Zobraziť
na stránke
The Botanist Islay Dry Gin, 46 %, 0.7 L

The Botanist Gin je vynikajúci a majstrovsky vycibrený gin destilovaný v destilérke Bruichladdich, obklopený nespútanou prírodou ostrova Islay, ktorý je súčasťou súostrovia Hebridy.

0,00 €
Botanical´s Premium London dry gin 42,5%, 0.7 L, GIFT

Destilovaný v Langley Distillery kúsok od anglického Birminghamu. Tento prémiový London Dry Gin má chuť ako žiaden iný. Dôkladne vyberané a vysoko kvalitné obilniny v kombinácií so štrnástimi rôznymi bylinkami.

0,00 €
Barrister Old Tom, 40%, 0.7 L

Barrister Dry Gin sa vyrába veľmi šetrným spôsobom podľa pôvodnej britskej receptúry: pre každú bylinnú zložku sa najprv vytvára aromatický destilát, a až potom sa tieto ingrediencie zmiešajú. Spomínaný postup prispieva k zvýrazneniu jednotlivých bylín.

0,00 €
Bloom Premium London Dry Gin, 40%, 0.7 L

Premium London Dry Gin, obohatený o bylinky ako zimolez, harmanček a pomelo, ktoré vytvárajú kvetinový charakter tohto ginu. Receptúra BLOOM je vytvorená na základe tradičného receptu a inšpirovaná klasickými vôňami anglických záhrad.

0,00 €
Hayman's Sloe Gin, 26%, 0.7 L

Hayman's Sloe Gin je tradičný anglický likér vyrobený podľa starého rodinného receptu . Liehovar bol založený v roku 1800 pánom Jamesom Burroughtem, prededom pána Christophera Hayman.

0,00 €
Gordon's Gin Cucumber, 37,5%, 0.7 L

Gordon's Gin Cucumber, 37,5%, 0.7 L je gin, ktorý má svoje korene v Škótsku. Tento gin sa vyrába podľa starého receptu. Obsahuje špeciálny zázvor, čínsky škoricový cukor, muškátový oriešok, koriander, borievkový destilát, plátky uhorky.

0,00 €
The Gin Factory Rosemary Purple, 43.8%, 0.7 L

The Gin Factory Rosemary Purple je unikátny gin zo Škótska od tradičného výrobcu William Grand - The Quality Spirits International ktorý má na konte výrobu niekoľko najpredávanejších ginov na svete.

0,00 €
Hayman´S London Dry Gin, 40%, 0.7 L

Hayman's London Dry je tradičný anglický gin vyrobený podľa starého rodinného receptu. Liehovar založený v roku 1800 pánom Jamesom Burroughtem, pradrdom pána Christophera Haymana. James Burrough je otec a zakladateľ svetoznámej značky Beefeater.

0,00 €
Brecon Special Reserve gin, 40%, 0.7 L

Gin pochádzajúci z Walesu ktorý je vyrábaný v známej whisky pálenici , Penderyn. Chuť tohto špecialného ginu je vďaka kombinácií bylín z celého sveta.

0,00 €
City of London Premium Dry Gin, 40%, 0.7 L

Ochutený borievkou, angelikou, sladkým drievkom, semiačkami koriandra s prídavkom pomaranča, citróna a ružového grepu, ktoré mu dodávajú typické pikantné tóny.

0,00 €
Bathtub Gin, 43,3%, 0.7 L

Bathtub Gin, 43,3%, 0.7 L  je známi tým, že sa vyrába v malých várkach tradičnou metódou. Ingrediencie, ktoré sa pridávajú do destilátu z obilia sú borievka, koriander, klinčeky, škorica, pomarančová kôra a kardamón. Výsledkom je nádherne pikantná a svieža chuť.

0,00 €
Opihr Oriental Spiced London Gin, 42,5%, 0.7 L

Opihr Oriental Spiced Gin 40% 0,7l je britský gin. Na jeho výrobu sú potrebné ingrediencie ako pikantné papričky Cubeb, čierne korenie, koriander, španielske pomaranče. Gin má nádych citrusov s vyváženým jemným korením.

0,00 €
Cubical Premium, 40%, 0.7 L

0,00 €
Tanqueray Gin Lovage, 47,3 %, 1 L

Lovage sa začal destilovať od 23.mája 2018 a je teda posledným prírastkom do portfólia Tanqueray od Jasona Crawleya. Veľmi príjemný, aromatický gin, ktorý je inšpirovaný originálnou receptúrou Karla Tanqueraya z roku 1839.

0,00 €
Black Death London dry gin, 40%, 0.7 L

Island nie je známy len pre svoju krásnu krajinu a prírodu, excentrickými hudobnými hviezdami ako Björk a vášňou ku lesným vílam a trolom ale hlavne aj rodiskom tohto známeho London Dry Ginu známeho ako Black Death Gin.

0,00 €
Gilt Single Malt Scottish Gin, 40%, 0.7 L

Gin produkovaný výrobcami slávnej Valt vodky od roku 2012. Tento mladý gin je naozaj skvostom vo svojej kategórii. Jedinečný škótsky duch a sila tohto nápoja je vytváraný 5 násobnou destiláciou zo sladového jačmeňa v jedinej škótskej pálenici, čo z neho robí single malt gin.

0,00 €
Kategórie