Zobraziť
na stránke
My Lady Čokoládový likér, 17%, 0,50 L

Ide o veľmi obľúbený čokoládový likér so 17% alkoholu. Vďaka čokoládovej príchuti je veľmi vyhládavaný na občasné maškrtenie.

0,00 €
Karloff Tatratea coconut, 22%, 0.7 L

Jedinečné spojenie bieleho čaju, extraktu z kokosu a najrôznejších zmesí bylín a korenia vytvára srdce unikátneho slovenského Tatranského čaju Tatratea Coconut 22%.

0,00 €
Opal Nera Black Sambuca, 40%, 0.7 L

Opal Nera Black Sambuca je typický taliansky alkoholický nápoj s príchuťou anízu, pomarančovej kôry, citrónu, škorice, koriandra a iných rastlinných látok. Táto zmes dáva Opal Neru svoju výraznú a nápaditú chuť a čierna baza dodáva likéru tmavú farbu.

0,00 €
Karloff Tatratea Herbal Tea, 35%, 0.7 L

Tatratea je pôvodne Tatranský čaj a je to unikátny alkoholický nápoj čajového typu. Koncentrát je z liehu, extraktov bylín, ovocných destilátov a tekutého cukru. Pravá originálna liehovina na čajovom základe zo Slovenska.

0,00 €
Bols Creme de Banana, 17%, 0,70 L

Bols Creme de Banana je vynikajúci likér. Bols Coco je príjemná kombinácia prírodného banánu a jemného liehu s ľahkou prímesou rumu. Jedná sa o najstaršiu značku destilátov na svete.

0,00 €
Rémy Cointreau Liquer + pohár, 40%, 0.7 L, GIFT

Cointreau je francúzsky pomarančový likér, ktorého vznik sa datuje rokom 1849.

0,00 €
Bentianna, 13%, 0.7 L

Bentianna, 13%, 0.7 L je bylinkový likér. Vyrába sa z tmavého horského medu, horca, ručne zbieraných byliniek, šťavy z hrozna a Tokajského vína. Dlhodobo zreje v dubových sudoch.

0,00 €
Hpnotiq, 17%, 0.7 L

Hpnotiq 'liqueur' je alkoholický nápoj, ktorý pochádza z New Yorku, ale vo Francúzsku je fľašovaný v známej Heaven Hill Distilleries. Vyrába sa z ovocných štiav, vodky a koňaku. Likér je vhodný na priamu degustáciu, ale i do koktejlov. Odporúčame sa inšpirovať niektorým z nasledujúcich tipov na koktejl.

0,00 €
Midori, 20%, 0,70 L

Midori je vynikajúci melónový likér japonskej firmy Suntory, ktorý je zahrnutý do portfólia jej distribútora pre európsky trh, spoločnosti Bowmore. 

0,00 €
Cartron (Joseph) Liqueur Triple Sec Curacao, 40%, 0.7 L

Joseph Cartron Triple Sec je vyrobený z éterických olejov z pomarančovníka (Para odrody z Brazílie a Floridy) a horkých pomarančov (Bigarade z Pobrežia Slonoviny a na Sicílii), všetky vybrané z tých najlepších ovocných fariem. Jadro kôry sa uchováva iba pri spracovaní týchto esenciálnych olejov.

0,00 €
Cartron (Joseph) Liqueur Cherry Brandy, 25%, 0.7 L

Výber čerešní a ich miešanie, tu ležíia všetky tajomstvá ovocných vôní. Plody sú pestované na mieste výroby, kde Joseph Cartron starostlivo vyberá dva druhy. Podiely vybraných druhov ovocia sú dobre vyvážené medzi horkými Montmorency čerešňa a Chalonnaise čiernou čerešňovou odrôdou.

0,00 €
Ouzo Metaxa, 38%, 0,70 L

Ouzo je tradičný grécky anízový destilát. Vyrába sa redestiláciou pálenky z hroznových výliskov a následnou maceráciou hviezdicového anízu, fenikla a ďalších korenín. Výsledný produkt je po krátkodobom "uležaní", ktorého cieľom je spojiť všetky chuťové tóny v harmonický celok, pripravený na konzumáciu. 

0,00 €
Dom Benedictine, 40%, 0.7 L

Dom Benedictine je bylinkový likér vyrobený na základe mníšskeho receptu. Aróma pripomína citrusy nasledované korením a čerstvosťou.

0,00 €
Jägermeister, 35%, 0.35 L

Jägermeister vznikol v roku 1934 v Nemecku, keď Curt Mast vytvoril recept na unikátny likér z výťažkov najjemnejších exotických bylín, kvetov, koreňov a plodov z celého sveta. Spolu tvorí Jägermeister až 56 ingrediencií, ktoré sú dôkladne vyberané, kontrolované a vážené podľa pôvodnej tajnej receptúry.

0,00 €
Black Fox, 35%, 0.7 L

0,00 €
Cartron (Joseph) Liqueur Violette, 20%, 0.7 L

Likér je vyrobený z okvetných lístkov fialiek. V chuti je veľmi jemný a príjemne aromatický. Joseph Cartron je rodinný podnik so silnými koreňmi založený v roku 1882 v mestečku Nuits-Saint-Georges v srdci najlepších burgundských viníc. Pôda v tejto oblasti produkuje vysoko kvalitné hrozno a ostatné ovocie už po stáročia.

0,00 €
Kategórie