Zoradiť podľa
Zobraziť
na stránke
Sarajishvili XO, 40%, 0,70 L

SARAJISHVILI XO je vyrobený s použitím klasickej technológie z pätnástich rôznych najstarších destilátov vínnych brandy z jedinečnej zbierky Davida Sarajishviliho. Priemerný vek týchto destilátov sa pohybuje v rozmedzí 14-18 rokov. Destiláty zrejúce až 30 rokov sú v tejto kompozícii tiež obsiahnuté, aby dodali výslednému produktu ešte bohatší chuť. Vyniká temne jantárovou farbou, príjemnými tónmi duba, vanilky a čokolády a jemnú zamatovú chut

0,00 €
Torres 15 Y.O. Reserva Privada Imperial Brandy + pohár, 40 %, 0.7 L

Ochutnajte špičkové brandy, ktoré sa vyrába z vínnych odrôd Xarel-lo, Parellada a Macabeo. Následne destilát zreje v svetlých, amerických sudoch z dubu 15 rokov, čo vytvára vynikajúcu súhru chuti a vône.

0,00 €
Palatin X.O. 1968, 40%, 0.7 L

Palatin XO je prémiové brandy, ktoré pochádza z Malých Karpát, presnejšie z vinohradov v Pezinku. Toto brandy má dlhú históriu a začalo sa vyrábať v 16.storočí. Vaše srdce si získa nielen chuťou, ale aj nádhernou mahagónovou chuťou. 

0,00 €
Metaxa 12* v krabičke, 40%, 0,70 L, GIFT

História tradičného gréckeho alkoholického nápoja Metaxa siaha až do roku 1888, kedy Spyros Metaxas priviedol na svet vôbec prvý fľašu tejto jedinečnej gréckej brandy. Netrvalo dlho a Metaxa si začala budovať svoje skvelé meno tiež mimo svojej domovskej územia. Jedinečnosť nápoje Metaxa podčiarkuje aj fakt, že tento alkoholický nápoj tvoria medzi ostatnými zrejúcimi destilátmi úplne osobitnú kategóriu. Metaxa GPK 12 * vzniká destiláciou toho najlepšieho hroznového vína, ktoré je po dosiahnutí požadovaného stupňa zrelosti

0,00 €
Karpatské Brandy Špeciál, 40%, 0.7 L, GIFT

Karpatské Brandy Špeciál je špičkové brandy vyrobené klasickou metódou zrenia. Vyrába sa z kvalitného vinného destilátu, ktorý leží po dobu minimálne 5 rokov v 300 litrových dubových sudoch.

0,00 €
Karpatské Brandy Exclusive, 40%, 0.7 L, GIFT

Karpatské Brandy Exclusive je špičkové brandy vyrobené klasickou metódou zrenia. Vyrába sa z kvalitného vinného destilátu, ktorý leží po dobu minimálne 7 rokov v 300 litrových dubových sudoch.

0,00 €
Karpatské Brandy Špeciál, 40%, 0,70 L

Karpatské Brandy Špeciál je špičkové brandy vyrobené klasickou metódou zrenia. Vyrába sa z kvalitného vinného destilátu, ktorý leží po dobu minimálne 5 rokov v 300 litrových dubových sudoch.

0,00 €
Ararat 30 Y.O. Erebuni, 40%, 0.7 L

Vzácna zmes 30-ročného brandy Ararat Erebuni ponúka vynikajúcu vôňu a sametovú chuť. Vôňa sušeného ovocia sa jemne a harmonicky spája s náznakmi lieskového oriešku, ktoré dodávajú príjemnú vôňu starého dubu v kombinácii s marhuľou a dymovými slivkami.

0,00 €
Ararat Dvin 10 Y.O., 50%, 0.7 L

Legendárny Ararat Dvin je 30-ročná hroznová brandy z Arménska. Sir Winston Churchill to vyskúšal a toľko sa mu páčilo, že výrobcovia ho potom dodali 400 fliaš!

0,00 €
Torres 10 Y.O., 38%, 0.7 L

Torres brandy 10 ročné vzniklo z tradičných vinných odrôd Xarel-lo, Parellada a Macabeo. Zreje v sudoch z amerického duba, kde sa vytvára jedinečná harmónia chuti a vôní. Má nádhernú topásovú farbu s odtieňom do zlata, intenzívne vonia po sušenom ovocí a korení.

0,00 €
501 Solera, 36%, 0.7 L

Brandy 501 Solera patrí medzi najviac predávané brandy v Španielsku. Aj brandy 501 dozrieva v dubových sudoch , v ktorých pretým zrelo sherry. Má jemné tóny dubového dreva, ktoré je skombinované so sušenými ovocnými plodmi.

0,00 €
Metaxa 5*, 38%, 0.7 L

Päťhviezdičková Metaxa je brandy, ktorá má  jedinečný aromatický charakter. Vyrába sa z červeného hrozna a zreje v dubových sudoch päť rokov. Po dozretí sa zmieša s muškátovým vínom a bylinkami a nechá sa dozrieť ešte minimálne polroka.

0,00 €
Sandeman Capa Negra, 36%, 0.7 L

Capa Negra patrí medzi preslávené brandy de Jerez a ldquo;, ktoré v sebe kombinujú kvality najčistejšieho vínneho destilátu a unikátnu metódu vyzrievanie.Základom pre zrelosť a delikátnosť tejto špeciálnej brandy je kvalitný výber čistých vínnych destilátov. Ich dlhé zrenie prebieha v starých sudoch po sherry tradičnou metódou Solera.

0,00 €
Karpatské Brandy, 40%, 0,70 L

Najpopulárnejší produkt z kolekcie, ktorý si vychutnávajú už viaceré generácie. Veľa ľudí ho pozná aj pod skratkou „KB-čko“.

0,00 €
Cardenal Mendoza Solera Gran Reserva, 40%, 0.7 L, GIFT

Jedno z najstarších Brandy de Jerez produkované metódou Solera so zrením v dubových sudoch po Pedro Ximenez a Oloroso Sherry. T

0,00 €
Irsai Oliver destilát, 44%, 0.5 L

Irsai Oliver je exkluzívny vinný destilát získaný z hrozna odrody Iršai Oliver. Farba je svetlo-žltá, vôňa muškátovo korenistá, v chuti je cítiť zrelé exotické ovocie s príchuťou muškátu. Destilát je dobre podávať ako aperitív a k dezertom. Obsah alkoholu je 44%.  

0,00 €
Kategórie