Zobraziť
na stránke
Citadelle No Mistake Old Tom Gin, 46%, 0.5 L GIFT

Veľmi vyvážený gin, v ktorom sa nachádza až 19 rôznych bylín. Pôvodným zámerom pri tvorbe tohto ginu bolo, vytvoriť, alebo pripomenúť si príjemné letné počasie, ktoré máme všetci radi.

0,00 €
Generous Gin, 44%, 0.7 L

Na začiatku ucítite sviežu chuť, ktorú následne doplní citrusový buket, ktorý je doplnený korenistým podtónom, kvetinovým akcentom a jemnou prítomnosťou lesných plodov a jalovca. Obsah alkoholu: 44%.

0,00 €
Diplôme dry gin, 44%, 0.7 L

Receptúra z roku 1945 bola zdokonalené počas druhej svetovej vojny a nezmenená zostala až do dnes. Diplome Dry Gin je jedinečný francúzsky "London Dry Gin".

0,00 €
G'Vine Gin Floraison, 40%, 0.7 L

G'Vine Gin Floraison, 40%, 0.7 L- zásadne sa líši od tradičných dry ginov borievkového základu, svojim všestranným použitím. Spojením starej metódy destilácie a máčania spolu s pridaním vzácneho zeleného vinného kvetu je exkluzívny štandard v elegantnej super prémiovej kategórii liehovín.

0,00 €
Saffron Gin, 40%, 0.7 L

Saffron gin obsahuje v zmesi osem čerstvým bylín. Prím hrajú  borievka a šafran a doplňujú ho koriander, pomarančová a citrónová kôra, angelika, iris a fenikel. Obsah alkoholu je 40%.

0,00 €
Generous Gin, 44%, 0.7 L GIFT

Na začiatku ucítite sviežu chuť, ktorú následne doplní citrusový buket, ktorý je doplnený korenistým podtónom, kvetinovým akcentom a jemnou prítomnosťou lesných plodov a jalovca.

0,00 €
Kategórie