý, dokonale sa spája so šťavnatou kyslou chuťou pomarančov s jemnými tónmi bieleho vína a správnym množstvom horkosti. 

0,00 €
Monin Peach - broskyňa, 1 L

Domnieva sa, že broskyne pôvodne pochádzajú z Číny a legenda vraví, že ho konzumovali nesmrteľní ľudia. Každý rok letná sezóna signalizuje príchod šťavnatých, sladkých broskýň. Objavte, ako MONIN Peach môže zdokonaliť vaše nápoje s ovocnou a lahodnou chuťou!

0,00 €
Monin Čierna Baza, 1 L

Jeden z najpredávanejších sirupov od značky Monin v Nemecku, kvôli obľúbenosti kokteilu Hugo.

0,00 €
Monin Chai Tea, 0.7 L

Masala Chai - alebo Chai, skrátka, znamená korenený čaj. Chai sa už niekoľko storočí teší popularite v Indii; hoci je pripravený inak a existujú viaceré regionálne rozdiely. Zložky nápoja Chai všeobecne zahŕňajú čaj, plnotučné mlieko, niekoľko korenín a sladidlo.

0,00 €
Monin Pyré Zelené jablko, 1 L

Prebudnite svoje chuťové poháriky, s osviežujúcou krehkosťou nového zeleného jablka Le Fruit de MONIN. Jablká sú jedným z najpopulárnejších a trvalých druhov ovocia s viac ako 7500 rôznymi odrodami, od farby od zelenej cez zlatú až červenú.

0,00 €
Monin Curacao Blue, 1 L

Klasický starý klasický koktail, Blue Curaçao, je známy svojou hlbokou modrou farbou, pestrou príchuťou pomarančov a trópov.

0,00 €
Goral Hruškovica, 42%, 0.7 L, GIFT

Goral Hruškovica je hruškový destilát ktorý patrí medzi výrobky so spoločným označením Goral, ktorý nás zahreje na tele aj na duši. Obsah alkoholu 42%.

0,00 €
Nicolaus Exclusive Hruškovica Bosc Kobak, 42%, 0.5 L

HRUŠKOVICA je skvelý destilát vyrábaný podľa tradičných osvedčených receptúr. Každá hruška sa starostlivo vyberá a následne kvasí prirodzeným spôsobom. Má typickú hladkú a vyrovnanú chuť a nádhernú arómu.

0,00 €
Pircher Williams Hruškovica, 40%, 0.7 L, GIFT

HRUŠKOVICA je skvelý destilát vyrábaný podľa tradičných osvedčených receptúr. Každá hruška sa starostlivo vyberá a následne kvasí prirodzeným spôsobom. Má typickú hladkú a vyrovnanú chuť a nádhernú arómu.

0,00 €
Kategórie