Zobraziť
na stránke
Armagnac Lafontan Napoléon, 40%, 0.7 L, GIFT

Tento úžasný Armagnac bol vyrobený dvojitou destiláciou a následne zral 15 rokov v dubových sudoch. Vo vôni cítiť tóny dreva, kakaa a tabaku. Chuť je špeifická svojou komplexnosťou a dlhotrvajúcim efektom. Armagnac je najstarší francúzsky vínny destilát pochádzajúci z Gaskoňska z územia Armagnacu na južnom Francúzsku.

0,00 €
Bas Armagnac Castarede VSOP , 40 %, 0.7 L

Toto vynikajúce arménske brandy získal ležaním v sudoch vôňu a príchuť dreva. V takomto vyhotovenom brandy je je cítiť arómu orechov, fialiek, broskýň a sliviek.

0,00 €
Baron de Pibrac V.S.O.P., 40 %, 0.7 L

COGNAC BARON DE PIBRAC V.S.O.P. je prémiový koňak s veľmi špecifickou žlto-jantárovou farbou. Pri vychutnávaní vás očarí silná a komplexná aróma s jemným nádychom kvetín a kvetov sliviek. Chuť je veľmi vyvážená a bystrý konzument zacíti aj vanilku.

0,00 €
Bas Armagnac Castarede VSOP, 40 %, 0.7 L, GIFT

Toto vynikajúce francúzske brandy získalo odležaním v sudoch vôňu a príchuť dreva. V takto vyhotovenom brandy je cítiť arómu orechov, fialiek, broskýň a sliviek.

0,00 €
Armagnac Lalanne 1965, 40%, 0.7 L, GIFT

Armagnac z roku 1965, originálny darček pre milovníkov Armagnac podľa dátumu narodenia. Armagnac je najstarším francúzskym vínnym destilátom, ktorý pochádza z Gaskonska z územia Armagnacu v juhozápadnom Francúzsku. Určite vám odporúčame tento produkt ak máte v okolí svojej rodiny niekoho narodeného v tomto, pretože čo viac človeka poteší ako flaša dokonalého Armagnacu, ktorý má rovnaký vek ako on sám.

0,00 €
Armagnac Lafontan Sélection, 40%, 0.7 L

Tento úžasný Armagnac bol vyrobený dvojitou destiláciou a následne zral 5 rokov v dubových sudoch. Vo vôni cítiť tóny toastou a pečeného dreva. Chuť je špeifická svojou ostrosťou a dymovým záverom. Armagnac je najstarší francúzsky vínny destilát pochádzajúci z Gaskoňska z územia Armagnacu na južnom Francúzsku.

0,00 €
Kategórie