Zobraziť
na stránke
Absinth St. Antoine Žufánek, 70%, 0.5 L

Legendárny, tajuplný a hriešny nápoj bohémov, umelcov a barových povaľačov, pripravený podľa pôvodného receptu a postupu. Absinthe St. Antoine sa zrodil destiláciou vybraných bylín vrátane paliny pravej (Artemisia absinthium) a paliny Pontskej (Artemisia Pontica).

0,00 €
Absinthe Naturelle 60%, 0,50 L

Absinthe Naturelle patrí medzi prémiové produkty. Je vyrobený špeciálnou technológiou, ide o prírodný produkt bez použitia umelých farbív. Na dne každej fľaške je kúsok očisteného koriandru, ktorý pred tým bol niekoľko mesiacov macerovaný.

0,00 €
Absinthe Tunel, 70%, 0.7 L

Absinth Tunel je jednou z najstarších značiek na svete.

0,00 €
Hills Absinth 70%, 0,70 L

Absinth je veľmi silný alkohol, ktorý sa vyrába z paliny dračej, anízu a feniklu. Jedinečnosť Absinthu spočíva v obsahu thujonu (psychotropná látka), ktorý je v tomto nápoji v dvoch formách.

0,00 €
Absinth Euphoria, 80%, 0.5 L

Euphoria Absinthe je krásne a sladkasto aromatická a v chuti korenistá a opojne lahodná.

0,00 €
Absinthe Verdoyante, 60%, 0.5 L

Zelenkavá liehovina so sladkou veľmi jemne horkou chuťou anízu, fenikla a paliny. Aróma je bylinné s prevládajúcou vôňou po aníze.

0,00 €
Absinthe De Moravie, 70%, 0.5 L

Horká liehovina s obsahom thujonu. Prírodný produkt bez farbív. Vzhľadom na vysoký obsah alkoholu odporúčame riediť ľadovou vodou.

0,00 €
R. Jelínek Absinth 70%, 0,70 L

Výrobky spoločnosti sú známe vo všetkých kútoch Českej republiky ale aj vo svete. Na tradíciu vývozu výrobkov do zahraničia, ktorú Rudolf Jelínek započal vývozom kóšer destilátov na zámorské trhy v USA už v roku 1934, nadväzuje spoločnosť i teraz.

0,00 €
Absinthe La Fée X.S., 68%, 0.7 L, GIFT

La Fe XS Suisse je unikátny švajčiarsky absint na báze vínneho destilátu s jemnou a delikátnou anízovou a korenistou chuťou. Vyrába sa v malom meste Couvet v oblasti Vall-de-Travers.

0,00 €
Absint La Fee Blanche, 53%, 0.7 L

La Fée Absinthe Blanche je založený na starej francúzskej receptúre z roku 1800. Ide o báječný, sladký, bylinný a staromódny biely absint s ľahko nižším obsahom alkoholu.

0,00 €
Absinth, 70%, 1 L

Absinth je veľmi silný alkohol, ktorý sa vyrába z paliny dračej, anízu a feniklu. Jedinečnosť Absinthu spočíva v obsahu thujonu ( psychotropná látka), ktorý je v tomto nápoji v dvoch formách. Práve thujon sa v minulosti podieľal na zvláštnych stavoch čo mohli konzumenti pocítiť.

0,00 €
Absinthe Couperosée, 60%, 0.5 L

Chuť je veľmi horká po bylinnom výťažku z paliny, koriandra a mäty. Dodaný bylinný destilát spája a zjemňuje celkový pôžitok pri konzumácii. Iné pomery dávkovania bylín pri macerácii dodávajú tomuto výrobku veľmi výraznú horkú chuť.

0,00 €
Kategórie