Zobraziť
na stránke
Woodford reserve, 43,2%, 0,70 L

Farba: mäkká zlate jantárová.Vôňa: sladká, javorová plnosť, náznaky vanilky a medu.Telo: plné a robustné.Chuť: pestrá. Citrusové tóny, korenia, kvety, vyvážená a zaguľatená.Záver: dlhý, korenený a hladký.

0,00 €
Old Samuel Blended Bourbon Reserve, 40%, 0.70 L

Blendovaný burbon štýlu Old Kentucky. Tento typický americký destilát zreje v starostlivo vybraných dubových sudoch a tým získa bohaté aróma s lahodne jemnou chuťou. Old Samuel Blended Bourbon Reserve je dokonale jemný bourbon podmanivé chuti.

0,00 €
Ole Smoky Pineapple American Whiskey, 20%, 0.7 L

Ochutená blendovaná whisky Ole Smoky Moonshine s tropickou príchuťou ananásu, ktorý je známkou pohostinnosti. Príjemná sladká chuť sa mieša s Moonshine dokonale. Určite vám odporúčame kúpiť dokým sú skladové zásoby. Balenie obsahuje flašu a veľmi špecifický lievik. Preto si vybrali túto tropickú, chutnú šťavu, aby vytvorili jednu z obľúbených vôní, Ole Smoky Pineapple Moonshine. Jeho príjemne sladká chuťová zmes sa tak šťastne spája.

0,00 €
Koval Four Grain Whiskey, 47%, 0.5 L

Založená v roku 2008, Koval produkuje čisto organickú whiskey, likéry a iné spirity v prvej pálenici v Chicagu po roku 1800, po prohibícii.

0,00 €
Evan Williams Honey, 35%, 0.7 L

Evan Williams Bourbon je druhou najpredávanejšou značkou bourbonu v USA i vo svete. Keď Evan Williams prvýkrát začal svoju destiláciu bourbonu na brehu rieky Ohio v roku 1783, najskôr si nedokázal predstaviť, že by to viedlo k zavedeniu celej rodiny bourbonu. Ochutené Evan Williams bourbony sú postavené na úspechu radu Evan Williams a sú vyrobené zo samých prírodných ingrediencií. Obsahujú tiež extra starý bourboun, ktorý je v Evan Williams Black. Ten im dodává sladkastú chuť.

0,00 €
Kentucky bourbon Rebel Yell Small Batch reserve, 45,3%, 0.7L

Vznik tohto bourbonu sa datuje do roku 1849. Bourbon, ktorý sa už po dlhé roky vyrába podla prvej originálne receptúry.

0,00 €
Maker's Mark, 45%, 0.7 L

Farba bourbonu je svetlo zlatistá, vôňa je bohatá, lahodná, s tónmi kvetín a exotického ovocia, med a dub. Chuť je ľahká a elegantná, výrazne sladkastá, orieškovo-čokoládová dochuť.Makers Mark bourbon whisky vzniká v najmenšej pálenici USA.

0,00 €
Rittenhouse Rye 4 Y.O., 50%, 0.7 L

Rittenhouse Straight Rye Whiskey má poukazovať a vyzdvihovať slávu a dedičstvo slávneho Rittenhouse Square v Philadelphii. Dnes Rittenhouse nesie výraznú, korenistú chuť, ktorá je úzko spätá so značkou. Rittenhouse je ryžová whisky, ktorú si zaľúbia i zarytejší fanúšikovia dymových whisky. 

0,00 €
Jack Daniel's, 40%, 3 L

Máte vy a Vaša partia radi kvalitnú whiskey? Tento produkt je vhodný pre Vás a Vašu skupinu, pretože ide až o 3 litrové balenie. 

0,00 €
Jack Daniel's, 40%, 0.7 L

Výrobný proces whiskey Jack Daniel's ostal nezmenený od založenia pálenice. Základné zložky tejto unikátnej whiskey - kukurica, žito a jačmenný slad sú miešané s neželezitou pramenitou vodou z Lynchburgských jaskýň a následne sú destilované.

0,00 €
Jim Beam Bourbon, 40%, 1 L

Jim Beam sa radí medzi straight bourbon whiskey a je jednou z najpredávanejších značiek bourbonu na svete. V roku 1795 bol predaný prvý sud tejto whiskey destilovanej z kukurice a odvtedy sa jej výrobe venuje už siedma generácia rodiny Beam.

0,00 €
Ole Smoky Blackberry American Whiskey, 20%, 0.5 L

Ole Smoky Blackberry Moonschine bol vyrobený z čerstvých, na slnku vyzretých černíc. Jeho chuť je príjemne sladká a hrejivá. Skvele chutí samotne, prípadne aj ako súčasť koktailov, ktoré pripravujú tí najlepší barmani na svete. Určite vám odporúčame kúpiť dokým sú skladové zásoby.

0,00 €
Koval Millet Whiskey, 40%, 0.05 L

Založená v roku 2008, Koval produkuje čisto organickú whiskey, likéry a iné spirity v prvej pálenici v Chicagu po roku 1800, po prohibícii.

0,00 €
Ole Smoky Harley Davidson, 51,5%, 0.5 L

Táto silne dymová blendovaná whisky Moonshine s dokonale jemným začiatkom v štýle Harley-Davidson Road rozbehne víkend na plné obrátky. Potešte seba alebo svojich priateľov a ukážte svoju hrdosť na značku Harley Davidson.

0,00 €
Four Roses Single Barrel, 50%, 0,70 L

Four Roses Single Barrel, 50%, 0,70 L ide o bourbon, ktorý sa vyrába z tradičných surovín v samom srdci štátu Kentucky, v meste Lawrencebuirg. Vyrába sa z kukurici v kombinácii s vápencovou vodou.

0,00 €
Kategórie