Zobraziť
na stránke
Jack Daniel's Honey, 35%, 0.50 L

Jack Daniel's Honey je unikátna kombinácia legendárnej Tennessee Whiskey a prírodného medu. Každá kvapka ja najskôr pomaly filtrovaná cez trojmetrovú vrstvu dreveného uhlia a potom je zjemnená medom.

0,00 €
Jack Daniel's, 40%, 3 L

Máte vy a Vaša partia radi kvalitnú whiskey? Tento produkt je vhodný pre Vás a Vašu skupinu, pretože ide až o 3 litrové balenie. 

0,00 €
Jack Daniel's Single Barrel, 45%, 0.7 L

Zvláštnosťou tejto whiskey je, že je vždy stáčaná len z jedného sudu, osobné vybraným majstrom pálenice. Pre takéto stočenie je vhodný vždy len jeden sud zo sto.

0,00 €
Jack Daniel's Honey Siluet Giftbox, 35%, 0.7 L GIFT

Ide o skvelú zmes tradičnej whiskey Jack Daniel's, ktorá sa vyrába od roku 1866 a medového likéru. V aróme ucítite bohatý tón medu, melasy a pražených orieškov. 

0,00 €
Ole Smoky Blackberry American Whiskey, 20%, 0.5 L

Ole Smoky Blackberry Moonschine bol vyrobený z čerstvých, na slnku vyzretých černíc. Jeho chuť je príjemne sladká a hrejivá. Skvele chutí samotne, prípadne aj ako súčasť koktailov, ktoré pripravujú tí najlepší barmani na svete. Určite vám odporúčame kúpiť dokým sú skladové zásoby.

0,00 €
Journeyman Last Feather Rye Whiskey, 45%, 0.5 L

Továreň produkujúca jemnú, organickú a kóšer whiskey a spirity v historickej Featherbone továrni v meste Three Oaks v Michigane.

0,00 €
Koval Rye Whiskey, 40%, 0.5 L

Založená v roku 2008, Koval produkuje čisto organickú whiskey, likéry a iné spirity v prvej pálenici v Chicagu po roku 1800, po prohibícii.

0,00 €
Knob Creek 9 Y.O., 50%, 0.7 L

Vyznačuje sa vo vôni praženými mandľami, vanilkou, medom a tmavým lesným ovocím, v chuti sa ozývajú tóny karamelizovaných pomarančov, vanilky a kandizovaných jabĺk, datlí a sliviek, dlhé, korenené a jemné doznievanie; prvotriedny Bourbon Whiskey

0,00 €
Evan Williams Black, 43 %, 0.7 L

Doprajte si chuť pravej americkej Kentucky Straight Bourbon Whisky. Podmienkou pre označenie Straight Bourbon Whiskey je okrem iného minimálne dva roky stárnutia v dubových nepoužitých sudoch (na rozdiel od škótskej whisky, kedy sa sudy používajú opakovane), minimálny podiel kukuričného destilátu 51% a 40% alkoholu. 

0,00 €
Rittenhouse Rye 4 Y.O., 50%, 0.7 L

Rittenhouse Straight Rye Whiskey má poukazovať a vyzdvihovať slávu a dedičstvo slávneho Rittenhouse Square v Philadelphii. Dnes Rittenhouse nesie výraznú, korenistú chuť, ktorá je úzko spätá so značkou. Rittenhouse je ryžová whisky, ktorú si zaľúbia i zarytejší fanúšikovia dymových whisky. 

0,00 €
Gentleman Jack, 40%, 0.7 L

Pre všetkých Tennessee Whiskey je na rozdiel od bourbonu charakteristické filtrovanie čerstvého destilátu cez drevené uhlie pred tým, pred tým ako je uložená do procesu zrenia v sude. Gentleman Jack je naviac filtrovaný ešte raz pred fľaškovaním, čo mu dodáva hladšiu chuť oproti základným produktom radu Jack Daniels. Má plnú, ovocnú a jemne korenenú chuť. Koniec je príjemne hodvábny a hrejivý

0,00 €
Koval Millet Whiskey, 40%, 0.05 L

Založená v roku 2008, Koval produkuje čisto organickú whiskey, likéry a iné spirity v prvej pálenici v Chicagu po roku 1800, po prohibícii.

0,00 €
Kentucky bourbon Rebel Yell, 40%, 0.7 L

Rebel Yell - bourbon pochádzajúce z amerického štátu Kentucky. Je výnimočný najmä svojim zložením z vybraných pšeničných ingrediencií a použitím vody z vápencových skál. Zreje výlučne v sudoch zo špeciálne páleného dubového dreva, ktoré mu prepožičiava jedinečnú, zaguľatenou chuť po mede, maslu a hrozienkach. Záver je dlhý, hrejúce, s korenenou arómou.

0,00 €
Kategórie