Zobraziť
na stránke
Hennessy X.O., 40%, 0.7 L, GIFT

Hennessy X.O. je koňak ,ktorý sa vyznačuje vôňou medu s nádychom škorice. K jeho výrobe bolo použité hrozno z  oblasti Fins Bois.

0,00 €
ABK6 Cognac Extra, 43%, 0.7 L, GIFT

Rodinný podnik ktorý bol založený v 90 tich rokoch, no s viac ako sto ročnou tradíciou produkcie tohto vzácneho destilátu. Tento producent koňaku, označuje svoje produkty ako Single Estate Cognac a to z toho dôvodu že na rozdiel od väčšiny výrobcov v regióne, on vyrába všetko na vlastnom majetku a z vlastného hrozna.

0,00 €
Courvoisier V.S.O.P., 40%, 0.7 L, GIFT

Courvoisier V.S.O.P.  je cognac, ktorý sa vyrába vo Francúzsku. Courvoisier vyniká charakteristickou ovocnou vôňou. Buket nám ponúka dozreté ovocie a jarné kvety.

0,00 €
Courvoisier V.S., 40%, 0.7 L, GIFT

Courvoisier V.S., je cognac, ktorý sa vyrába vo Francúzsku. Courvoisier vyniká charakteristickou ovocnou vôňou. Buket nám ponúka dozreté ovocie a jarné kvety. Tajomstvo chuti je v dvojnásobnej destilácií.

0,00 €
Camus V.S.O.P. Elegance Cognac, 40 %, 0.5 L, GIFT

Camus VSOP je najpredávanejším koňakom Camus. Ide o zmes päťdesiatich koňakov, ktoré zrejú 7-12 rokov. Jeho vôňa je veľmi jemná, ovocná s tónmi fialiek, orieškov a mandlí. Má plnú a bohatú chuť s vrelosťou a jemnosťou neobvyklú v tejto kategórii. Oplýva nasladlým vanilkovým záver.

0,00 €
Godet No. 1, 40%, 0.7 L

Godet No. 1 je koňak z regiónu Fins Bois a Bons Bois, ktorý bol vyrobený špeciálne pre koktaily. Godet spustil číslo 1, aby priviedol späť koňak do myslí a sŕdc barmanov.

0,00 €
Hardy Fine Champagne V.S.O.P., 40%, 0.7 L, GIFT

Hardy Fine Champagne V.S.O.P. je zmesou koňakov z oblasti Champagne s hlbokou bronzovou farbou, s kvetinovou arómou, orechmi, škoricou a chuťou lahodného ananásu a citrónu.

0,00 €
Martell V.S., 40%, 0.7 L, GIFT

Martell V.S. je harmonický a vyvážený koňak, ktorý je ideálny do miešaných nápojov. Martell V.S. je spoľahlivý destilát pre každodenné pitie či mixovanie a tvorí ho zmes piatich-siedmych koňakov.

0,00 €
Louis Royer Cognac VSOP, 40%, 3 L, GIFT

Louis Royer VSOP Stelesňuje dokonalú rovnováhu medzi najprestížnejším crus koňakom a požiadavkami fajnšmekrov. Vyrába sa zmiešaním najlepších koňakov Eaux-de-vie, ktoré boli pečlivo vybrané z radov Louis Royer. Perfektne harmonická aróma odhaľuje vôňu kvetov v kombinácií s vôňou Limousin dubu a náznakmi vanilky.

0,00 €
Reviseur Cognac Origin, 45%, 0.7 L, GIFT

Koňak zo slávnej oblasti Petite Champagne. Veľmi obľúbený v škandinávskych krajinách. Farba starého zlata a veľmi svieža aromatika sliviek a mandlí. Vôňa sa ďalej vyvíja smerom k arómam sušených vlašských orechov. Podnebie je ľahké, chutné a dobre vyvážené

0,00 €
Deau VSOP, 40%, 0.7 L, GIFT

0,00 €
Godet Antarctica, 40%, 0,50 L

Godet Antarctica, 40%, 0,50 L ide o biely koňak. Godet Antarctica vznikol ako pocta k výnimočnej udalosti-v marci 2008 podnikol Jacques Godet cestu na plachetnici na Južný Pól.

0,00 €
ABK6 Cognac XO Family Reserve + 2 poháre, 40%, 0.7 L, GIFT

Rodinný podnik ktorý bol založený v 90 tych rokoch, no s viac ako sto ročnou tradíciou produkcie tohto vzácneho destilátu. Tento producent koňaku, označuje svoje produkty ako Single Estate Cognac a to z toho dôvodu že na rozdiel od väčšiny výrobcov v regióne, on vyrába všetko na vlastnom majetku a z vlastného hrozna.

0,00 €
Reviseur Cognac VSOP, 40%, 0.7 L, GIFT

Koňak zo slávnej oblasti Petite Champagne. Veľmi obľúbený v škandinávskych krajinách. Farba starého zlata a veľmi svieža aromatika sliviek a mandlí. Vôňa sa ďalej vyvíja smerom k arómam sušených vlašských orechov. Podnebie je ľahké, chutné a dobre vyvážené

0,00 €
God by Godet Cask Super Strength + 2 poháre, 71,4%, 0.35 L, GIFT

"God by Godet" (boh od Godetu) je koňak s úplne inými vlastnosťami ako doposiaľ. Od destilácie bol tento koňak len v jednom sude, ani raz nevidel denné svetlo, taktiež sa nestretol s iným koňakom ani nebol riedený vodou, takže ide o jedinečný koňak z jedného sudu.

0,00 €
Kategórie