Zobraziť
na stránke
Trenčianske brandy špeciál 36%, 0,70 L

Toto vynikajúce slovenské brandy je vyrábané zo starostlivo vyberaných vín. Výsledný produkt dozrieba v dubových sudoch, kde získava svoju farbu a chuť.

0,00 €
Excelsior V.S.O.P., 40%, 0.7 L

Excelsior V.S.O.P., 40%, 0.7 L ide o exkluzívne brandy , ktoré je vyrobené z vyberaných slovenských odrodových vín z oblasti Tokaja.

0,00 €
501 Solera, 36%, 0.7 L

Brandy 501 Solera patrí medzi najviac predávané brandy v Španielsku. Aj brandy 501 dozrieva v dubových sudoch , v ktorých pretým zrelo sherry. Má jemné tóny dubového dreva, ktoré je skombinované so sušenými ovocnými plodmi.

0,00 €
Sarajishvili XO, 40%, 0,70 L

SARAJISHVILI XO je vyrobený s použitím klasickej technológie z pätnástich rôznych najstarších destilátov vínnych brandy z jedinečnej zbierky Davida Sarajishviliho. Priemerný vek týchto destilátov sa pohybuje v rozmedzí 14-18 rokov. Destiláty zrejúce až 30 rokov sú v tejto kompozícii tiež obsiahnuté, aby dodali výslednému produktu ešte bohatší chuť. Vyniká temne jantárovou farbou, príjemnými tónmi duba, vanilky a čokolády a jemnú zamatovú chut

0,00 €
Torres 5 Y.O., 38%, 0.7 L

Torres brandy 5 ročné vzniklo z tradičných vinných odrôd Xarel-lo, Parellada a Macabeo. Zreje v sudoch z amerického duba, kde sa vytvára jedinečná harmónia chuti a vôní. Má nádhernú topásovú farbu s odtieňom do zlata, intenzívne vonia po sušenom ovocí a korení.

0,00 €
Metaxa 7*, 40%, 0.7 L

Sedemhviezdičková Metaxa je brandy, ktorá má  jedinečný aromatický charakter. Vyrába sa z červeného hrozna a zreje v dubových sudoch sedem rokov. Po dozretí sa zmieša s muškátovým vínom a bylinkami a nechá sa dozrieť ešte minimálne polroka.

0,00 €
Karpatské Brandy Špeciál, 40%, 0.7 L, GIFT

Karpatské Brandy Špeciál je špičkové brandy vyrobené klasickou metódou zrenia. Vyrába sa z kvalitného vinného destilátu, ktorý leží po dobu minimálne 5 rokov v 300 litrových dubových sudoch.

0,00 €
Ysabel Regina, 42%, 0.7 L

Od roku 2012 je tu španielska brandy Ysabel Regina (skrátene "Y.R."), najnovší produkt spoločnosti Global Premium Brands Ltd., ktorá vyrába napr.aj Gin Mare. Táto brandy sa pripravuje zo zmesi približne 90% španielskej brandy Gran Solera Reserva od spoločnosti Ximenez Spinola a 10% koňaku V.S.O.P. Zreje v sudoch po sherry Pedro Ximenez a pred stáčaním do fliaš sa filtruje cez drevené uhlie.

0,00 €
Spiš Originál Brand, 38%, 0.7 L

Brandy je trojročný vinný destilát, ktorý je jemne dochutený extraktom brandy. Toto spojenie dáva vyniknúť čokoládovému nádychu unikátnej rastliny exoticky nazývanej CAROB. V chuti je cítiť extrakt z dubového dreva, šťavnatých fíg a jemnú chuť karamelu. Obsah alkoholu 38%.

0,00 €
Gruzignac 5*, 40%, 0,50 L

Gruzignac 5*, 40%, 0,50 L ide o brandy, ktoré sa vyrába v Gruzínsku a zreje päť rokov. Vyrába sa z vysoko kvalitných surovín.

0,00 €
Karpatské Brandy Original, 36%, 0.7 L

Karpatské brandy Originál, je nápoj s vôňou sušeného ovocia, so sladkou chuťou karamelu a s kúskami jemnej čokolády. Brandy špeciál zreje 5 rokov v dubových sudoch a patrí medzi obľúbené nápoje.  

0,00 €
Karpatské Brandy, 40%, 0,70 L

Najpopulárnejší produkt z kolekcie, ktorý si vychutnávajú už viaceré generácie. Veľa ľudí ho pozná aj pod skratkou „KB-čko“.

0,00 €
Torres Jaime, 38%, 0.7 L, GIFT

Torres Jaime brandy vzniklo z tradičných vinných odrôd Xarel-lo, Parellada a Macabeo. Zreje v sudoch z amerického duba, kde sa vytvára jedinečná harmónia chuti a vôní. Má nádhernú topásovú farbu s odtieňom do zlata, intenzívne vonia po sušenom ovocí a korení.

0,00 €
Ararat 7 Y.O., 40%, 0.7 L, GIFT

Názov tejto brandy je odvodená od známej hory Ararat. Táto hora je Arménskym symbolom. Tiež sa tu nachádzajú najstaršie vinice na svete. Sedemročný Ararat  má nádhernú jantárovo-zlatú farbu, aróma má vôňu ovocia, vanilky, dubu a tóny škorice.

0,00 €
R. Jelínek Marty Royal Brandy 20 Y.O., 40%, 0,70 L, GIFT

Prvotriedny vínny destilát vyrobený z najkvalitnejších cyperských odrôd zrejúce dvadsať rokov v dubových sudoch. Dlhoročné zrenia prepožičiava tejto vínovicu temne jantárovú farbu, príjemnú vôňu a jemnú hladkú chuť.Alkohol 40% obj.

0,00 €
Kategórie