Zoradiť podľa
Zobraziť
na stránke
Baron Hildprandt Hruškovice 1998, 50%, 0.7 L GIFT

Baron Bildprandt Hruškovica 1998, nie je typická hruškovica na akú sme zvyknutí od tejto značky. Destilérka vsadila na nový typ fľaše, ktorá nám môže pripomínať fľašu na rum.

0,00 €
Monin Peach - broskyňa, 1 L

Domnieva sa, že broskyne pôvodne pochádzajú z Číny a legenda vraví, že ho konzumovali nesmrteľní ľudia. Každý rok letná sezóna signalizuje príchod šťavnatých, sladkých broskýň. Objavte, ako MONIN Peach môže zdokonaliť vaše nápoje s ovocnou a lahodnou chuťou!

0,00 €
Monin Cannele - škorica, 0.7 L

Táto voňavá korenistá chuť evokuje sny o horúcich škoricových koláčoch z rúry. Škorica sa odoberá z kôry vždyzeleného stromu, ktorý pochádza zo Srí Lanky, škorica je jedným z najstarších známych korenín.

0,00 €
Monin Pyré Passion Fruit - Maracuja, 1 L

Toto ovocie je pestované v mnohých tropických a miernych oblastiach, vášeň ovocia je známa mnohými exotickými zvukovými názvami, ako je Maracuja, Chinola ... Ovocie vášne je jedným z najsilnejšie voňajúceho ovocia.

0,00 €
Monin Curacao Triple Sec, 0.7 L

Jednen z prvotriednych sortimentov MONIN, Triple Sec Curaçao sirup je nealkoholická verzia slávneho hnedo-oranžového likéru.

0,00 €
Monin Mure - černica, 0.7 L

Pochutnajte si na černiciach počas celého roku vďaka vynikajúcemu sirupu od spoločnosti MONIN.

0,00 €
Monin Pyré Malina, 1 L

Maliny sú pestované na trhu s čerstvým ovocím. Vo väčšine prípadov sú to divoké ovocie, ktoré majú tendenciu sa šíriť, ak nie sú prerezané. Vychutnajte si ich jedinečnú chuť a textúru, nečakajte na sezónu, aby ste si mohli vychutnať čerstvé, zrelé malinové príchute vo všetkých nápojoch! MONIN pyré z maliny pridá perfektnú arómu a chuť!

0,00 €
Monin Pyré Višňa, 1 L

Od staroveku boli čerešne skutočným favoritom medzi ovocím a na celom svete si mohli vychutnať takmer na každom mieste. Pokiaľ ide o nápoje, existuje veľmi málo možností na obnovenie hlbokej letnej čerešňovej chuti s perfektnou šťavnatou, sladkou rovnováhou po celý rok.

0,00 €
Monin Pyré Litchi, 1 L

Pôvodne staré ovocie z Číny, liči sa stalo ovocím, ktoré sa veľmi rýchlo rozšírilo po celej Ázii, a najmä dnes, nový trend v chuti. Lychee sú známe ako vynikajúci zdroj vitamínu C.

0,00 €
Monin Pyré Čučoriedka, 1 L

To, že ovocie pôvodne pochádza zo severnej Ameriky je známe, že čučoriedky majú jeden z najvyšších antioxidantov medzi všetkými druhmi ovocia, to je už menej známy fakt. Ich zreteľnú, mierna sladkosť už nejeden krát pocítili vaše chuťové poháriky.

0,00 €
Monin Rantcho, 0.7 L

Citrón je primárne známy pre svoju osviežujúcu vôou a chuťu podobnú limetke. Jeho skutočný domov je neznámy, hoci niektorí ho spájali s Indiou. Citrónová šťava má veľmi vysoký obsah vitamínu C a má veľa kulinárskych použití.

0,00 €
Monin Pistache - pistácia, 0.7 L

Jeden z troch orechov spomenutých v biblii, pistácie pochádzajú zo stromu z Iránu a Iraku s biblickým dôkazom o konzumácii pistáciových orechov z roku 6750 pred naším letopočtom.

0,00 €
Monin Čierna Baza, 1 L

Jeden z najpredávanejších sirupov od značky Monin v Nemecku, kvôli obľúbenosti kokteilu Hugo.

0,00 €
Monin Bitter, 0.7 L

Bitter je vkusná nealkoholická verzia zmesi rastlín a korenín. Môže byť použitý v mnohých drinkoch a koktejloch medzi ktoré patrí aj slávny Americano drink. Pridajte si horkosť k vašim obľúbeným nápojom s našou zmesou horca, kardamómu, zázvoru, korenín, čerešní a orechov.

0,00 €
Monin Ruža, 0.7 L

Vyvinutý za účelom zachytenia chute Kráľovnej kvetín- ruže. MONIN Rose sirup prináša krásnu vôňu najvyššieho symbolu romantickej lásky. Táto elegantná kvetina, ktorá inšpirovala veľkú literatúru a umenie, nesie kultúrny význam po celom svete.

0,00 €
Monin Mandarinka, 0.7 L

Všetko začalo mandarinkou ... MONIN Mandarinkový sirup bol prvou príchuťou sirupov, ktorá sa začala ako súčasť citrusového radu príchutí. Mandarinka je jedným z najobľúbenejších plodov pre svoju sladkú, pestú, šťavnatú chuť a sladkú arómu. Rovnako ako väčšina citrusových plodov, je najlepšie jesť čerstvé alebo šťavnaté.

0,00 €
Kategórie