Zobraziť
na stránke
Dom Benedictine, 40%, 0.7 L

Dom Benedictine je bylinkový likér vyrobený na základe mníšskeho receptu. Aróma pripomína citrusy nasledované korením a čerstvosťou.

0,00 €
Fernet Stock Citrus, 27%, 1 L

Jedinečný Fernet Stock Citrus vznikol v roku 1997 kombináciou tradičného Fernetu Stock Original a šťavy z citrusov.

0,00 €
Bailey's, 17%, 0.7 L

Bailey's je originálny krémový likér, ktorý sa vyrába v Írsku. Až 80% surovín pochádza z danej krajiny. Vyrába sa z kvalitnej írskej whisky, smotany a mlieka.

0,00 €
Cartron (Joseph) Liqueur Abricot Brandy, 25%, 0.7 L

Plody marhúľ z Mont du Lyonnais (blízko Lyonu)sa zberajú veľmi zrelé v lete v určitom období, aby bol zaručený ich obsah cukru. Likér sľubuje veľkolepú aromatickú silu pri kontakte s alkoholom, ale tiež poskytuje jemnú mandľovú chuť.

0,00 €
Linie Akvavit Fra Norge, 41,5%, 0.7 L

Linie Aquavit zreje na rozdiel od iných značiek výhradne v sudoch po sherry,čo mu dodáva intenzívnejšiu farbu a vanilkovú zjemňujúcu chuť alkoholu a korenia.

0,00 €
Karloff Tatratea Forest fruit, 62%, 0.05 L

Tatratea je pôvodne Tatranský čaj a je to zároveň jeden z najviac unikátnych alkoholických nápojov čajového typu, ktoré preslávili Slovensko na svetovej úrovni.

0,00 €
Lapostolle Pisco, double destilled, 40%, 0.7 L

Lapostolle Pisco je tradičným čilským spiritom. Pisco je dvakrát destilovaný z hrozna. Lapostolle je čírej farby. Má jemnú arómu citrusov, mandarinkovej kôry, zeleného ovocia a hrušky. Chuť je ľahko pikantná s dotykom bylín a kvetovými tónmi.

0,00 €
Patrón X.O. Café, 35%, 0,70 L

Patrón XO Cafe je čisto prírodná esencia dobrej kávy

0,00 €
LaPassion Exclusive, 40%, 0,50 L

Tento vynikajúci likér sa začal vyrábať v roku 1995 firmou Fine Destillery, ktorá už vtedy mala bohaté skusenosti s produkciou ovocných destilátov a s pálenim ovocia. Na základe spokojnosti sa rozhodli začať vyrábať LAPASSION EXCLUSIVE

0,00 €
Futyulos Malina a Med, 30%, 0.5 L

Fütyülős je legendárna značka liehovín z Maďarska, ktorá už viac ako storočie prináša na svetlo sveta tieto vynikajúce produkty.

0,00 €
Karloff Tatratea Peach, 42%, 0.7 L

Mimoriadne spojenie bieleho a čierneho čaju, broskýň a zmesi bylín a korenia vytvára srdce unikátneho slovenského Tatranského čaju Tatratea Peach 42%.

0,00 €
Stroh Fire, 20%, 0.7 L

Rum Original Stroh z produkcie spoločnosti Stock Austria vyniká intenzívnou a nezameniteľnou chuťou.

0,00 €
Bols Blue Curacao, 21%, 0.7 L

Likér Bols Blue Curacao je to zmes rôznych bylín a jemného liehu a je obohatený pomarančovou chuťou. Má nezameniteľnú modrú farbu a jedinečnú arómu, ktorú tvorí  parfum silíc z kôry sladkých a horkých pomarančov z ostrova Curacao.

0,00 €
Drambuie, 40%, 0.7 L

Drambuie Ligueur je unikátny likér vyrobený z pätnásťročného škótskeho maltu, vresového medu a niekoľkých druhov korenia a byliniek.

0,00 €
Calvados Coeur du Breuil, 24%, 0.7 L

Snúbenie jabĺk a vanilky je veľmi typické pre fancouzskú kuchyňu a preto vznikol jedinečný nápoj, ktorý je zmesou Calvadosu, jablčnej šťavy a vanilky.

0,00 €
Bols Triple Sec Curacao, 38%, 0.7 L

Likér Bols Triple Sec Curacao jeho hlavnou zložkou je zmes citrusových plodov, malých, zľahka nahorklých pomarančov pochádzajúcich z ostrova Curacao. Má citrusovú príchuť, číru farbu, ale po zmiešaní s ľadom sa zakaľuje.

0,00 €
Kategórie