Zoradiť podľa
Zobraziť
na stránke
Chambord 16,5%, 0,50 L

0,00 €
Monin Liqueur Peach, 16%, 0.7 L

Monin Liqueur Peach je likér a patrí medzi obľúbené drinky vďaka svojej zamatovej a dlhotrvajúcej chuti. Likér má nezameniteľnú a lahodnú chuť  broskyne a zlato-oranžovú farbu.

0,00 €
Monin Liqueur Raspberry, 18%, 0.7 L

Monin Liqueur Raspberry je likér a patrí medzi obľúbené drinky vďaka svojej zamatovej a dlhotrvajúcej chuti. Likér má nezameniteľnú, lahodnú krémovú chuť  malín a svetlú rubínovo-červenú farbu a jemnú vôňu malín.

0,00 €
Monin Liqueur Blue Curacao, 20%, 0.7 L

Curacao je likér s príchuťou sušenej kôry zelených pomarančov pestovaných na ostrove Curacao. Likér má pomarančovú chuť s rôznymi stupňami horkosti.Monin Liqueur de Blue Curacao 20% 0,7 l je likér s alkoholom.

0,00 €
Monin Liqueur Litchi, 17%, 0.7 L

Monin Liqueur Litchi je likér a patrí medzi obľúbené drinky vďaka svojej zamatovej a dlhotrvajúcej chuti. Likér presne vystihuje komplexnú, zmyselnú a jemne kvetinovú arómu exotického ovocia liči a farbu, ktorá je svetlo ružová.

0,00 €
Monin Liqueur Triple Sec, 25%, 0.7 L

Monin Liqueur Triple Sec je likér a patrí medzi obľúbené drinky vďaka svojej zamatovej a dlhotrvajúcej chuti. Likér má nezameniteľnú vôňu pomaranča s citrusovými plodmi a grapefruitovou kôrou a chuť mierne nehorkého pomaranča a tangarinky.

0,00 €
Disaronno Originale, 28%, 0.7 L

Disaronno Originale je likér, ktorý je ikonou svojho druhu. Vyrába sa v Taliansku. Pri výrobe dominujú mandle, marhuľové jadrá a lieskové oriešky, ktorých horko sladká chuť je vyvážená bylinnými a ovocnými arómami.

0,00 €
Passoa, 17%, 0.7 L

Passoa je veľmi chutný likér, ktorý sa vyrába z tropického, exotického ovocia, ktoré na Slovensku veru nevyspestujete. Doprajte si chuť tohto ovocia v tomto skvelom likéri. Likér sa odporúča podávať v mnohých drinkoch.

0,00 €
Limoncello Di Capri, 32 %, 0.7 L

Limoncello je citrónový likér s výraznou chuťou po práve nazbieraných citrónoch. Limoncello sa získava spojením alkoholu, šťavy a citrónovej kôry. Citrónová šťava je vylisovaná len z čerstvého, nepoškodeného a šťavnatého ovocia, ktoré neobsahuje plesne, ktoré by šťavu degradovali.

0,00 €
Bols Advocaat, 15%, 0.7 L

Vaječný likér vyrobený kombináciou čerstvých vaječných žĺtkov, jemného liehu a cukru, dochutený prírodnou vanilkovou arómou.

0,00 €
Sambuca dei Cesari Luxardo, 38%, 0,70 L

Sambuca je klasický taliansky likér, ktorý poteší náročnejších labužníkov. Zrelé semená sa destilujú a zmiešajú sa v značnom pomere s alkoholom. Najčastejšie sa podáva s kávovými zrnami.

0,00 €
Bailey´s, 17%, 0.05 L

Bailey's je originálny krémový likér, ktorý sa vyrába v Írsku.

0,00 €
Fernet Stock s mätou, 30%, 1 L

Pokiaľ milujete svieži Fernet Stock Citrus alebo tradičný horký Fernet Stock, určite si zamilujete aj Fernet Stock s mätou. Je to spojenie tradičnej zmesi 14 bylín, kde vzniká nezameniteľná príjemná chuť, ktorú doplňuje chladivá chuť mäty.

0,00 €
Jägermeister + 2 poháre, 35%, 0,70 L, GIFT

Jägermeister vznikol v roku 1934 v Nemecku, keď Curt Mast vytvoril recept na unikátny likér z výťažkov najjemnejších exotických bylín, kvetov, koreňov a plodov z celého sveta. Spolu tvorí Jägermeister až 56 ingrediencií, ktoré sú dôkladne vyberané, kontrolované a vážené podľa pôvodnej tajnej receptúry.

0,00 €
Midori, 20%, 0,70 L

Midori je vynikajúci melónový likér japonskej firmy Suntory, ktorý je zahrnutý do portfólia jej distribútora pre európsky trh, spoločnosti Bowmore. 

0,00 €
Kategórie