Zobraziť
na stránke
Bas Armagnac Castarede VSOP , 40 %, 0.7 L

Toto vynikajúce arménske brandy získal ležaním v sudoch vôňu a príchuť dreva. V takomto vyhotovenom brandy je je cítiť arómu orechov, fialiek, broskýň a sliviek.

0,00 €
Ximénez- Spínola Liquor de Brandy Diez Mil, 40%, 0.7 L, GIFT

Pozoruhodné Brandy de Jerez z jednej odrody. Rodinná, takmer manufaktúrna produkcia s nezameniteľným senzorickým prejavom. Hroznový základ ako podstata každého kvalitného brandy.

0,00 €
Ararat Dvin 10 Y.O., 50%, 0.7 L

Legendárny Ararat Dvin je 30-ročná hroznová brandy z Arménska. Sir Winston Churchill to vyskúšal a toľko sa mu páčilo, že výrobcovia ho potom dodali 400 fliaš!

0,00 €
Hennessy X.O., 40%, 0.7 L, GIFT

Hennessy X.O. je koňak ,ktorý sa vyznačuje vôňou medu s nádychom škorice. K jeho výrobe bolo použité hrozno z  oblasti Fins Bois.

0,00 €
ABK6 Cognac Extra, 43%, 0.7 L, GIFT

Rodinný podnik ktorý bol založený v 90 tich rokoch, no s viac ako sto ročnou tradíciou produkcie tohto vzácneho destilátu. Tento producent koňaku, označuje svoje produkty ako Single Estate Cognac a to z toho dôvodu že na rozdiel od väčšiny výrobcov v regióne, on vyrába všetko na vlastnom majetku a z vlastného hrozna.

0,00 €
Courvoisier V.S.O.P., 40%, 0.7 L, GIFT

Courvoisier V.S.O.P.  je cognac, ktorý sa vyrába vo Francúzsku. Courvoisier vyniká charakteristickou ovocnou vôňou. Buket nám ponúka dozreté ovocie a jarné kvety.

0,00 €
Courvoisier V.S., 40%, 0.7 L, GIFT

Courvoisier V.S., je cognac, ktorý sa vyrába vo Francúzsku. Courvoisier vyniká charakteristickou ovocnou vôňou. Buket nám ponúka dozreté ovocie a jarné kvety. Tajomstvo chuti je v dvojnásobnej destilácií.

0,00 €
Sarajishvili VSOP, 40%, 0.7 L

Sarajishvili je vyrobené z najlepších vínnych brandy z rôznych vinárskych oblastí Gruzínska. Vyznačuje sa farbou slamy, elegantným aróma vínneho brandy a príjemnou chuťou.

0,00 €
Romate Solera Reserva, 36%, 0.7 L

Obľúbené španielske brandy z najznámejšej oblasti producentov brandy Jerez nám ponúka v nose silné orechové tóny s podtónmi espressa a šupiek hrozna. V prvom momente očarí dlhá, sladká chuť kakaových bôbov.

0,00 €
Camus V.S.O.P. Elegance Cognac, 40 %, 0.5 L, GIFT

Camus VSOP je najpredávanejším koňakom Camus. Ide o zmes päťdesiatich koňakov, ktoré zrejú 7-12 rokov. Jeho vôňa je veľmi jemná, ovocná s tónmi fialiek, orieškov a mandlí. Má plnú a bohatú chuť s vrelosťou a jemnosťou neobvyklú v tejto kategórii. Oplýva nasladlým vanilkovým záver.

0,00 €
Sarajishvili VS, 40%, 0.7 L

Sarajishvili je vyrobené z najlepších vínnych brandy z rôznych vinárskych oblastí Gruzínska. Vyznačuje sa farbou slamy, elegantným aróma vínneho brandy a príjemnou chuťou.

0,00 €
Metaxa Private Reserve, 40%, 0.7 L, GIFT

Metaxa Private Reservee je brandy, ktoré zreje 20 rokov v sudoch z dubu. Má unikátnu ľahkú chuť s tónom vanilky a škorice. Medzi koňakmi a brandy tvorí vlastnú kategóriu.

0,00 €
Godet No. 1, 40%, 0.7 L

Godet No. 1 je koňak z regiónu Fins Bois a Bons Bois, ktorý bol vyrobený špeciálne pre koktaily. Godet spustil číslo 1, aby priviedol späť koňak do myslí a sŕdc barmanov.

0,00 €
Hardy Fine Champagne V.S.O.P., 40%, 0.7 L, GIFT

Hardy Fine Champagne V.S.O.P. je zmesou koňakov z oblasti Champagne s hlbokou bronzovou farbou, s kvetinovou arómou, orechmi, škoricou a chuťou lahodného ananásu a citrónu.

0,00 €
Martell V.S., 40%, 0.7 L, GIFT

Martell V.S. je harmonický a vyvážený koňak, ktorý je ideálny do miešaných nápojov. Martell V.S. je spoľahlivý destilát pre každodenné pitie či mixovanie a tvorí ho zmes piatich-siedmych koňakov.

0,00 €
Kategórie