Zobraziť
na stránke
Leyrat Cognac XO ELITE, 40%, 0.7 L, GIFT

Koňaky Leyrat nájdete na stoloch najvplyvnejších ľudí sveta. Sú výsledkom precíznej práce a kvality hrozna z viac ako storočných vinohradov. Koňak bledej zlatej farby, s arómami sliviek a hrušiek. Vôňa sa ďalej vyvíja do tónov dubu s kvetinovými podtónmi a závanom citrusového ovocia. Podnebie je svieže a elegantné.

0,00 €
Rémy Martin XO, 40%, 0.05 L, GIFT

Rémy Martin XO je podpisom najlepšieho majstra v destilérke, ktorý svojimi skúsenosťami spája až 400 rôznych druhov cognacov.

0,00 €
Godet Antarctica, 40%, 0,50 L

Godet Antarctica, 40%, 0,50 L ide o biely koňak. Godet Antarctica vznikol ako pocta k výnimočnej udalosti-v marci 2008 podnikol Jacques Godet cestu na plachetnici na Južný Pól.

0,00 €
Camus V.S.O.P. Borderies Cognac, 40 %, 0.7 L, GIFT

Camus VSOP je najpredávanejší koňak od značky Camus. Ide o zmes päťdesiatich koňakov, ktoré zrejú 7-12 rokov.

0,00 €
Brillet VSOP, 40%, 0.7 L

0,00 €
Louis Royer Cognac VS, 40%, 0.05 L

Louis Royer X.O. Stelesňuje dokonalú rovnováhu medzi najprestížnejším crus koňakom a požiadavkami fajnšmekrov. Vyrába sa zmiešaním najlepších koňakov Eaux-de-vie, ktoré boli pečlivo vybrané z radov Louis Royer. Perfektne harmonická aróma odhaľuje vôňu kvetov v kombinácií s vôňou Limousin dubu a náznakmi vanilky.

0,00 €
Godet Cognac Gastronome Fine Champagne, 40%, 0.7 L, GIFT

Zloženie Gastronome Cognac pochádza z najstarších receptov spoločnosti Godet. Koňak bol uvedený do prevádzky v roku 1920 na podporu trávenia. Je suchý, s jasnou iskrou a vôňou dúhovky a fialky. Je to mimoriadne mäkký a jemný koňak, ktorý je uznávaný v ušľachtilom gurmánskom svete vo Francúzsku.

0,00 €
Godet Peardise + 2 poháre, 38%, 0.5 L, GIFT

Godet Pearadise je výnimočný likér vyrábaný podľa tajnej rodinnej receptúry.

0,00 €
Godet Napoléon, 40%, 0.5 L, GIFT

Fľaša tohto koňaku je tvarovaná ako Napoleon. Koňak, ktorý sa nachádza v tejto zaujímavej flaši je veľmi jemný a necháva sa dlhšie zrieť a to najmä preto aby bola jeho chuť a aróma komplexnejšie a intenzívnejšie pre naše zmysly.

0,00 €
ABK6 Cognac ICE, 40%, 0.7 L

Rodinný podnik ktorý bol založený v 90 tich rokoch, no s viac ako sto ročnou tradíciou produkcie tohto vzácneho destilátu. Tento producent koňaku, označuje svoje produkty ako Single Estate Cognac a to z toho dôvodu že na rozdiel od väčšiny výrobcov v regióne, on vyrába všetko na vlastnom majetku a z vlastného hrozna.

0,00 €
Camus X.O. Borderies Cognac, 40 %, 0.7 L, GIFT

Camus XO je koňak, ktorý je zmes dokonca až sto päťdesiatich najjemnejších koňakov , ktorých proces zrenia je až do 20-35 rokov. Obsahuje podiely zo štyroch hlavných oblastí s vysokým pomerom apelácie Borderies.

0,00 €
Kategórie